XTEMOS ELEMENT

POST ELEMENT STYLE MASONRY

چگونه بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را پیدا کنیم؟

مشاوره ازدواج یا زوج درمانی، نوعی درمان است که به طور خاص بر تقویت ازدواج و روابط متمرکز است. شاید شما و شریک زندگیتان با مسائلی دست و پنجه نرم کنید که به تنهایی قادر به حل آن ها نیستید. یا به سادگی سعی می کنید راهی برای یادگیری بیشتر در مورد یکدیگر قبل از ازدواج پیدا کنید. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به همه نوع روابط کمک می کند تا تعارضات را شناسایی و حل کنند و پیوند خود را بهبود بخشند. از جمله راه هایی برای تصمیم گیری متفکرانه در مورد بازسازی و تحکیم رابطه می باشند. با وجود یک مشاور مناسب، مشاوره ازدواج می تواند یک ابزار حمایتی در دسترس و مقرون به صرفه باشد.

استفاده از  خدمات مشاوره می تواند شما را از طلاق نجات دهد. به شما کمک کند تا ارتباط موثرتری داشته باشید، و شما را در مسیر درست قرار دهد. اما وقتی مشاوره ازدواج جواب نمی دهد، مانند دور انداختن پول است. این کار می تواند مشکلات ازدواج را حتی بدتر کند. مطالعات نشان می‌ دهد که بسیاری از زوج‌ ها اغلب بر سر پول با هم دعوا می‌کنند. امید کاذب ناشی از مشاوره ازدواج بد می‌تواند منجر به ناامیدی و افزایش تعارض شود.

اگر در رابطه خود به کمک نیاز دارید، معمولاً انتخاب اولین درمانی که آنلاین یا در طرح بیمه خود پیدا می کنید کافی نیست. هر مشاور ازدواج برای هر زوجی مناسب نیست . زوج هایی که به دنبال کمک هستند باید فردی را پیدا کنند که برای موقعیت خاص آن ها مناسب باشد. در این مقاله به شما کمک می شود تا بتوانید بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را بیابید.

مشکلات رایجی که زوج ها با آن ها روبرو می شوند

مسائل رایجی  وجود دارد که زوجین در مشاوره ازدواج در مورد آن ها بحث می کنند. در ادامه به برخی از این مشکلات اشاره خواهد شد.

مسائل عاطفی

یکی از زوجین ممکن است مشکلات عاطفی مرتبط با سلامت روان داشته باشد یا به دلیل دیگری که بیان نشده است نیاز به حمایت عاطفی داشته باشد. بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند به زوج ها کمک کند تا مسائلی را که ممکن است ندیده اند یا خودشان ندیده باشند، شناسایی کنند.

تربیت فرزندان

وجود اختلاف در تربیت فرزندان و خانواده های آشفته اغلب از موضوعات داغ بحث در جلسات مشاوره ازدواج می باشد. وقتی زوج‌ها به مشاور مراجعه می‌کنند، باید یاد بگیرند به جای این که در مورد تربیت بچه ‌ها علیه یکدیگر باشند با هم همکاری داشته باشند.

مسائل مالی

زوج هایی که در مسائل مالی مشکل دارند ممکن است به دنبال مشاوره باشند. این امر به ویژه زمانی صادق است که یکی از زوجین بدهی  یا موضوع مرتبطی داشته باشد که باعث آسیب مالی خانواده شود، مانند صورت حساب های پرداخت نشده و اخراج از محیط کار.

شغل

مسائلی مانند پیشنهاد های شغلی جدید یا تغییرات شغلی همیشه زمانی که کل خانواده را تحت تأثیر قرار می دهند به خوبی پیش نمی روند. بسیاری از زوج ها زمانی که تغییرات شغلی غیرمنتظره مانند جابجایی شغل، اخراج یا شروع یک شغل جدید شروع به آسیب رساندن به ازدواج می کند، دچار آشفتگی می شوند.

توجه به این نکته مهم است که تمام مسائل فوق بخشی عادی از زندگی است که خانواده ها را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر احساس می کردید که شما و خانواده تان تنها کسانی هستید که این نوع چالش ها را دارید می توان گفت که شما تنها نیستید. کمک در قالب مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نسبت به پایان فرآیند مشاوره مصمم باشید سپس جلسات را شروع کنید.

پیدا کردن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

اگر به این نتیجه رسیدید زمان آن رسیده است که با مشاوره ازدواج روند درمان خود را شروع کنید، گام بعدی پاسخ به این سوال است که “از کجا می توانم مشاوره ازدواج در نزدیکی خود پیدا کنم؟” مهم نیست کجا زندگی می کنید، پاسخ برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند یکسان باشد. شما می توانید یک مشاور ازدواج یا متخصص بهداشت روان را به صورت آنلاین، صرف نظر از جایی که زندگی می کنید، پیدا کنید. با این حال، در بسیاری از مناطق می توانید یک مشاور ازدواج را برای ملاقات حضوری و در جامعه محلی خود پیدا کنید.

در واقع، چه حضوری مشاوره بگیرید و چه آنلاین، اگر اولین مشاوری که می بینید نیازهای شما را برآورده نمی کند، باید از مشاور دیگری  کمک بخواهید. یکی از مزایای مشاوره آنلاین ازدواج این است که فرآیند ایجاد تغییر سریع، آسان و بدون استرس است. لازم نیست نگران باشید که با مشاوری که رد کرده اید برخورد کنید و ندانید که چگونه به او واکنش نشان دهید. شما می توانید بدون احساس گناه و دردسر به سراغ مشاور جدید خود بروید.

در بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به دنبال چه چیزی باشیم؟

گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است مشاور ازدواجی را انتخاب کند که برای او آشنا باشد، زیرا معتقد است که مشاور ازدواج در کل روند مشاوره در کنار آن ها خواهد بودیافتن مشاور به این طریق روش درستی نیست. یک مشاور ازدواج حرفه ای هرگز نباید جانب داری کند و همیشه باید بی طرف در روند مشاوره باشد. حتی اگر مشاور ازدواج یکی از زوجین یا هر دوی آن ها را بشناسد. هنگام انتخاب یک مشاور ازدواج، مهم است که هم شما و هم همسرتان با مشاور ازدواج منتخب موافقت کنید و قبل از پیگیری آن مشاور، هر گونه آشنایی قبلی باید گفت و گو شود و در مورد آن صحبت شود.

سوالات خود را در حین یا قبل از مشاوره بپرسید

برای درک بهتر تکنیک ها و اعتبار یک مشاور ازدواج، درباره سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده و آن چه که باید انتظار داشته باشید در روند مشاوره اتفاق بیفتد، مستقیماً سؤال کنید. به یاد داشته باشید که شما برای مسائل مهمی به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مراجعه کرده اید. پس مشکلی ندارد که در باره نحوه کار مشاور در زمینه مشاوره ازدواج یا روش های درمانی سوال کنید. این امر به ویژه در مواقعی مهم است که مشاور به طور مستقیم نشود یا از طریق جستجوی آنلاین پیدا شود.

همچنین درک این نکته مهم است که هیچ مشاوری نمی تواند پیش بینی کند که مشاوره و درمان شما چه مدت طول خواهد کشید تا زمانی که بتواند ارزیابی کاملی از شرایط و موقعیت شما انجام دهد. انتظار داشته باشید که حداقل چهار تا شش ماه و احتمالاً تا یک سال در فرآیند مشاوره حضور داشته باشید. بسته به جدیت مشکلات و مدت زمانی که از آن رنج می برید می تواند طولانی شود. قبل از این روند درمان و مشاوره را آغاز کنید می توانید این سوالات را بپرسید:

 • مدت زمان یک جلسه چقدر است؟
 • چه انتظاری از مشاوره باید داشته باشیم؟
 • چه مدت زمانی است که خدمات مشاوره ازدواج را ارائه می دهید؟

ممکن است با مشاوری که ازدواج کرده و دارای فرزند است راحت‌ تر صحبت کنید تا مشاوری که هرگز ازدواج نکرده است.

مشاوره ازدواج آنلاین چگونه انجام می شود؟

اگر جستجوی شما برای یافتن مشاور ازدواج در نزدیکی محل زندگی خود با شکست مواجه می شود، یا این که وقت کافی برای مراجعه به جلسات را ندارید، مشاوره آنلاین یا تلفنی ممکن است گزینه بهتری برای شما و همسرتان باشد. مراکز مشاوره گزینه های مشاوره ازدواج را به زوج ها ارائه می دهند که متناسب با برنامه آن ها در یک محیط امن باشد. با مشاوره آنلاین زوجین، شما و شریک زندگیتان با یک مشاور مجاز مطابقت داده می ‌شوید و از تلفن یا مرورگر وب خود برای دسترسی به کانال ‌های ارتباطی خصوصی، متنی یا ویدیوی زنده برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و حل چالش ‌های رابطه استفاده می‌ کنید.

مهم ترین مزیت مشاوره ازدواج آنلاین این است که شما و همسرتان می توانید با یک مشاور حرفه ای در یک محیط خصوصی و خانگی صحبت کنید. شرکت در جلسات مشاوره آنلاین همچنین نیاز به هماهنگی برنامه های شلوغ یا رفت و آمد به مطب بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاور را از بین می برد. مشاوره ازدواج آنلاین یک گزینه مفید برای کسانی است که به دلیل مشکلات مربوط به مراقبت از کودک، کمبود وسایل حمل و نقل یا زندگی در محیط های روستایی در ملاقات های منظم در مطب مشکل دارند.

متخصصان سلامت روان آنلاین، مانند مشاوران ازدواج حرفه ‌ای و مشاور ها، می ‌توانند همان نوع تمرین‌ های ازدواج را به شما بدهند که در مطب یک مشاور انجام می‌دهید. این مشاوران  و متخصصان سلامت روان می توانند سؤالاتی بپرسند که به شما کمک می کند تا علل مشکلات خود را کشف کنید. همچنین راه هایی را برای حل آن ها به شما پیشنهاد دهند.

بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاوره های ازدواج را چگونه پیش می برد؟

در یک جلسه مشاوره ازدواج، مشاور شما محیط امنی را برای شما و همسرتان ایجاد می کند. شما هم زمان و توجه خود را به رابطه خود اختصاص می دهید . هم در مورد آن چه که شما را ناراحت می کند و آن چه واقعا در ذهن شما وجود دارد صحبت می کنید. مشاوره زوجین اغلب کوتاه مدت است. معمولاً شامل هر دو طرف است که با یک مشلور با هم کار می کنند (گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است برای مدتی به تنهایی با یک مشاور کار کند). در حالی که برنامه درمانی خاص به موقعیت و اهداف شما بستگی دارد. به طور کلی، شما مهارت ها و استراتژی هایی را برای کمک به تقویت رابطه خود خواهید آموخت از جمله:

 • باز کردن کانال های ارتباطی
 • حل مسئله
 • چگونه اختلافات را آرام و منطقی مورد بحث قرار دهید

قبل از جستجوی خود برای “بهترین مشاور ازدواج در شریعتی“، ممکن است از خود بپرسید: آیا مشاوره ازدواج موثر است؟ بر اساس تحقیقات 90 درصد از زوج هایی که مشاوره ازدواج را امتحان می کنند، احساس می کنند که سلامت عاطفی آن ها بهبود می یابد .دو سوم از آنها بهبود در سلامت جسمانی خود را گزارش می دهند. شاید تاثیرگذارترین آمار از همه این باشد که سه چهارم زوج ها بعد از مشاوره ازدواج شاهد بهبود در روابط خود هستند. مطمئن باشید که مشاوره ازدواج روشی موثر برای تقویت روابط ثابت شده است.

مرکز مشاوره فراز، ارائه دهنده خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

توصیه های دوستان و سایر افرادی که به آن ها اعتماد دارید می تواند نقطه شروع خوبی برای یافتن یک مشاور باشد. مشاوران ازدواج هر کدام رویکرد خاص خود را در رابطه با ازدواج دارند. شما نیازی به توافق با مشاور خود در مورد همه چیز ندارید. اما به مشاوری نیاز دارید که ارزش های اصلی شما را به اشتراک بگذارد. در درمان، بسیاری از افراد بدون نیاز به تغییر در شیوه زندگی، به دنبال نتایج هستند.

اگر مشاور شما را در مورد رفتارهای مشکل ساز راهنمایی نکند یا پیشنهاداتی در مورد کار هایی که می توانید در خانه انجام دهید در بین جلسات درمانی ارائه نکند. ممکن است به اندازه کافی فعال نباشد تا به شما در عبور از مشکلات زندگی و ازدواج کمک کند. شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاوره قبل از ازدواج چه کمکی به ما می کند؟

اگر شما و همسرتان قبل از اردواج به مشاور مراجعه کنید می توانید تمام ویژگی های مثبت و منفی خود و طرف مقابلتان را بشناسید و بهتر برای ازدواج تصمیم گیری کنید.

چه مشکلاتی ممکن است در ازدواج به وجود بیاید؟

مشکلاتی از قبیل، طلاق، خیات، مشکلات مالی و عاطفی می توانند از دلایلی باشند که شما نیاز به مراجعه به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را داشته باشید.

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

به نظر شما بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی را بگیریم یا نه؟ خیلی از دانش آموزان به تنهایی نمی توانند برای خود برنامه ریزی کنند. فکر می کنند که فقط درس های مدرسه را باید بخوانند. ولی نمی دانند که برای درس خواندن و موفقیت در امتحانات باید یک برنامه ریزی درست و اساسی داشته باشند. که با مدیریت زمان بتوانند به طور صحیح مطالعه کنند. برای برنامه ریزی نیاز به فردی دارند که مهارت کافی را داشته باشد. می توانید اهمیت داشتن مشاور تحصیلی را متوجه شوید.

منظور از مشاوره تحصیلی چیست؟

معلومات دادن به دانش آموزان برای افزایش موفقیت و ترقی آن ها را در درس مشاوره تحصیلی گویند.

در کل مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که مدرسه می روند. و دانشجویانی که در دانشگاه هستند سودمند می باشد. مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که می خواهند برای کنکور درس بخوانند بسیار ضروری می باشد. هر دانش آموزی در سال آخر مدرسه برای برنامه ریزی درسی. چگونگی درس خواندن و چقدر وقت گذاشتن و… به یک مشاور تحصیلی نیاز دارد.

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی چه کمکی به دانش آموزان می کند؟

همانطور که می دانید. هر شخصی نیاز به مشاوره و راهنمایی از افراد کار بلد را دارد. به عنوان مثال موضوع بسیار مهمی مانند درس خواندن. که دانش آموزان نیاز به کمک یک فرد ماهر برای برنامه ریزی، مدیریت زمان و انگیزه برای درس هایشان دارند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی همان متخصصی است که به ما در این راه کمک می کند. این جاست که می توانید به اهمیت داشتن مشاور تحصیلی پی ببرید.

اهمیت مشاور تحصیلی برای دانش آموزان

یک برنامه اگر که اساسی نباشد. پیگیری مرتب و منظمی را در پی خود نداشته باشد. فقط باعث از بین رفتن انرژی و زمان با ارزش شما شود. این مسئه سستی در شما نیست. بلکه مسئله آن است که شما در این زمینه علم و دانش کافی برای برنامه ریزی را ندارید. این موضوع طبیعی است. نقش شما به عنوان یک دانش آموز درس خواندن به صورت منظم و اجرای تمام برنامه ای است که بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی برای شما تنظیم کرده است که باعث کاهش استرس برای امتحان و درس خواندن می شود.

مشاوره تحصیلی در کنکور چه نقشی دارد؟

ممکن است به شما هم گفته باشند که خیلی از مواقع خودتان باید به تنهایی فکر کنید و تصمیم بگیرید و همین باعث شده که هیچ وقت احساس رضایتمندی 100 درصدی از کارهایی که انجام دادید را نداشته باشید. نقش مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان مانند مربی است. که با مدیریت زمان و برنامه ریزی برای کنکور باعث رتبه برتر شدن در کنکور می شوند.

ویژگی های یک مشاوره تحصیلی خوب

به یک مربی خبره و با انگیزه مشاور تحصیلی گویند. که در هر مقطع تحصیلی که باشید شما را راهنمایی می کند. غیر از معلم و مدیر و… این مشاور تحصیلی است. که می تواند مهم ترین درس های زندگی را به شما بدهد. آن فرد کسی است که شناخت شما را در مورد خودتان بیشتر و کامل تر می کند؛ و شما می فهمید که چه اندازه قدرت دارید. برای انجام کارهایی که دوست دارید. مشاور چگونگی انجام کارها و افزایش تمرکز هنگام درس خواندن را به شما یاد می دهد. تا شما با سختی آن راحت تر کنار بیاید. در عین سخت گیری هایی که می کند. بی اندازه دلسوز و مهربان است. هدفش در آخر هدف شما است. و شما اهمیت داشتن یک مشاور تحصیلی خوب در رسیدن به هدفتان را حس می کنید.

اهداف بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

بطور کلی اهداف مشاوره تحصیلی عبارت است از:

 • هدایت تحصیلی
 • آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری
 • حل مشکل افت تحصیلی
 • استرس و اضطراب امتحانات
 • رفع رفتار های نا به هنجار
 • هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات

از طریق بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی می توان توانایی ها و نیز محدودیت های دانش آموزان را شناسایی کرد. از امکانات موجود حداکثر استفاده را به کار برد.

یک مشاور تحصیلی می تواند با شناسایی دقیق استعداد ها و توانایی های دانش آموزان آنها را به طرف رشته تحصیلی با همکاری معلم. خانواده و مسئولان مدرسه می تواند دانش آموزان را در جهت رفع مشکلات تحصیلی. خانوادگی و تامین ثبات عاطفی یاری دهد.

نقش خانواده در مشاوره تحصیلی

بدون تردید مشاوره بدون توجه به خانواده ی دانش آموز و دانشجو موفقیت چندان زیادی در امر مشاوره دانش آموزان خود کسب نخواهد کرد.

خانواده و والدین نقش بسزایی در پیدایش افت تحصیلی یا پیشرفت تحصیلی و شغلی آن ها دارند. خانواده سرعت دانش آموز را در رسیدن به اهداف تحصیلی تنظیم می کند. خانواده های بدون انگیزه، بدون آگاهی و غیر فعال موجب کاهش سرعت دانش آموزان با استعداد می شوند.

به همین دلیل در فرآیند مشاوره تحصیلی، لزوم انجام مشاوره با والدین تاثیر خاصی پیدا می کند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی خانواده را از ویژگی ها و استعداد های کمتر دیده شده ی فرزندشان آگاه می سازد. مهارت های لازم برای موفقیت او را به آن ها می آموزد. مشاور همچنین به حل مسائل و مشکلات درون خانوادگی که می تواند باعث بروز افت تحصیلی دانش آموز شود، کمک بزرگی می کند.

جمع بندی

خلاصه امر مشاوره کنکور و تحصیلی باید در کنار امر آموزش باشد. جدا پذیر از امر آموزش و تحصیل نیست. یک مشاور تحصیلی باید از ویژگی های خاصی بهره ببرد. دارای مهارت کافی باشد بهتر است. پروسه مشاوره تحصیلی از مقطع ابتدائی و با یک گروه مشاوره آغاز شود و تداوم یابد. مشاوران باید تسلط کامل روی طرز تفکر دانش آموز و اهداف او داشته باشند. تا او را به صحیح ترین و درست ترین شکل ممکن راهنمایی کنند. به سمت و سوی درست بکشاند.

یک مشاور باید گوشی شنوا داشته باشد. تا به حرف های دانش آموز و والدین خوب گوش کند. سپس بعد از این شنیدن ها راهکاری برای ترغیب کردن والدین به نحوه تحصیل هدفمند داشته باشد.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی را چگونه پیدا کنیم؟

شما در صورت نیاز به خدمات مشاوره تحصیلی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری. تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید.

برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

نکاتی که برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر باید رعایت کرد

اگر در رابطه خود با همسرتان دچار مشکل باشید، احتمالا به این فکر می کنید که مجا می توانید به دنبال کمک باشید. کمک های زیادی در دسترس هستند، اما تشخیص این که کدام نوع از مشاوره ازدواج بیشتر به شما کمک می کند و نحوه دسترسی به مشاوران ازدواج یا روانشناسان که بیشترین تجربه را در مورد مشکلاتی مانند مشکلات شما دارند، می تواند دشوار باشد. حتی اگر وضعیت شما خیلی بد نباشد، مشاور به خوبی می تواند شما را برای داشتن رابطه ای بهتر راهنمایی کند. یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر لازمه دانستن چند نکته می باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

انواع زوج درمانی

رویکردهای مختلفی برای زوج درمانی وجود دارد که می تواند به ویژه برای برخی مسائل مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که نوع درمانگری که می بینید دارای مجوز بوده و آموزش های خاصی در زمینه زوج درمانی دارد. برخی از رویکردهای محبوب تر زوج درمانی عبارتند از:

 • زوج درمانی متمرکز بر احساسات: یک درمان کوتاه مدت که بر بهبود دلبستگی و پیوند در روابط بزرگسالان تمرکز دارد. این به زوج‌ها کمک می‌کند تا با پایان دادن به فاصله عاطفی و تمرکز بر ابراز احساسات واقعی هر یک از طرفین، دعوا را متوقف کنند.
 • روش گاتمن: این روش ارتباط کلامی را بهبود می بخشد، صمیمیت را افزایش می دهد، احترام را افزایش می دهد، حل تعارض را افزایش می دهد و همدلی و شفقت بیشتری را در روابط ایجاد می کند.
 • درمان پیمان: نوعی زوج درمانی که به سرعت مشخص می کند که چه چیزی باعث تعارض و تنش در رابطه شما می شود. جلسات بر روی تغییرات لحظه به لحظه در صورت، بدن و صدای شما تمرکز می کنند و از شما می خواهند که به عنوان یک زوج به این موارد توجه کنید. بهترین مشاور ازدواج در ظفر به شما کمک می‌کند تا در طول جلسه به ‌طور هم ‌زمان مسائل مشکل ‌ساز را حل کنید.

مشاوره ازدواج چگونه انجام می شود؟

هدف از مشاوره زوجین کمک به زوجین است که بیشتر در مورد یکدیگر بیاموزند و مهارت های حل مسئله سالم را به دست آورند. بهترین مشاور ازدواج در ظفر ممکن است در چند جلسه اول با هر دو نفر مشترک یا جداگانه مصاحبه کند. پس از آن، آن ها ممکن است بازخورد خود ا نسبت به جلسات ارائه کنند. زوج ممکن است با راهنمایی مشاور اهداف درمانی را تعیین کنند و برنامه ای برای درمان ایجاد کنند تا هر فرد بداند چه انتظاری از رابطه دارد. در زوج درمانی، نتایج مثبت اغلب به انگیزه و تعهد زوجین به این فرآیند بستگی دارد.

با پیشرفت درمان، هر شخص ممکن است شنونده و ارتباط دهنده بهتری شود. طرفین مقابل نیز اغلب یاد می گیرند که به روش های جدید از یکدیگر حمایت کنند. بروز اختلاف در جلسات مشاوره یک اتفاق معمول است.. یک مشاور حرفه ای در طول مشاوره ازدواج بی طرف خواهد ماند و از جانب داری اجتناب می کند. برخی از مشاوران ازدواج جلسات انفرادی تکمیلی را برای هر یک از طرفین به عنوان بخشی استاندارد از درمان ارائه می کنند. دیگران ممکن است در صورت درخواست جلسات فردی ارائه دهند.

مشاوره روابط عمومی معمولا هفته ای یک بار برگزار می شود. بسته به اهداف زوج و این که آیا هر یک از طرفین در جلسات درمانی فردی یا گروهی نیز شرکت می کنند، برنامه می تواند متفاوت باشد. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در ظفر در محیط های مختلفی از جمله مطب های خصوصی، مراکز مشاوره دانشگاهی و مراکز گروهی ارائه می شود. مشاوره ازدواج اغلب کوتاه مدت است، اگرچه بهبود یک رابطه ممکن است زمان بیشتری ببرد. در نهایت، زوج درمانی تا زمانی که زوجین متعهد به تکمیل برنامه درمانی باشند یا تا زمانی که به نتیجه برسند ادامه خواهد داشت.

نحوه شروع مشاوره ازدواج

در بیشتر موارد، شما و شریک زندگیتان هر دو باید مایل به شروع مشاوره ازدواج باشید تا این فرآیند مؤثر واقع شود. اگر به نظر می رسد که شریک شما تمایلی ندارد، بسیاری از مشاوران ازدواج موافقت می کنند که ابتدا هر یک از طرفین را جداگانه ببینند. به این ترتیب، هر فرد احساس می‌کند که می‌تواند احساسات خود را بدون انتقاد شریک زندگی‌اش بازگو کند. پیشنهاد مشاوره زوجین به همسرتان می تواند ترسناک باشد، به خصوص زمانی که نمی دانید آن ها چگونه واکنش نشان خواهند داد.

مهم ترین نکته این است که با توضیح واضح انگیزه های خود با شریک زندگی خود صادق باشید و ارتباط برقرار کنید. آن ها را سرزنش نکنید، بلکه بیان کنید که فقط می خواهید روی تقویت رابطه کار کنید. بسیاری از مردم فکر می کنند که شما فقط برای رفع مشکلات یک ازدواج شکست خورده به بهترین مشاور ازدواج در ظفر مراجعه می کنید، اما می توانید توضیح دهید که مشاوره ازدواج می تواند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه نیز مورد استفاده قرار گیرد. مشاوره ازدواج ابزارهای ارزشمندی را برای کمک به حفظ ازدواج شما در طولانی مدت ارائه می دهد.

زوج‌درمانی آنلاین و تلفنی راه‌ حلی فوق‌العاده برای زوج‌ هایی است که سبک زندگی لازم برای انجام درمان حضوری را ندارند، هزینه‌ های مرتبط با درمان را بازدارنده می‌دانند، یا تمایلی به انجام درمان سنتی ندارند. زوج‌ هایی که مرتب سفر می‌کنند، ساعت ‌های طولانی کار می‌کنند یا بچه‌های کوچک و گزینه‌ های کمی برای مراقبت از کودک دارند، مشاوره آنلاین و تلفنی ازدواج مفید خواهند بود.

چگونه بهترین مشاور ازدواج در ظفر را پیدا کنم؟

پیدا کردن یک مشاور یا روان درمانگر خوب می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین مجموعه از عوامل ممکن است به پیدا کردن آن کمک کنند. در چند پاراگراف بعدی سعی خواهد شد به طور مختصر به برخی از این مسائل پرداخته شود. هنگام انتخاب یک مشاور از پرسیدن سوابق و تجربه های قبلی او نترسید. اثبات تجربیات مشاور به مشا در انتخاب آن کمک می کند.

با کسی که برای مشاوره یا روان درمانی مراجعه کرده است صحبت کنید.

در بسیاری از موارد، بهترین پیشنهاد ها در مورد این که چه کسی بهترین مشاور ازدواج در ظفر است، از طرف دوستان و خانواده قابل اعتمادی است که خودشان در موقعیتی مشابه تلاش برای یافتن یک مشاور یا درمانگر خوب بوده اند. این افراد می توانند در مورد یک  مشاور حرفه ای و آن چه که باید انتظار داشته باشند، مشاهده دست اول داشته باشند. و آن ها دیدگاه خود را ارائه می دهند که می تواند نکته مهمی باشد.نظرات مشتریان و سایر نشانه هایی که نشان می دهد مشاور ازدواج بالقوه شما مناسب خواهد بود را به صورت آنلاین بررسی کنید.

قبل از اینکه مشاور را ببینید، از طریق تلفن مصاحبه کنید.

این کار هیچ مشکلی ندارد که که قبل از ملاقات حضوری با یک متخصص و پرداخت هزینه ویزیت اولیه، از طریق تلفن با آن ها صحبت کنید. برای متخصصان منصفانه نخواهد بود که مشاوره تلفنی را آغاز کنند، اما پنج تا ده دقیقه بحث قبل از اولین ملاقات ممکن است مفید باشد. قبل از صحبت با آن ها لیستی از سوالات مربوط به نگرانی های خود را تهیه کنید. سوالاتی بپرسید که به شما کمک می‌ کند در هنگام ملاقات راحت‌ تر باشید.

ممکن است مشاوره چند جلسه برای مناسب بودن مشاور طول بکشد

ممکن است یک جلسه  برای تعیین میزان مفید بودن یک مشاوره ازدواج کافی نباشد. اکثر مردم در سومین یا چهارمین بار می فهمند که آیا رابطه سازنده خواهد بود یا خیر. تا حد امکان به طور مستقیم در مورد نیاز ها و احساسات خود در مورد خدمات دریافت شده صحبت کنید تا حداکثر سود را از خدمات دریافت کنید. به یاد داشته باشید که مشکلات شما احتمالاً یک شبه  ایجاد نشده اند و احتمالاً مدتی طول می کشد تا مسائل و نیاز های موقعیت شما به طور کامل درک شود و به آن ها رسیدگی شود.

هزینه ها را مقایسه کنید

یک عامل بزرگ در هر درمان پزشکی ممکن است هزینه های مربوط به مراجعه به پزشک باشد و نوع درمان نیز تفاوتی ندارد. اگر بیمه درمانی دارید، با نماینده ای از شرکت بیمه خود مشورت کنید تا ببینید آیا طرح شما شامل مشاوره می شود یا خیر. شما همچنین باید هزینه تخمینی مشاوره، هم با بیمه  و هم بدون آن را بررسی کنید.هزینه های مشاوره ازدواج بسته به مکان متفاوت است. اگر به دنبال مشاوره ازدواج در منطقه های بزرگ هستید معمولا هزینه ها بیشتر از شهر های کوچک تر است.

موقعیت هایی که مشاوره ازدواج برای آن ها توصیه می شود

از آن جایی که همه زوج ها در مقطعی از رابطه خود تنش یا تعارض را تجربه می کنند، بسیاری از مردم مطمئن نیستند که چه زمانی باید به دنبال مشاوره زوجین باشند. واقعیت این است که زوج ها ممکن است به دلایل مختلف به دنبال مشاوره روابط باشند، از جمله:

 • مسائل ارتباطی
 • سوء مصرف مواد
 • نارضایتی جنسی
 • مسائل مالی
 • کنترل خشم و عبانیت
 • خیانت
 • درگیری مکرر یا سطح استرس بالا
 • ایده های متضاد در مورد تربیت کودک

اکثر مشاوران ازدواج بر این عقیده اند که بهتر است به محض ورود نارضایتی به رابطه، به دنبال مشاوره زوجین باشید. درمان نباید تا زمانی که یک موضوع به یک بحران تبدیل شود به تعویق بیفتد. در بسیاری از روابط، زوج درمانی تا زمانی که مشکلات به طور متوسط ​​به مدت طولانی پا بر جا نمانند زوجین اقدام به درمان نمی کنند. این تاخیر می تواند رفع مشکلات را دشوار تر کند. یک زوج در یک رابطه سالم ممکن است برای افزایش صمیمیت یا یافتن راه‌ های جدیدی برای ارتباط عاطفی با یکدیگر به دنبال بهترین مشاور ازدواج در ظفر باشند. زوج‌ هایی که قبلاً تصمیم به جدایی گرفته‌اند، می‌توانند برای پایان دادن به رابطه ‌شان با شرایط محترمانه، مشاوره ازدواج را امتحان کنند.

شرکت در زوج درمانی مزایای زیادی دارد، اما برخی از موقعیت ها با این رویکرد بهبود نمی یابند. به عنوان مثال، در موارد آزار خانگی که خشونت باعث ترس یکی از طرفین از دیگری می شود، زوج درمانی ممکن است کافی نباشد. در برخی موارد، در صورتی که در رابطه با شریک بیمار باقی بماند، ممکن است امنیت یا جان آن ها به خطر بیفتد.

بهترین مشاور ازدواج در ظفر را در مرکز مشاوره فراز پیدا کنید

امروزه مشاوره زوجین برای افراد متاهل یا مجرد در انواع روابط موجود است. مشاوره معمولاً شامل هر دو طرف می شود، اما مواردی وجود دارد که یک مشاور ازدواج ممکن است تنها با یک نفر در یک رابطه کار کند. مشاوره برای افراد در یک رابطه ممکن است بر رفتارهای شخصی، واکنش‌ها و یا فرصت‌های رشد متمرکز باشد. روابط نیاز به کار و نگهداری دارد، و برای بسیاری از زوج ها، مشاوره ازدواج تنها چیزی است که به آن ها کمک می کند تا در دوره های دشوار زندگی پیش بروند. شاید مسائلی وجود داشته باشد که قادر به حل آن ها به تنهایی نباشید یا بخواهید قبل از ازدواج بیشتر در مورد شریک زندگی خود بدانید. بدون توجه به چالش، شروع جستجوی بهترین مشاور در محل زندگی می تواند اولین قدم برای نزدیک کردن شما دو نفر باشد.

شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در ظفر می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاور ازدواج باید چه فاکتور هایی را داشته باشد؟

یک مشاور ازدواج حرفه ای باید ویژگی های هر زوج را جداگانه درک کند و بداند که مشکل هر زوج مختص به آن ها است و باید طبق آن ها مشاوره را انجام دهد.

آیا مشاوره آنلاین نیز مانند مشاوره حضوری پاسخگو است؟

بله، اگر شما دچار مشغله های مختلفی هستید، می توانید برای این که وقت خود را ازدست ندهید از مشاوره های آنلاین استفاده کنید. آن ها هم مانند مشاوره حضوری از جلسات مختلفی تشکیل شده اند.

بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران

بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران اصول کلی خود را دارد. مشاوره کنکور عمدتا به ارائه کمک و راهنمایی به دانش آموزان در انتخاب صحیح در تحصیل اعم از برنامه های تحصیلی. آرزو های شغلی. انتخاب رشته و تخصص و همچنین انتخاب دانشگاه بر اساس علایقشان اشاره دارد.

بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران چه کسی است؟

یک مشاور کنکور عمدتا با دانش آموزان مدرسه در محیط های مدرسه کار می کند. بسیاری از مدرسه ها مشاوران آموزشی خود را دارند. به دانش آموزان در یافتن شغل مناسب و انتخاب آگاهانه در تحصیل به ویژه بچه هایی با نیازهای خاص کمک کنند. مشاوران آموزشی نیز به دانش آموزان در برخورد با مسائل شخصی موثر بر سفر تحصیلی آن ها کمک می کنند. برای حل چنین مسائلی. مشاور آموزشی نیز با والدین با سرپرست یا معلمان دانش آموز در تعامل است. تا به آن ها در یافتن بهترین راه حل برای مشکلات دانش آموز کمک کند.

اهمیت استفاده از مشاور کنکور

ممکن است این سوال مهم از ذهن شما هم عبور کند. دریافت مشاوره کنکور از مشاور خصوصی یا ده مشاور برتر کنکور برای داوطلبان آزمون سراسری چه تاثیری دارد. چرا باید از این مشاوره کنکور استفاده کنند. زمانی که داوطلبی عزم شرکت در آزمون سراسری را دارد. حتما باید با موارد و نکات مهمی نیز آشنایی لازم را پیدا کند. به عنوان مثال باید بداند که چه منابعی را باید برای مطالعه انتخاب کند و کدام یک بهترین هستند.

همچنین، با توجه به کمبود زمان برای درس خواندن باید بداند که کدام یک از روش های مطالعه برای او تاثیر گذار هستند. حتی در رابطه با انواع روش های تند خوانی نیز اطلاعاتی را بدست آورد. اینجاست که نقش بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران و دریافت مشاوره از ده مشاور برتر کنکور آن هم با مناسب ترین هزینه تاثیر بسیار زیادی برای هر یک از داوطلبان خواهان به شرکت در انواع گروه های آزمایشی پیدا می کند.

بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران به صورت آنلاین

در این بخش بهتر است به نکته ای اشاره کنیم که از که از تاثیر بسیار مهمی برخوردار است. این موضوع بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران به صورت آنلاین است. که به کمک استفاده از آن می توانید به جواب همه ی سوالات خود دست یابید. یکی از مشکلاتی که داوطلبان به هنگام نزدیک شدن به کنکور دارند به موضوع عدم یادآوری مطالب برمی گردد. به این معنا که داوطلبان در مواقعی خاص احساس می کنند که هیچگونه تسلطی بر روی مطالب ندارند. هیچ یک از مطالبی را که مطالعه نموده اند را به خاطر نمی آورند.

در این زمان مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به آن ها کمک می کنند. تا علت آن را شناسایی کنند. خوبی مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور در این است. که هر یک از داوطلبان در هر زمان می توانند به راحتی از خدمات مشاوره بهره مند شوند. روش صرفه جویی در زمان برای دانش آموزان مشغول به تحصیل که در حال حاضر در پایه دوازدهم هستند، از جمله موارد بسیار مهم است. که متخصصین ما برای دست یلفتن آن به داوطلبان کمک می نمایند.

فعالیت های مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

از آنجایی که می دانید کنکور سراسری پیچیدگی های خاص خود را دارد. با همه ی امتحانات دانش آموزان در طول دوران تحصیلی متفاوت است. به همین دلیل، در هر رشته تحصیلی با توجه به تغییر سطح سوالات و همچنین رقابت زیاد داوطلبان. استفاده از بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران بسیار الزامی به نظر می رسد. یک مشاور کنکور همانند یک دوست مهربان در کنار شما خواهد بود تا تمامی مراحل را بتوانید با موفقیت پشت سر بگذارنید.

در ادامه بهتر است بدانید زمان و شرایط هر یک از داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری متفاوت است. به همین دلیل در مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به بررسی تمامی این شرایط درمرحله ی اول برای شناخت دقیق تر داوطلب می پردازیم.

مهم ترین درس هایی که برای رتبه برتر شدن در کنکور نیاز است؟

با توجه به اینکه گروه های آزمایشی مختلفی در هر رشته وجود دارد، بنابراین زیر گروه های مختلفی نیز هستند که داوطلبان باید با توجه به رشته انتخابی خود به افزایش مهارت در زیر گروه مورد نظر بپردازند. اما برای رتبه کنکور در رشته ریاضی فیزیک مطالعه و افزایش درصد ریاضی از تاثیرات فوق العاده ای برخوردار است. اما برای کنکور تجربی زیست شناسی و برای کنکور انسانی دروس اقتصاد، ریاضی و تاریخ بسیار می تواند در کسب رتبه خوب به شما کمک کند.

وظایف یک مشاور تحصیلی کنکور

پیگیری و پشتیبانی: یکی از فواید مشاوره درسی در سال کنکور این است که داوطلب پیگیری می شود. یعنی روند درسی او تحت نظر مشاور خواخد بود. همچنین با پیگیری مشاور می توان متوجه شد که دانش آموز در کدام بخش از مطالعه دچار مشکل شده است. تا بتوان به او راهکار داد و مشکلات او را برطرف کرد.

انگیزه بخشی: مهم ترین کار مشاوره تحصیلی کنکور در این است که به دانش آموز امید و انگیزه دهد. قطعا دور شدن از مسیر، خستگی و… برای هر دانش آموزی اتفاق می افتد. اما اینکه بتوان سر بلند از مسائل سر بیرون آورد کار راحتی نیست. که مسلما مشاور تحصیلی با تجربه می تواند به دانش آموز در این زمینه بسیار کمک کند.

ایجاد تاکتیک برای رسیدن به هدف: هر دانش آموز کنکوری هدف مخصوص به خودش را دارد. به همین دلیل برای رسیدن به هر هدفی مسیر مشخصی وجود دارد. نمی توان همه دانش آموزان را با یک روش پیش برد. مشاور کنکور با تجربه و خوب باید در ابتدا هدف دانش آموز را بررسی کند. اگر دانش آموزی هدف ندارد در جلسات هدف گذاری یک هدف مشخص برای داوطلب پیدا کند که بهترینبگیرد.

در برنامه ریزی هدفمند باید درس های شاخص مشخص شود. در اولویت برنامه ریزی قرار بگیرد. از همه مهم تر باید در هر مقطع زمانی جمع بندی درس ها مشخص شود. نمی توان با یک برنامه ریزی ساده امیدی به رتبه خوب داشت. بلکه باید برنامه ریزی هدفمند و دارای استراتژی باشد.

روش های برقرای ارتباط با مراکز مشاوره

مرکز مشاوره فراز، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در سراسر کشور عزیزمان برای موفقیت و دریافت نتیجه دلخواه کمک می نماید. به همین دلیل فرقی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور استفاده نمایید.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی را چگونه پیدا کنیم؟

شما در صورت نیاز به خدمات مشاوره تحصیلی کنکور می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید.

برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

 

بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی و فاکتور های شاخص در یافتن آن

درمان یا تراپی می تواند به مسائلی که معمولا در نوجوانی دیده می شود مانند عزت نفس و اختلالات سلامت روان کمک کند. با این حال، تعیین دقیق این که چه زمانی باید از نوجوان کمک بگیرید، می تواند دشوار باشد. جستتجو برای پیدا کردن بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی می تواند دشوار باشد. اکثر مردم از ارجاعات شخصی، جستجو های آنلاین و افراد قابل اعتماد برای شروع فرآیند یافتن روانشناس در تهران استفاده می کنند. ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که فرزند شما به کمک از طرف یک روانشناس نیاز داشته باشد. به هر دلیلی، مراجعه به پزشک فرزندتان اولین قدم به سوی سلامت روان است.

افرادی که به دنبال درمان برای نوجوانان هستند باید در تلاش های جستجوی خود دقیق باشند. گزینه های متعددی برای رواشناسان نوجوان و نوجوان در دسترس است، اما آنها یک گزینه برای همه نیستند. قبل از تعیین قرار ملاقات با یک درمانگر برای نوجوان خود، مطمئن شوید که درمانگر مورد نظر می تواند با موفقیت نیازهای او را برآورده کند. نوجوانان باید در مورد ملاقات خود احساس راحتی کنند. برای انجام این کار، درمانگر انتخاب شده باید بتواند در طول جلسات به راحتی با او ارتباط برقرار کند. امروزه معمولاً نوجوانان وارد درمان می شوند تا به آنها کمک کند تا خود را بیان کنند، افکار خود را شفاف کنند و بفهمند چرا رفتار یا واکنش خاصی نشان می دهند. اینها همه مسائلی هستند که به عنوان اختلال دسته بندی نمی شوند، اما در نهایت می توانند بر مسائل مربوط به احترام تاثیر بگذارند.

یک نوجوان چه زمانی به مشاوره و تراپی نیاز دارد؟

قانون خاصی برای زمانی که یک نوجوان نیاز به درمان دارد یا ندارد وجود ندارد. با این حال، بیماری های سلامت روان در نوجوانان در دهه های گذشته رو به افزایش بوده است. بنابراین به این نگرانی ها باید توجه زیادی شود. نوجوانان ممکن است برای یک موضوع خاص مانند غم و اندوه، اضطراب یا افسردگی نیاز به حمایت داشته باشند.  طلاق والدین، بیمار شدن یا دلایل دیگر همگی می توانند نشان دهنده استرس هایی باشند که ممکن است بر رفاه نوجوان تاثیر بگذارند. حتی اگر فرزند شما به طور مستقیم در باره استرس صحبت نکرده باشد، به این معنی نیست که تحت تاثیر قرار نگرفته است. گاهی اوقات، شما حتی ممکن است رفتار های در حال تغییر فرزند خود را شناسایی کنید و بدون این که آن ها مشکل را مطرح کنند، در مورد درمان اقدام کنید.

انواع روش های مشاوره نوجوان

نوع مشاوره ای که برای یک نوجوان استفاده می شود به شرایط منحصر به فرد او و نوع بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی که به دنبال آن هستند بستگی دارد. روانشناسان مختلف از رویکرد ها و برنامه های درمانی متفاوتی برای مداخله با مشتریان خود استفاده می کنند. به یاد داشته باشید که یک پروتکل خاص برای درمان وجود ندارد. به همین ترتیب، آن چه برای یک بیمار عمل می کند ممکن است برای شخص دیگری نتایج یکسانی نداشته باشد. برخی از انواع مخداخلات درمانی و روش های مورد استفاده در درمان نوجوانان عبارتند از:

 • درمان شناختی رفتاری( CBT)
 • رفتار درمانی(DBT)
 • آگاهی از ذهن

چگونه بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی را پیدا کنم؟

یک روانشناس حرفه ای اساسا درمانی با کیفیت است که در کار با نوجوانان داری گواهینامه و تجربه باشد. جلسات باید در محیطی من و راحت برگزار شود و تمامی مدارک باید برای مشاهده والدین نمایش داده شود. یک روانشناس حرفه ای قادر خواهد بود موانع را بشکند و به آن ها کمک کند تا به درجه خاصی از آرامش برسند.

این کار همیشه بلافاصله انجام نمی شود، اما با گذشت زمان، باید اتفاق بیافتد. فرزند شما باید با درمانگری که می بیند رابطه ای قابل اعتماد داشته باشد. تشخیص این که آیا روانشناس و نوجوان پس از دو یا سه جلسه مناسب هستند، باید آسان باشد. اگر نوجوانی روانشناس را دوست ندارد یا به خوبی با او ارتباط برقرار نمی کند، به جستجوی آن ادامه دهید تا زمانی که روانشناس مناسبی را پیدا کنید. هنگامی که به دنبال یک روانشناس با کیفیت هستید، چند نکته را در نظر داشته باشید.

 • درمان تنها زمانی سودمند است که فرزند شما متعهد به انجام کار های خواسته شده باشد.
 • یک رواشناس حرفه ای برای ارائه پشتیبانی و توصیه رویکردهای مفید برای مشکلات وجود دارد.
 • رابطه با یک رواشناس باید همیشه حرفه ای باقی بماند.

در جستجوی بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی ، به یاد داشته باشید که مکان را در نظر بگیرید. موقعیت مکانی مناسب این امکان را برای نوجوان فراهم می کند که در اکثر یا تمام جلسات شرکت کند. مهم تر از همه، رواشناس منتخب باید شهرت برجسته ای در بین همکاران خود داشته باشد. هر دوی این ملاحظات به ارائه بهترین نتایج برای نوجوانانی که با مسائلی دست و پنجه نرم می کنند کمک می کند.

در یک روانشناس نوجوان باید به دنبال چه خصوصیاتی بود؟

قبل از برنامه ریزی قرار ملاقات اولیه، چند سوال در مورد انتخاب احتمالی بپرسید. این سوالات باید در طول مشاوره مطرح شود. دریافت پاسخ ها می تواند به ارزیابی کیفیت رواشناس کمک کند تا اطمینان حاصل شود که هزینه و زمان تلف نمی شود.

روانشناس در چه زمینه هایی تخصص دارد؟

روانشناس باید بر اساس حوزه تخصصی خود انتخاب شود. اطمینان حاصل کنید که بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی در درمان علائمی که نوجوان نشان می دهد آگاه است.

آیا روانشناس از درمان بیماری نوجوان مطمئن و راحت است؟

برخی از روانشناسان با پذیرش شرایط خاصی که نوجوانان دارند راحت نیستند زیرا مطمئن نیستند که آموزش لازم برای مشاوره نوجوان کافی را دارند. مستقیماً از آنها بپرسید که آیا تجربه ای در برخورد با مواردی دارند که نوجوان آن را تجربه می کند.

پس از قرار ملاقات اولیه، نوجوان را تشویق کنید تا درباره احساس خود درباره روانشناس و جلسات صحبت کند. قوی‌ترین شاخص‌های موفقیت‌آمیز این فرآیند این است که نوجوان راحت است و احساس می‌کند که آنها با هم تطابق خوبی دارند.

چه مدت می توانم انتظار داشته باشم که نوجوانم تحت درمان باشد؟

طول درمان بر اساس اهداف و پیشرفت فردی متفاوت است. درمان معمولاً زمانی پایان می‌یابد که بیمار با موفقیت اهداف خود را تکمیل کند. اما مهم است که به فرزند خود تأکید کنید که درمان می‌تواند هر زمان که در آینده مورد نیاز باشد استفاده شود. به طور متوسط، 50٪ از افراد درمان را در حدود 15-20 جلسه کامل می کنند. با این حال، بسیاری از مراجعین بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی دوره های طولانی تر درمان (شش ماه یا بیشتر) را برای حفظ پیشرفت و ادامه دریافت حمایت ترجیح می دهند. مسائل مزمن یا شدید ممکن است نیاز به مراقبت بیشتری داشته باشد. بنابر این هر فردی با توجه به مشکلاتش طول درمان خاص خودش را دارد و نمی توان گفت که صد در صد تعداد جلسات برای همه یکسان است.

انواع درمان هایی که روانشناسان نوجوان در نظر می گیرند

انواع مختلفی از درمان برای کودکان و نوجوانان وجود دارد. انتخاب مناسب برای فرزندتان به سن کودک و دلایل او برای درمان بستگی دارد. در این جا برخی از درمان های رایج تر وجود دارد:

درمان انفرادی نوجوان

در درمان فردی برای جلسه نوجوان، نوجوانان به صورت انفرادی با روانشناس ملاقات می کنند تا در مورد مسائل خود صحبت کنند. این جلسات معمولاً حدود 45 دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد و در این مدت، ممکن است از نوجوانان خواسته شود تا احساسات خود را در مورد مسائلی که با آن روبرو هستند توصیف کنند. برخی از آنان تکالیفی را در خانه انجام می دهند که به نوجوانان کمک می کند تا با مشکلات خانه خود کنار بیایند و با آن ها روبرو شوند. این قانون برای تمام جلسات مشاوره درمانی اعمال می شود و تغییر نمی کند مگر اینکه بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی تشخیص دهد که نوجوان تهدیدی برای خود یا شخص دیگری است. در برخی موارد، ممکن است برای روانشناسمفید و ضروری باشد که با والدین، مدیران مدرسه یا مجریان قانون در مورد برخی مسائل صحبت کند.

گفتار درمانی

داشتن کسی که به مشکلات شما گوش می دهد و به شما کمک می کند تا آن ها را حل کنید، می تواند بسیار مهم باشد. در گفتار درمانی، کودک شما می تواند:

 • مهارت هایی را که برای حل چالش هایشان نیاز دارند، توسعه دهند
 • به جای اینکه احساساتشان را به نمایش بگذارند درک کنند و ابراز کنند
 • روابطتان را می توانید سالم تر کنید
 • نیازهای خود را اعلام کنند

گروه درمانی

اگر کودک شما از نظر اجتماعی در شرایط سختی قرار دارد، گروه درمانی راهی بی بدیل برای آن هاست تا مهارت هایی را که برای غلبه بر چالش های اجتماعی خود با دیگران در سطح خود نیاز دارند، بیاموزند. نوجوان یا فرزند کوچک ‌تر شما می‌تواند قوانین اجتماعی شدن را در کنار دیگرانی که چالش ‌های مشابهی دارند، بیاموزد و تمرین کند. همچنین ممکن است اعتماد به نفس آن ها را افزایش دهد، به خصوص اگر خجالتی باشند یا مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشند. گروه درمانی برای نوجوانان در محیطی از همسالان آن ها انجام می شود. این فرصتی را برای نوجوانان فراهم می کند تا ببینند دیگران مانند آن ها چگونه با مشکلاتی که ممکن است داشته باشند برخورد می کنند.

ممکن است شروع گروه درمانی نوجوانان برای بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی به دلیل ناآشنایی کمی سخت باشد. معمولا پس از چند جلسه گروهی، فضا راحت تر می شود. اندازه گروه ها متفاوت است، اما معمولاً شامل حداقل پنج نوجوان دیگر با یک یا دو مشاور یا رهبر است. موضوعات برای بحث ارائه می شود و در طول جلسه می توان سوالاتی پرسید و پاسخ داد. تشویق می شود که نوجوانان سوالاتی بپرسند یا به نگرانی ها یا درگیری هایی که دارند بپردازند. جلسات درمانی گروهی نوجوان از نظر زمانی متفاوت است اما معمولاً تا 90 دقیقه طول می کشد.

خانواده درمانی

اگر خانواده شما دوران سختی را سپری می کند (مانند طلاق، بیماری، مرگ یکی از عزیزان، مشکلات مالی)، خانواده درمانی می تواند به شما در درک بهتر و حمایت از یکدیگر کمک کند. در طول جلسات شما، هر فرد این فرصت را خواهد داشت که احساس خود را در مورد موقعیت و اقدامات یا واکنش های دیگری بیان کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه بهتر ارتباط برقرار کنید، و روابط خود را با یکدیگر از نو برقرار خواهید کرد.

همان طور که از نام آن پیداست، خانواده درمانی معمولا شامل نوجوانان و والدین آن ها می شود. این کار ها به نوجوانان اجازه می‌دهد تا به مسائلی که خانواده را درگیر می‌کند بپردازند و روی آن کار کنند. این یک جلسه کنترل شده است که اجازه وقفه از جانب دیگران را نمی دهد. روانشناس در طول جلسه خانواده را راهنمایی می کند و اغلب برای تمرینات در خانه نیز راهنمایی می کند.

درمان شناختی رفتاری (CBT)

CBT برای کودکانی استفاده می شود که با توجه، اختلالات خلقی و فوبیا دست و پنجه نرم می کنند. روانشناس با کودک شما همکاری خواهد کرد تا به او کمک کند تا افکار، کلمات و اعمال خود را درک کند. آن ها سپس روی راه‌های بهتری برای پاسخگویی در آینده کار خواهند کرد. بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی به کودک شما تکنیک های خاصی مانند مدیتیشن را برای مدیریت رفتارهای خود آموزش می دهند. یا به آرامی ترس های فرزندتان را باز می کنند تا به او کمک کنند بر آن ها غلبه کنند.

بازی درمانی

این نوع درمان برای کودکان یا پیش از مدرسه ابتدایی که برای مقابله عاطفی به راهنمایی نیاز دارند یا رویداد استرس زا را تجربه کرده اند، عالی است. یک روانشناس از اسباب‌بازی‌ها، عروسک‌ها، بازی‌ها یا هنر استفاده می‌کند تا به کودک شما کمک کند تا احساس خود را بیان کند. در حالی که با هم بازی می کنید، بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی می تواند به کودک شما کمک کند تا احساسات و مشکلات خود را حل کند.

بهترین روانشناس نوجوان در ظفر را در مرکز فراز بیابید

نوجوانان در نقطه ای منحصر به فرد از زندگی خود هستند که برای اولین بار با بسیاری از تغییرات بیرونی تغییردهنده زندگی روبرو می شوند، علاوه بر این که با بلوغ و هورمون های در حال تغییر آن مقابله می کنند. این کار می تواند طبیعی باشد که این تغییرات هم برای والدین و هم برای نوجوانان طاقت فرسا باشد. کمک به فرزند خود برای دسترسی به حمایت و راهنمایی مورد نیاز یکی از بهترین کارهایی است که می توانید به عنوان والدین انجام دهید. بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی فرصتی را برای نوجوانان فراهم می کند تا در یک محیط امن ملاقات کنند تا در جلسات مشاوره با یک روانشناس خبره و با تجربه شرکت کنند.

مدت زمان این جلسات در بین نوجوانان متفاوت است. انواع درمان همیشه در دسترس است و می تواند کیفیت زندگی و روابط نوجوان شما را به طور قابل توجهی بهبود ببخشد. شما در صورت نیاز به خدمات بهترین روانشناس نوجوان در شریعتی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی کنکور

با توجه به اینکه تحصیل و کنکور مسیر بسیار پر پیچ و خمی می باشد. راه های بسیار متفاوتی در این جهت وجود دارد. نیاز به یک مشاور آگاه و با تجربه برای جهت دهی و انتخاب بهترین راه های مطالعه و موفقیت تحصیلی الزامی است. مشاوره تحصیلی کنکور یکی از پر طرفدارترین و از نیاز های مهم دانش آموزان و والدینشان می باشد. 

خدمات مشاوره تحصیلی کنکور 

همانطور که می دانید کنکور سراسری پیچیدگی های خاص خود را دارد. با تمامی امتحانات دانش آموزان در طول دوران تحصیلی متمایز است. به همین دلیل، در هر رشته تحصیلی با توجه به تغییر سطح سوالات و همچنین رقابت زیاد داوطلبان، استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور بسیار الزامی به نظر می رسد. یک مشاور کنکور همانند یک دوست در کنار شما خواهد بود. تا تمامی مراحل را بتوانید با موفقیت پشت سر بگذرانید. 

در ادامه بهتر است بدانید زمان و شرایط هر یک از داوطلبان برای شرکت در کنکور سراسری گوناگون است. به همین دلیل در مشاوره تحصیلی کنکور به مطالعه ی تمامی این شرایط در مرحله ی اول برای آگاهی دقیق تر داوطلب می پردازیم. 

برای مثال یک داوطلب در تهران که از بهترین مدارس و بهترین امکانات استفاده می کند. وضعیت با یک داوطلب در فلان روستای دور افتاده نخواهد داشت. دلیلی که موجب می شود تا بعضی از داوطلبان سال ها پشت کنکور بمانند. این است که باور دارند هرگز پذیرفته نخواهند شد. قبولی در کنکور کار راحتی نیست. 

تاثیر مشاوره تحصیلی کنکور در چیست؟ 

در ابتدا فرد دچار سردرگمی است. چطور شروع کند، چه کتابی را بیشتر بخواند، چه مطالبی مهم تر است. اینجاست که نیاز به مشاور تحصیلی الزامی به نظر می رسد. یک مشاور تحصیلی با تجربه در ابتدا با مقایسه توانایی ها و علایق شخص و شرایط و زمان، اقدام به برنامه ریزی برای دانش آموز می نماید. با تجربه ها که از موفقیت ها، شکست ها و برخورد با دانش آموزان مختلف بدست آورده است. در واقع با یک برنامه ریزی فرد را از سردرگمی نجات می دهد.

 اگر چه باور بیشتر افراد این است که با تلاش بی وقفه و مطالعه ی زیاد می توان بهترین نتایج را کسب کرد. ولی مطالعه ی زیاد و بی وقفه امکان دارد که باعث خستگی و نا امیدی دانش آموز شده و نتیجه ی خوبی هم کسب نکند. در صورتی که یک مشاور آگاه و با تجربه با روش های جدید مطالعه آشنا است. راه هایی را به دانش آموزان می آموزد که با علاقه ی بیشتر و بدون خستگی و مدیریت زمان و روش های صحیح مطالعه نتایج لازم برای موففیت را کسب نمایند.

ویژگی های مشاوره تحصیلی

ایجاد انگیزه در دانش آموز: گاهی امکان دارد که دانش آموز به خاطر مشکلات خانوادگی یا مسائل روحی دچار نا امیدی و بی انگیزگی شود. که در این صورت مشاوره تحصیلی با صحبت با خانواده هایشان و ایجاد انگیزه در دانش آموز، او را در امر تحصیل و ادامه راه یاری می نماید. 

ارزیابی راندمان دانش آموز در آزمون ها: یک مشاور کار بلد و مسلط، آزمون های فرد را سنجیده و با پیشرفت یا افت تحصیلی به نقاط قوت و ضعف دانش آموز آشنایی می یابد. و با پشتیبانی نقاط قوت و بر طرف ساختن نقاط ضعف باعث پیشرفت مداوم دانش آموز می گردد. 

کنترل استرس دانش آموز قبل از امتحان: مشاورین اغلب قبل از امتحان با روش های آرام سازی و به حداقل رساندن استرس و اضطراب دانش آموزان تلاش می کنند که تمرکز دانش آموز بیشتر شود. همچنین نتیجه بهتری کسب نماید. 

انتخاب رشته برای کنکور: با اینکه بیشتر دانش آموزان برای انتخاب رشته با کمک گرفتن از دوستان و اطرافیان که از تجربه ی کافی برخوردار نیستند و رشته های که انتخاب می کنند بر اساس ایده ی خودشان می باشد، بنابراین امکان دارد که با ملاک های خود فرد تطابق نداشته و در آینده دچار مشکل شود، از این رو یک مشاوره تحصیلی کنکور حرفه ای و با تجربه می تواند در این زمینه رشته ای مطابق با مقیاس و استعداد فرد انتخاب کند. 

مشاوره تحصیلی در تهران به دو روش انجام می شود که هر کدام به نوبه ی خود دارای مزایایی می باشد: 

مشاوره تحصیلی کنکور در تهران به صورت حضوری  

از منافع حضوری بودن مشاوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات تخصصی. 
 • گفتگوی رو در رو. 
 • بهبود روحیه فردی. 
 • تاثیر گذاری بیشتر. 
 • خدمات آزمون های شناختی و روانشناختی. 

مشاوره تحصیلی کنکور در تهران به صورت تلفنی 

از مزایای مشاوره تلفنی می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • کاهش هزینه های کلی اعم از حق مشاوره، هزینه های رفت و آمد و دیگر هزینه ها. 
 • صرفه جویی بسیار زیاد در وقت. 
 • دسترسی به مشاورین بیشتر و گستردگی انتخاب برای مراجعین. 
 • به روز بودن حداکثر اطلاعات مراکز مشاوره تلفنی معتبر در بیشتر موارد.

خلاصه مطلب 

با مطالعه مقاله مشاوره تحصیلی کنکور شما اطلاعات کاملی نسبت به هدف گذاری برای قبول شدن در کنکور سراسری به دست آورده اید. از طرفی بهتر است این نکته را هم بیان کنیم که در حال حاضر می دانید آزمون های آزمایشی به چه دلیل برگزار می شود. چه تاثیری مفیدی در کنکور سراسری برای داوطلب دارد. در مجموع در این مقاله موارد بسیار مهمی ارائه شده است. که می تواند داوطلب را برای قبول شدن در کنکور سراسری کمک شایانی کند. در آخر امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند به شما کمک کند. تا یک صندلی در دانشگاه مورد رضایت و رشته ای که به آن علاقه دارید به دست بیاورید.

روش های برقرای ارتباط با مراکز مشاوره 

مرکز مشاوره فراز، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در سراسر کشور عزیزمان برای موفقیت و دریافت نتیجه دلخواه کمک می نماید. به همین دلیل فرقی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور استفاده نمایید. 

کاهش استرس و همچنین برنامه ریزی اصولی و دقیق را می توان از جمله اموری دانست. که در مراکز مشاوره فراز به آن می پردازند. 

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی را چگونه پیدا کنیم؟

شما در صورت نیاز به خدمات مشاوره تحصیلی کنکور می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. 

برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید. 

XTEMOS ELEMENT

BLOG DEFAULT

چگونه بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را پیدا کنیم؟

مشاوره ازدواج یا زوج درمانی، نوعی درمان است که به طور خاص بر تقویت ازدواج و روابط متمرکز است. شاید شما و شریک زندگیتان با مسائلی دست و پنجه نرم کنید که به تنهایی قادر به حل آن ها نیستید. یا به سادگی سعی می کنید راهی برای یادگیری بیشتر در مورد یکدیگر قبل از ازدواج پیدا کنید. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به همه نوع روابط کمک می کند تا تعارضات را شناسایی و حل کنند و پیوند خود را بهبود بخشند. از جمله راه هایی برای تصمیم گیری متفکرانه در مورد بازسازی و تحکیم رابطه می باشند. با وجود یک مشاور مناسب، مشاوره ازدواج می تواند یک ابزار حمایتی در دسترس و مقرون به صرفه باشد.

استفاده از  خدمات مشاوره می تواند شما را از طلاق نجات دهد. به شما کمک کند تا ارتباط موثرتری داشته باشید، و شما را در مسیر درست قرار دهد. اما وقتی مشاوره ازدواج جواب نمی دهد، مانند دور انداختن پول است. این کار می تواند مشکلات ازدواج را حتی بدتر کند. مطالعات نشان می‌ دهد که بسیاری از زوج‌ ها اغلب بر سر پول با هم دعوا می‌کنند. امید کاذب ناشی از مشاوره ازدواج بد می‌تواند منجر به ناامیدی و افزایش تعارض شود.

اگر در رابطه خود به کمک نیاز دارید، معمولاً انتخاب اولین درمانی که آنلاین یا در طرح بیمه خود پیدا می کنید کافی نیست. هر مشاور ازدواج برای هر زوجی مناسب نیست . زوج هایی که به دنبال کمک هستند باید فردی را پیدا کنند که برای موقعیت خاص آن ها مناسب باشد. در این مقاله به شما کمک می شود تا بتوانید بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را بیابید.

مشکلات رایجی که زوج ها با آن ها روبرو می شوند

مسائل رایجی  وجود دارد که زوجین در مشاوره ازدواج در مورد آن ها بحث می کنند. در ادامه به برخی از این مشکلات اشاره خواهد شد.

مسائل عاطفی

یکی از زوجین ممکن است مشکلات عاطفی مرتبط با سلامت روان داشته باشد یا به دلیل دیگری که بیان نشده است نیاز به حمایت عاطفی داشته باشد. بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند به زوج ها کمک کند تا مسائلی را که ممکن است ندیده اند یا خودشان ندیده باشند، شناسایی کنند.

تربیت فرزندان

وجود اختلاف در تربیت فرزندان و خانواده های آشفته اغلب از موضوعات داغ بحث در جلسات مشاوره ازدواج می باشد. وقتی زوج‌ها به مشاور مراجعه می‌کنند، باید یاد بگیرند به جای این که در مورد تربیت بچه ‌ها علیه یکدیگر باشند با هم همکاری داشته باشند.

مسائل مالی

زوج هایی که در مسائل مالی مشکل دارند ممکن است به دنبال مشاوره باشند. این امر به ویژه زمانی صادق است که یکی از زوجین بدهی  یا موضوع مرتبطی داشته باشد که باعث آسیب مالی خانواده شود، مانند صورت حساب های پرداخت نشده و اخراج از محیط کار.

شغل

مسائلی مانند پیشنهاد های شغلی جدید یا تغییرات شغلی همیشه زمانی که کل خانواده را تحت تأثیر قرار می دهند به خوبی پیش نمی روند. بسیاری از زوج ها زمانی که تغییرات شغلی غیرمنتظره مانند جابجایی شغل، اخراج یا شروع یک شغل جدید شروع به آسیب رساندن به ازدواج می کند، دچار آشفتگی می شوند.

توجه به این نکته مهم است که تمام مسائل فوق بخشی عادی از زندگی است که خانواده ها را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر احساس می کردید که شما و خانواده تان تنها کسانی هستید که این نوع چالش ها را دارید می توان گفت که شما تنها نیستید. کمک در قالب مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نسبت به پایان فرآیند مشاوره مصمم باشید سپس جلسات را شروع کنید.

پیدا کردن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

اگر به این نتیجه رسیدید زمان آن رسیده است که با مشاوره ازدواج روند درمان خود را شروع کنید، گام بعدی پاسخ به این سوال است که “از کجا می توانم مشاوره ازدواج در نزدیکی خود پیدا کنم؟” مهم نیست کجا زندگی می کنید، پاسخ برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند یکسان باشد. شما می توانید یک مشاور ازدواج یا متخصص بهداشت روان را به صورت آنلاین، صرف نظر از جایی که زندگی می کنید، پیدا کنید. با این حال، در بسیاری از مناطق می توانید یک مشاور ازدواج را برای ملاقات حضوری و در جامعه محلی خود پیدا کنید.

در واقع، چه حضوری مشاوره بگیرید و چه آنلاین، اگر اولین مشاوری که می بینید نیازهای شما را برآورده نمی کند، باید از مشاور دیگری  کمک بخواهید. یکی از مزایای مشاوره آنلاین ازدواج این است که فرآیند ایجاد تغییر سریع، آسان و بدون استرس است. لازم نیست نگران باشید که با مشاوری که رد کرده اید برخورد کنید و ندانید که چگونه به او واکنش نشان دهید. شما می توانید بدون احساس گناه و دردسر به سراغ مشاور جدید خود بروید.

در بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به دنبال چه چیزی باشیم؟

گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است مشاور ازدواجی را انتخاب کند که برای او آشنا باشد، زیرا معتقد است که مشاور ازدواج در کل روند مشاوره در کنار آن ها خواهد بودیافتن مشاور به این طریق روش درستی نیست. یک مشاور ازدواج حرفه ای هرگز نباید جانب داری کند و همیشه باید بی طرف در روند مشاوره باشد. حتی اگر مشاور ازدواج یکی از زوجین یا هر دوی آن ها را بشناسد. هنگام انتخاب یک مشاور ازدواج، مهم است که هم شما و هم همسرتان با مشاور ازدواج منتخب موافقت کنید و قبل از پیگیری آن مشاور، هر گونه آشنایی قبلی باید گفت و گو شود و در مورد آن صحبت شود.

سوالات خود را در حین یا قبل از مشاوره بپرسید

برای درک بهتر تکنیک ها و اعتبار یک مشاور ازدواج، درباره سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده و آن چه که باید انتظار داشته باشید در روند مشاوره اتفاق بیفتد، مستقیماً سؤال کنید. به یاد داشته باشید که شما برای مسائل مهمی به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مراجعه کرده اید. پس مشکلی ندارد که در باره نحوه کار مشاور در زمینه مشاوره ازدواج یا روش های درمانی سوال کنید. این امر به ویژه در مواقعی مهم است که مشاور به طور مستقیم نشود یا از طریق جستجوی آنلاین پیدا شود.

همچنین درک این نکته مهم است که هیچ مشاوری نمی تواند پیش بینی کند که مشاوره و درمان شما چه مدت طول خواهد کشید تا زمانی که بتواند ارزیابی کاملی از شرایط و موقعیت شما انجام دهد. انتظار داشته باشید که حداقل چهار تا شش ماه و احتمالاً تا یک سال در فرآیند مشاوره حضور داشته باشید. بسته به جدیت مشکلات و مدت زمانی که از آن رنج می برید می تواند طولانی شود. قبل از این روند درمان و مشاوره را آغاز کنید می توانید این سوالات را بپرسید:

 • مدت زمان یک جلسه چقدر است؟
 • چه انتظاری از مشاوره باید داشته باشیم؟
 • چه مدت زمانی است که خدمات مشاوره ازدواج را ارائه می دهید؟

ممکن است با مشاوری که ازدواج کرده و دارای فرزند است راحت‌ تر صحبت کنید تا مشاوری که هرگز ازدواج نکرده است.

مشاوره ازدواج آنلاین چگونه انجام می شود؟

اگر جستجوی شما برای یافتن مشاور ازدواج در نزدیکی محل زندگی خود با شکست مواجه می شود، یا این که وقت کافی برای مراجعه به جلسات را ندارید، مشاوره آنلاین یا تلفنی ممکن است گزینه بهتری برای شما و همسرتان باشد. مراکز مشاوره گزینه های مشاوره ازدواج را به زوج ها ارائه می دهند که متناسب با برنامه آن ها در یک محیط امن باشد. با مشاوره آنلاین زوجین، شما و شریک زندگیتان با یک مشاور مجاز مطابقت داده می ‌شوید و از تلفن یا مرورگر وب خود برای دسترسی به کانال ‌های ارتباطی خصوصی، متنی یا ویدیوی زنده برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و حل چالش ‌های رابطه استفاده می‌ کنید.

مهم ترین مزیت مشاوره ازدواج آنلاین این است که شما و همسرتان می توانید با یک مشاور حرفه ای در یک محیط خصوصی و خانگی صحبت کنید. شرکت در جلسات مشاوره آنلاین همچنین نیاز به هماهنگی برنامه های شلوغ یا رفت و آمد به مطب بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاور را از بین می برد. مشاوره ازدواج آنلاین یک گزینه مفید برای کسانی است که به دلیل مشکلات مربوط به مراقبت از کودک، کمبود وسایل حمل و نقل یا زندگی در محیط های روستایی در ملاقات های منظم در مطب مشکل دارند.

متخصصان سلامت روان آنلاین، مانند مشاوران ازدواج حرفه ‌ای و مشاور ها، می ‌توانند همان نوع تمرین‌ های ازدواج را به شما بدهند که در مطب یک مشاور انجام می‌دهید. این مشاوران  و متخصصان سلامت روان می توانند سؤالاتی بپرسند که به شما کمک می کند تا علل مشکلات خود را کشف کنید. همچنین راه هایی را برای حل آن ها به شما پیشنهاد دهند.

بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاوره های ازدواج را چگونه پیش می برد؟

در یک جلسه مشاوره ازدواج، مشاور شما محیط امنی را برای شما و همسرتان ایجاد می کند. شما هم زمان و توجه خود را به رابطه خود اختصاص می دهید . هم در مورد آن چه که شما را ناراحت می کند و آن چه واقعا در ذهن شما وجود دارد صحبت می کنید. مشاوره زوجین اغلب کوتاه مدت است. معمولاً شامل هر دو طرف است که با یک مشلور با هم کار می کنند (گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است برای مدتی به تنهایی با یک مشاور کار کند). در حالی که برنامه درمانی خاص به موقعیت و اهداف شما بستگی دارد. به طور کلی، شما مهارت ها و استراتژی هایی را برای کمک به تقویت رابطه خود خواهید آموخت از جمله:

 • باز کردن کانال های ارتباطی
 • حل مسئله
 • چگونه اختلافات را آرام و منطقی مورد بحث قرار دهید

قبل از جستجوی خود برای “بهترین مشاور ازدواج در شریعتی“، ممکن است از خود بپرسید: آیا مشاوره ازدواج موثر است؟ بر اساس تحقیقات 90 درصد از زوج هایی که مشاوره ازدواج را امتحان می کنند، احساس می کنند که سلامت عاطفی آن ها بهبود می یابد .دو سوم از آنها بهبود در سلامت جسمانی خود را گزارش می دهند. شاید تاثیرگذارترین آمار از همه این باشد که سه چهارم زوج ها بعد از مشاوره ازدواج شاهد بهبود در روابط خود هستند. مطمئن باشید که مشاوره ازدواج روشی موثر برای تقویت روابط ثابت شده است.

مرکز مشاوره فراز، ارائه دهنده خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

توصیه های دوستان و سایر افرادی که به آن ها اعتماد دارید می تواند نقطه شروع خوبی برای یافتن یک مشاور باشد. مشاوران ازدواج هر کدام رویکرد خاص خود را در رابطه با ازدواج دارند. شما نیازی به توافق با مشاور خود در مورد همه چیز ندارید. اما به مشاوری نیاز دارید که ارزش های اصلی شما را به اشتراک بگذارد. در درمان، بسیاری از افراد بدون نیاز به تغییر در شیوه زندگی، به دنبال نتایج هستند.

اگر مشاور شما را در مورد رفتارهای مشکل ساز راهنمایی نکند یا پیشنهاداتی در مورد کار هایی که می توانید در خانه انجام دهید در بین جلسات درمانی ارائه نکند. ممکن است به اندازه کافی فعال نباشد تا به شما در عبور از مشکلات زندگی و ازدواج کمک کند. شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاوره قبل از ازدواج چه کمکی به ما می کند؟

اگر شما و همسرتان قبل از اردواج به مشاور مراجعه کنید می توانید تمام ویژگی های مثبت و منفی خود و طرف مقابلتان را بشناسید و بهتر برای ازدواج تصمیم گیری کنید.

چه مشکلاتی ممکن است در ازدواج به وجود بیاید؟

مشکلاتی از قبیل، طلاق، خیات، مشکلات مالی و عاطفی می توانند از دلایلی باشند که شما نیاز به مراجعه به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را داشته باشید.

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

به نظر شما بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی را بگیریم یا نه؟ خیلی از دانش آموزان به تنهایی نمی توانند برای خود برنامه ریزی کنند. فکر می کنند که فقط درس های مدرسه را باید بخوانند. ولی نمی دانند که برای درس خواندن و موفقیت در امتحانات باید یک برنامه ریزی درست و اساسی داشته باشند. که با مدیریت زمان بتوانند به طور صحیح مطالعه کنند. برای برنامه ریزی نیاز به فردی دارند که مهارت کافی را داشته باشد. می توانید اهمیت داشتن مشاور تحصیلی را متوجه شوید.

منظور از مشاوره تحصیلی چیست؟

معلومات دادن به دانش آموزان برای افزایش موفقیت و ترقی آن ها را در درس مشاوره تحصیلی گویند.

در کل مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که مدرسه می روند. و دانشجویانی که در دانشگاه هستند سودمند می باشد. مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که می خواهند برای کنکور درس بخوانند بسیار ضروری می باشد. هر دانش آموزی در سال آخر مدرسه برای برنامه ریزی درسی. چگونگی درس خواندن و چقدر وقت گذاشتن و… به یک مشاور تحصیلی نیاز دارد.

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی چه کمکی به دانش آموزان می کند؟

همانطور که می دانید. هر شخصی نیاز به مشاوره و راهنمایی از افراد کار بلد را دارد. به عنوان مثال موضوع بسیار مهمی مانند درس خواندن. که دانش آموزان نیاز به کمک یک فرد ماهر برای برنامه ریزی، مدیریت زمان و انگیزه برای درس هایشان دارند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی همان متخصصی است که به ما در این راه کمک می کند. این جاست که می توانید به اهمیت داشتن مشاور تحصیلی پی ببرید.

اهمیت مشاور تحصیلی برای دانش آموزان

یک برنامه اگر که اساسی نباشد. پیگیری مرتب و منظمی را در پی خود نداشته باشد. فقط باعث از بین رفتن انرژی و زمان با ارزش شما شود. این مسئه سستی در شما نیست. بلکه مسئله آن است که شما در این زمینه علم و دانش کافی برای برنامه ریزی را ندارید. این موضوع طبیعی است. نقش شما به عنوان یک دانش آموز درس خواندن به صورت منظم و اجرای تمام برنامه ای است که بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی برای شما تنظیم کرده است که باعث کاهش استرس برای امتحان و درس خواندن می شود.

مشاوره تحصیلی در کنکور چه نقشی دارد؟

ممکن است به شما هم گفته باشند که خیلی از مواقع خودتان باید به تنهایی فکر کنید و تصمیم بگیرید و همین باعث شده که هیچ وقت احساس رضایتمندی 100 درصدی از کارهایی که انجام دادید را نداشته باشید. نقش مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان مانند مربی است. که با مدیریت زمان و برنامه ریزی برای کنکور باعث رتبه برتر شدن در کنکور می شوند.

ویژگی های یک مشاوره تحصیلی خوب

به یک مربی خبره و با انگیزه مشاور تحصیلی گویند. که در هر مقطع تحصیلی که باشید شما را راهنمایی می کند. غیر از معلم و مدیر و… این مشاور تحصیلی است. که می تواند مهم ترین درس های زندگی را به شما بدهد. آن فرد کسی است که شناخت شما را در مورد خودتان بیشتر و کامل تر می کند؛ و شما می فهمید که چه اندازه قدرت دارید. برای انجام کارهایی که دوست دارید. مشاور چگونگی انجام کارها و افزایش تمرکز هنگام درس خواندن را به شما یاد می دهد. تا شما با سختی آن راحت تر کنار بیاید. در عین سخت گیری هایی که می کند. بی اندازه دلسوز و مهربان است. هدفش در آخر هدف شما است. و شما اهمیت داشتن یک مشاور تحصیلی خوب در رسیدن به هدفتان را حس می کنید.

اهداف بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

بطور کلی اهداف مشاوره تحصیلی عبارت است از:

 • هدایت تحصیلی
 • آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری
 • حل مشکل افت تحصیلی
 • استرس و اضطراب امتحانات
 • رفع رفتار های نا به هنجار
 • هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات

از طریق بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی می توان توانایی ها و نیز محدودیت های دانش آموزان را شناسایی کرد. از امکانات موجود حداکثر استفاده را به کار برد.

یک مشاور تحصیلی می تواند با شناسایی دقیق استعداد ها و توانایی های دانش آموزان آنها را به طرف رشته تحصیلی با همکاری معلم. خانواده و مسئولان مدرسه می تواند دانش آموزان را در جهت رفع مشکلات تحصیلی. خانوادگی و تامین ثبات عاطفی یاری دهد.

نقش خانواده در مشاوره تحصیلی

بدون تردید مشاوره بدون توجه به خانواده ی دانش آموز و دانشجو موفقیت چندان زیادی در امر مشاوره دانش آموزان خود کسب نخواهد کرد.

خانواده و والدین نقش بسزایی در پیدایش افت تحصیلی یا پیشرفت تحصیلی و شغلی آن ها دارند. خانواده سرعت دانش آموز را در رسیدن به اهداف تحصیلی تنظیم می کند. خانواده های بدون انگیزه، بدون آگاهی و غیر فعال موجب کاهش سرعت دانش آموزان با استعداد می شوند.

به همین دلیل در فرآیند مشاوره تحصیلی، لزوم انجام مشاوره با والدین تاثیر خاصی پیدا می کند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی خانواده را از ویژگی ها و استعداد های کمتر دیده شده ی فرزندشان آگاه می سازد. مهارت های لازم برای موفقیت او را به آن ها می آموزد. مشاور همچنین به حل مسائل و مشکلات درون خانوادگی که می تواند باعث بروز افت تحصیلی دانش آموز شود، کمک بزرگی می کند.

جمع بندی

خلاصه امر مشاوره کنکور و تحصیلی باید در کنار امر آموزش باشد. جدا پذیر از امر آموزش و تحصیل نیست. یک مشاور تحصیلی باید از ویژگی های خاصی بهره ببرد. دارای مهارت کافی باشد بهتر است. پروسه مشاوره تحصیلی از مقطع ابتدائی و با یک گروه مشاوره آغاز شود و تداوم یابد. مشاوران باید تسلط کامل روی طرز تفکر دانش آموز و اهداف او داشته باشند. تا او را به صحیح ترین و درست ترین شکل ممکن راهنمایی کنند. به سمت و سوی درست بکشاند.

یک مشاور باید گوشی شنوا داشته باشد. تا به حرف های دانش آموز و والدین خوب گوش کند. سپس بعد از این شنیدن ها راهکاری برای ترغیب کردن والدین به نحوه تحصیل هدفمند داشته باشد.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی را چگونه پیدا کنیم؟

شما در صورت نیاز به خدمات مشاوره تحصیلی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری. تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید.

برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

نکاتی که برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر باید رعایت کرد

اگر در رابطه خود با همسرتان دچار مشکل باشید، احتمالا به این فکر می کنید که مجا می توانید به دنبال کمک باشید. کمک های زیادی در دسترس هستند، اما تشخیص این که کدام نوع از مشاوره ازدواج بیشتر به شما کمک می کند و نحوه دسترسی به مشاوران ازدواج یا روانشناسان که بیشترین تجربه را در مورد مشکلاتی مانند مشکلات شما دارند، می تواند دشوار باشد. حتی اگر وضعیت شما خیلی بد نباشد، مشاور به خوبی می تواند شما را برای داشتن رابطه ای بهتر راهنمایی کند. یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر لازمه دانستن چند نکته می باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

انواع زوج درمانی

رویکردهای مختلفی برای زوج درمانی وجود دارد که می تواند به ویژه برای برخی مسائل مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که نوع درمانگری که می بینید دارای مجوز بوده و آموزش های خاصی در زمینه زوج درمانی دارد. برخی از رویکردهای محبوب تر زوج درمانی عبارتند از:

 • زوج درمانی متمرکز بر احساسات: یک درمان کوتاه مدت که بر بهبود دلبستگی و پیوند در روابط بزرگسالان تمرکز دارد. این به زوج‌ها کمک می‌کند تا با پایان دادن به فاصله عاطفی و تمرکز بر ابراز احساسات واقعی هر یک از طرفین، دعوا را متوقف کنند.
 • روش گاتمن: این روش ارتباط کلامی را بهبود می بخشد، صمیمیت را افزایش می دهد، احترام را افزایش می دهد، حل تعارض را افزایش می دهد و همدلی و شفقت بیشتری را در روابط ایجاد می کند.
 • درمان پیمان: نوعی زوج درمانی که به سرعت مشخص می کند که چه چیزی باعث تعارض و تنش در رابطه شما می شود. جلسات بر روی تغییرات لحظه به لحظه در صورت، بدن و صدای شما تمرکز می کنند و از شما می خواهند که به عنوان یک زوج به این موارد توجه کنید. بهترین مشاور ازدواج در ظفر به شما کمک می‌کند تا در طول جلسه به ‌طور هم ‌زمان مسائل مشکل ‌ساز را حل کنید.

مشاوره ازدواج چگونه انجام می شود؟

هدف از مشاوره زوجین کمک به زوجین است که بیشتر در مورد یکدیگر بیاموزند و مهارت های حل مسئله سالم را به دست آورند. بهترین مشاور ازدواج در ظفر ممکن است در چند جلسه اول با هر دو نفر مشترک یا جداگانه مصاحبه کند. پس از آن، آن ها ممکن است بازخورد خود ا نسبت به جلسات ارائه کنند. زوج ممکن است با راهنمایی مشاور اهداف درمانی را تعیین کنند و برنامه ای برای درمان ایجاد کنند تا هر فرد بداند چه انتظاری از رابطه دارد. در زوج درمانی، نتایج مثبت اغلب به انگیزه و تعهد زوجین به این فرآیند بستگی دارد.

با پیشرفت درمان، هر شخص ممکن است شنونده و ارتباط دهنده بهتری شود. طرفین مقابل نیز اغلب یاد می گیرند که به روش های جدید از یکدیگر حمایت کنند. بروز اختلاف در جلسات مشاوره یک اتفاق معمول است.. یک مشاور حرفه ای در طول مشاوره ازدواج بی طرف خواهد ماند و از جانب داری اجتناب می کند. برخی از مشاوران ازدواج جلسات انفرادی تکمیلی را برای هر یک از طرفین به عنوان بخشی استاندارد از درمان ارائه می کنند. دیگران ممکن است در صورت درخواست جلسات فردی ارائه دهند.

مشاوره روابط عمومی معمولا هفته ای یک بار برگزار می شود. بسته به اهداف زوج و این که آیا هر یک از طرفین در جلسات درمانی فردی یا گروهی نیز شرکت می کنند، برنامه می تواند متفاوت باشد. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در ظفر در محیط های مختلفی از جمله مطب های خصوصی، مراکز مشاوره دانشگاهی و مراکز گروهی ارائه می شود. مشاوره ازدواج اغلب کوتاه مدت است، اگرچه بهبود یک رابطه ممکن است زمان بیشتری ببرد. در نهایت، زوج درمانی تا زمانی که زوجین متعهد به تکمیل برنامه درمانی باشند یا تا زمانی که به نتیجه برسند ادامه خواهد داشت.

نحوه شروع مشاوره ازدواج

در بیشتر موارد، شما و شریک زندگیتان هر دو باید مایل به شروع مشاوره ازدواج باشید تا این فرآیند مؤثر واقع شود. اگر به نظر می رسد که شریک شما تمایلی ندارد، بسیاری از مشاوران ازدواج موافقت می کنند که ابتدا هر یک از طرفین را جداگانه ببینند. به این ترتیب، هر فرد احساس می‌کند که می‌تواند احساسات خود را بدون انتقاد شریک زندگی‌اش بازگو کند. پیشنهاد مشاوره زوجین به همسرتان می تواند ترسناک باشد، به خصوص زمانی که نمی دانید آن ها چگونه واکنش نشان خواهند داد.

مهم ترین نکته این است که با توضیح واضح انگیزه های خود با شریک زندگی خود صادق باشید و ارتباط برقرار کنید. آن ها را سرزنش نکنید، بلکه بیان کنید که فقط می خواهید روی تقویت رابطه کار کنید. بسیاری از مردم فکر می کنند که شما فقط برای رفع مشکلات یک ازدواج شکست خورده به بهترین مشاور ازدواج در ظفر مراجعه می کنید، اما می توانید توضیح دهید که مشاوره ازدواج می تواند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه نیز مورد استفاده قرار گیرد. مشاوره ازدواج ابزارهای ارزشمندی را برای کمک به حفظ ازدواج شما در طولانی مدت ارائه می دهد.

زوج‌درمانی آنلاین و تلفنی راه‌ حلی فوق‌العاده برای زوج‌ هایی است که سبک زندگی لازم برای انجام درمان حضوری را ندارند، هزینه‌ های مرتبط با درمان را بازدارنده می‌دانند، یا تمایلی به انجام درمان سنتی ندارند. زوج‌ هایی که مرتب سفر می‌کنند، ساعت ‌های طولانی کار می‌کنند یا بچه‌های کوچک و گزینه‌ های کمی برای مراقبت از کودک دارند، مشاوره آنلاین و تلفنی ازدواج مفید خواهند بود.

چگونه بهترین مشاور ازدواج در ظفر را پیدا کنم؟

پیدا کردن یک مشاور یا روان درمانگر خوب می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین مجموعه از عوامل ممکن است به پیدا کردن آن کمک کنند. در چند پاراگراف بعدی سعی خواهد شد به طور مختصر به برخی از این مسائل پرداخته شود. هنگام انتخاب یک مشاور از پرسیدن سوابق و تجربه های قبلی او نترسید. اثبات تجربیات مشاور به مشا در انتخاب آن کمک می کند.

با کسی که برای مشاوره یا روان درمانی مراجعه کرده است صحبت کنید.

در بسیاری از موارد، بهترین پیشنهاد ها در مورد این که چه کسی بهترین مشاور ازدواج در ظفر است، از طرف دوستان و خانواده قابل اعتمادی است که خودشان در موقعیتی مشابه تلاش برای یافتن یک مشاور یا درمانگر خوب بوده اند. این افراد می توانند در مورد یک  مشاور حرفه ای و آن چه که باید انتظار داشته باشند، مشاهده دست اول داشته باشند. و آن ها دیدگاه خود را ارائه می دهند که می تواند نکته مهمی باشد.نظرات مشتریان و سایر نشانه هایی که نشان می دهد مشاور ازدواج بالقوه شما مناسب خواهد بود را به صورت آنلاین بررسی کنید.

قبل از اینکه مشاور را ببینید، از طریق تلفن مصاحبه کنید.

این کار هیچ مشکلی ندارد که که قبل از ملاقات حضوری با یک متخصص و پرداخت هزینه ویزیت اولیه، از طریق تلفن با آن ها صحبت کنید. برای متخصصان منصفانه نخواهد بود که مشاوره تلفنی را آغاز کنند، اما پنج تا ده دقیقه بحث قبل از اولین ملاقات ممکن است مفید باشد. قبل از صحبت با آن ها لیستی از سوالات مربوط به نگرانی های خود را تهیه کنید. سوالاتی بپرسید که به شما کمک می‌ کند در هنگام ملاقات راحت‌ تر باشید.

ممکن است مشاوره چند جلسه برای مناسب بودن مشاور طول بکشد

ممکن است یک جلسه  برای تعیین میزان مفید بودن یک مشاوره ازدواج کافی نباشد. اکثر مردم در سومین یا چهارمین بار می فهمند که آیا رابطه سازنده خواهد بود یا خیر. تا حد امکان به طور مستقیم در مورد نیاز ها و احساسات خود در مورد خدمات دریافت شده صحبت کنید تا حداکثر سود را از خدمات دریافت کنید. به یاد داشته باشید که مشکلات شما احتمالاً یک شبه  ایجاد نشده اند و احتمالاً مدتی طول می کشد تا مسائل و نیاز های موقعیت شما به طور کامل درک شود و به آن ها رسیدگی شود.

هزینه ها را مقایسه کنید

یک عامل بزرگ در هر درمان پزشکی ممکن است هزینه های مربوط به مراجعه به پزشک باشد و نوع درمان نیز تفاوتی ندارد. اگر بیمه درمانی دارید، با نماینده ای از شرکت بیمه خود مشورت کنید تا ببینید آیا طرح شما شامل مشاوره می شود یا خیر. شما همچنین باید هزینه تخمینی مشاوره، هم با بیمه  و هم بدون آن را بررسی کنید.هزینه های مشاوره ازدواج بسته به مکان متفاوت است. اگر به دنبال مشاوره ازدواج در منطقه های بزرگ هستید معمولا هزینه ها بیشتر از شهر های کوچک تر است.

موقعیت هایی که مشاوره ازدواج برای آن ها توصیه می شود

از آن جایی که همه زوج ها در مقطعی از رابطه خود تنش یا تعارض را تجربه می کنند، بسیاری از مردم مطمئن نیستند که چه زمانی باید به دنبال مشاوره زوجین باشند. واقعیت این است که زوج ها ممکن است به دلایل مختلف به دنبال مشاوره روابط باشند، از جمله:

 • مسائل ارتباطی
 • سوء مصرف مواد
 • نارضایتی جنسی
 • مسائل مالی
 • کنترل خشم و عبانیت
 • خیانت
 • درگیری مکرر یا سطح استرس بالا
 • ایده های متضاد در مورد تربیت کودک

اکثر مشاوران ازدواج بر این عقیده اند که بهتر است به محض ورود نارضایتی به رابطه، به دنبال مشاوره زوجین باشید. درمان نباید تا زمانی که یک موضوع به یک بحران تبدیل شود به تعویق بیفتد. در بسیاری از روابط، زوج درمانی تا زمانی که مشکلات به طور متوسط ​​به مدت طولانی پا بر جا نمانند زوجین اقدام به درمان نمی کنند. این تاخیر می تواند رفع مشکلات را دشوار تر کند. یک زوج در یک رابطه سالم ممکن است برای افزایش صمیمیت یا یافتن راه‌ های جدیدی برای ارتباط عاطفی با یکدیگر به دنبال بهترین مشاور ازدواج در ظفر باشند. زوج‌ هایی که قبلاً تصمیم به جدایی گرفته‌اند، می‌توانند برای پایان دادن به رابطه ‌شان با شرایط محترمانه، مشاوره ازدواج را امتحان کنند.

شرکت در زوج درمانی مزایای زیادی دارد، اما برخی از موقعیت ها با این رویکرد بهبود نمی یابند. به عنوان مثال، در موارد آزار خانگی که خشونت باعث ترس یکی از طرفین از دیگری می شود، زوج درمانی ممکن است کافی نباشد. در برخی موارد، در صورتی که در رابطه با شریک بیمار باقی بماند، ممکن است امنیت یا جان آن ها به خطر بیفتد.

بهترین مشاور ازدواج در ظفر را در مرکز مشاوره فراز پیدا کنید

امروزه مشاوره زوجین برای افراد متاهل یا مجرد در انواع روابط موجود است. مشاوره معمولاً شامل هر دو طرف می شود، اما مواردی وجود دارد که یک مشاور ازدواج ممکن است تنها با یک نفر در یک رابطه کار کند. مشاوره برای افراد در یک رابطه ممکن است بر رفتارهای شخصی، واکنش‌ها و یا فرصت‌های رشد متمرکز باشد. روابط نیاز به کار و نگهداری دارد، و برای بسیاری از زوج ها، مشاوره ازدواج تنها چیزی است که به آن ها کمک می کند تا در دوره های دشوار زندگی پیش بروند. شاید مسائلی وجود داشته باشد که قادر به حل آن ها به تنهایی نباشید یا بخواهید قبل از ازدواج بیشتر در مورد شریک زندگی خود بدانید. بدون توجه به چالش، شروع جستجوی بهترین مشاور در محل زندگی می تواند اولین قدم برای نزدیک کردن شما دو نفر باشد.

شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در ظفر می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاور ازدواج باید چه فاکتور هایی را داشته باشد؟

یک مشاور ازدواج حرفه ای باید ویژگی های هر زوج را جداگانه درک کند و بداند که مشکل هر زوج مختص به آن ها است و باید طبق آن ها مشاوره را انجام دهد.

آیا مشاوره آنلاین نیز مانند مشاوره حضوری پاسخگو است؟

بله، اگر شما دچار مشغله های مختلفی هستید، می توانید برای این که وقت خود را ازدست ندهید از مشاوره های آنلاین استفاده کنید. آن ها هم مانند مشاوره حضوری از جلسات مختلفی تشکیل شده اند.

XTEMOS ELEMENT

BLOG WITH SMALL IMAGES

چگونه بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را پیدا کنیم؟

مشاوره ازدواج یا زوج درمانی، نوعی درمان است که به طور خاص بر تقویت ازدواج و روابط متمرکز است. شاید شما و شریک زندگیتان با مسائلی دست و پنجه نرم کنید که به تنهایی قادر به حل آن ها نیستید. یا به سادگی سعی می کنید راهی برای یادگیری بیشتر در مورد یکدیگر قبل از ازدواج پیدا کنید. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به همه نوع روابط کمک می کند تا تعارضات را شناسایی و حل کنند و پیوند خود را بهبود بخشند. از جمله راه هایی برای تصمیم گیری متفکرانه در مورد بازسازی و تحکیم رابطه می باشند. با وجود یک مشاور مناسب، مشاوره ازدواج می تواند یک ابزار حمایتی در دسترس و مقرون به صرفه باشد.

استفاده از  خدمات مشاوره می تواند شما را از طلاق نجات دهد. به شما کمک کند تا ارتباط موثرتری داشته باشید، و شما را در مسیر درست قرار دهد. اما وقتی مشاوره ازدواج جواب نمی دهد، مانند دور انداختن پول است. این کار می تواند مشکلات ازدواج را حتی بدتر کند. مطالعات نشان می‌ دهد که بسیاری از زوج‌ ها اغلب بر سر پول با هم دعوا می‌کنند. امید کاذب ناشی از مشاوره ازدواج بد می‌تواند منجر به ناامیدی و افزایش تعارض شود.

اگر در رابطه خود به کمک نیاز دارید، معمولاً انتخاب اولین درمانی که آنلاین یا در طرح بیمه خود پیدا می کنید کافی نیست. هر مشاور ازدواج برای هر زوجی مناسب نیست . زوج هایی که به دنبال کمک هستند باید فردی را پیدا کنند که برای موقعیت خاص آن ها مناسب باشد. در این مقاله به شما کمک می شود تا بتوانید بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را بیابید.

مشکلات رایجی که زوج ها با آن ها روبرو می شوند

مسائل رایجی  وجود دارد که زوجین در مشاوره ازدواج در مورد آن ها بحث می کنند. در ادامه به برخی از این مشکلات اشاره خواهد شد.

مسائل عاطفی

یکی از زوجین ممکن است مشکلات عاطفی مرتبط با سلامت روان داشته باشد یا به دلیل دیگری که بیان نشده است نیاز به حمایت عاطفی داشته باشد. بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند به زوج ها کمک کند تا مسائلی را که ممکن است ندیده اند یا خودشان ندیده باشند، شناسایی کنند.

تربیت فرزندان

وجود اختلاف در تربیت فرزندان و خانواده های آشفته اغلب از موضوعات داغ بحث در جلسات مشاوره ازدواج می باشد. وقتی زوج‌ها به مشاور مراجعه می‌کنند، باید یاد بگیرند به جای این که در مورد تربیت بچه ‌ها علیه یکدیگر باشند با هم همکاری داشته باشند.

مسائل مالی

زوج هایی که در مسائل مالی مشکل دارند ممکن است به دنبال مشاوره باشند. این امر به ویژه زمانی صادق است که یکی از زوجین بدهی  یا موضوع مرتبطی داشته باشد که باعث آسیب مالی خانواده شود، مانند صورت حساب های پرداخت نشده و اخراج از محیط کار.

شغل

مسائلی مانند پیشنهاد های شغلی جدید یا تغییرات شغلی همیشه زمانی که کل خانواده را تحت تأثیر قرار می دهند به خوبی پیش نمی روند. بسیاری از زوج ها زمانی که تغییرات شغلی غیرمنتظره مانند جابجایی شغل، اخراج یا شروع یک شغل جدید شروع به آسیب رساندن به ازدواج می کند، دچار آشفتگی می شوند.

توجه به این نکته مهم است که تمام مسائل فوق بخشی عادی از زندگی است که خانواده ها را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر احساس می کردید که شما و خانواده تان تنها کسانی هستید که این نوع چالش ها را دارید می توان گفت که شما تنها نیستید. کمک در قالب مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نسبت به پایان فرآیند مشاوره مصمم باشید سپس جلسات را شروع کنید.

پیدا کردن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

اگر به این نتیجه رسیدید زمان آن رسیده است که با مشاوره ازدواج روند درمان خود را شروع کنید، گام بعدی پاسخ به این سوال است که “از کجا می توانم مشاوره ازدواج در نزدیکی خود پیدا کنم؟” مهم نیست کجا زندگی می کنید، پاسخ برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند یکسان باشد. شما می توانید یک مشاور ازدواج یا متخصص بهداشت روان را به صورت آنلاین، صرف نظر از جایی که زندگی می کنید، پیدا کنید. با این حال، در بسیاری از مناطق می توانید یک مشاور ازدواج را برای ملاقات حضوری و در جامعه محلی خود پیدا کنید.

در واقع، چه حضوری مشاوره بگیرید و چه آنلاین، اگر اولین مشاوری که می بینید نیازهای شما را برآورده نمی کند، باید از مشاور دیگری  کمک بخواهید. یکی از مزایای مشاوره آنلاین ازدواج این است که فرآیند ایجاد تغییر سریع، آسان و بدون استرس است. لازم نیست نگران باشید که با مشاوری که رد کرده اید برخورد کنید و ندانید که چگونه به او واکنش نشان دهید. شما می توانید بدون احساس گناه و دردسر به سراغ مشاور جدید خود بروید.

در بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به دنبال چه چیزی باشیم؟

گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است مشاور ازدواجی را انتخاب کند که برای او آشنا باشد، زیرا معتقد است که مشاور ازدواج در کل روند مشاوره در کنار آن ها خواهد بودیافتن مشاور به این طریق روش درستی نیست. یک مشاور ازدواج حرفه ای هرگز نباید جانب داری کند و همیشه باید بی طرف در روند مشاوره باشد. حتی اگر مشاور ازدواج یکی از زوجین یا هر دوی آن ها را بشناسد. هنگام انتخاب یک مشاور ازدواج، مهم است که هم شما و هم همسرتان با مشاور ازدواج منتخب موافقت کنید و قبل از پیگیری آن مشاور، هر گونه آشنایی قبلی باید گفت و گو شود و در مورد آن صحبت شود.

سوالات خود را در حین یا قبل از مشاوره بپرسید

برای درک بهتر تکنیک ها و اعتبار یک مشاور ازدواج، درباره سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده و آن چه که باید انتظار داشته باشید در روند مشاوره اتفاق بیفتد، مستقیماً سؤال کنید. به یاد داشته باشید که شما برای مسائل مهمی به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مراجعه کرده اید. پس مشکلی ندارد که در باره نحوه کار مشاور در زمینه مشاوره ازدواج یا روش های درمانی سوال کنید. این امر به ویژه در مواقعی مهم است که مشاور به طور مستقیم نشود یا از طریق جستجوی آنلاین پیدا شود.

همچنین درک این نکته مهم است که هیچ مشاوری نمی تواند پیش بینی کند که مشاوره و درمان شما چه مدت طول خواهد کشید تا زمانی که بتواند ارزیابی کاملی از شرایط و موقعیت شما انجام دهد. انتظار داشته باشید که حداقل چهار تا شش ماه و احتمالاً تا یک سال در فرآیند مشاوره حضور داشته باشید. بسته به جدیت مشکلات و مدت زمانی که از آن رنج می برید می تواند طولانی شود. قبل از این روند درمان و مشاوره را آغاز کنید می توانید این سوالات را بپرسید:

 • مدت زمان یک جلسه چقدر است؟
 • چه انتظاری از مشاوره باید داشته باشیم؟
 • چه مدت زمانی است که خدمات مشاوره ازدواج را ارائه می دهید؟

ممکن است با مشاوری که ازدواج کرده و دارای فرزند است راحت‌ تر صحبت کنید تا مشاوری که هرگز ازدواج نکرده است.

مشاوره ازدواج آنلاین چگونه انجام می شود؟

اگر جستجوی شما برای یافتن مشاور ازدواج در نزدیکی محل زندگی خود با شکست مواجه می شود، یا این که وقت کافی برای مراجعه به جلسات را ندارید، مشاوره آنلاین یا تلفنی ممکن است گزینه بهتری برای شما و همسرتان باشد. مراکز مشاوره گزینه های مشاوره ازدواج را به زوج ها ارائه می دهند که متناسب با برنامه آن ها در یک محیط امن باشد. با مشاوره آنلاین زوجین، شما و شریک زندگیتان با یک مشاور مجاز مطابقت داده می ‌شوید و از تلفن یا مرورگر وب خود برای دسترسی به کانال ‌های ارتباطی خصوصی، متنی یا ویدیوی زنده برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و حل چالش ‌های رابطه استفاده می‌ کنید.

مهم ترین مزیت مشاوره ازدواج آنلاین این است که شما و همسرتان می توانید با یک مشاور حرفه ای در یک محیط خصوصی و خانگی صحبت کنید. شرکت در جلسات مشاوره آنلاین همچنین نیاز به هماهنگی برنامه های شلوغ یا رفت و آمد به مطب بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاور را از بین می برد. مشاوره ازدواج آنلاین یک گزینه مفید برای کسانی است که به دلیل مشکلات مربوط به مراقبت از کودک، کمبود وسایل حمل و نقل یا زندگی در محیط های روستایی در ملاقات های منظم در مطب مشکل دارند.

متخصصان سلامت روان آنلاین، مانند مشاوران ازدواج حرفه ‌ای و مشاور ها، می ‌توانند همان نوع تمرین‌ های ازدواج را به شما بدهند که در مطب یک مشاور انجام می‌دهید. این مشاوران  و متخصصان سلامت روان می توانند سؤالاتی بپرسند که به شما کمک می کند تا علل مشکلات خود را کشف کنید. همچنین راه هایی را برای حل آن ها به شما پیشنهاد دهند.

بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاوره های ازدواج را چگونه پیش می برد؟

در یک جلسه مشاوره ازدواج، مشاور شما محیط امنی را برای شما و همسرتان ایجاد می کند. شما هم زمان و توجه خود را به رابطه خود اختصاص می دهید . هم در مورد آن چه که شما را ناراحت می کند و آن چه واقعا در ذهن شما وجود دارد صحبت می کنید. مشاوره زوجین اغلب کوتاه مدت است. معمولاً شامل هر دو طرف است که با یک مشلور با هم کار می کنند (گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است برای مدتی به تنهایی با یک مشاور کار کند). در حالی که برنامه درمانی خاص به موقعیت و اهداف شما بستگی دارد. به طور کلی، شما مهارت ها و استراتژی هایی را برای کمک به تقویت رابطه خود خواهید آموخت از جمله:

 • باز کردن کانال های ارتباطی
 • حل مسئله
 • چگونه اختلافات را آرام و منطقی مورد بحث قرار دهید

قبل از جستجوی خود برای “بهترین مشاور ازدواج در شریعتی“، ممکن است از خود بپرسید: آیا مشاوره ازدواج موثر است؟ بر اساس تحقیقات 90 درصد از زوج هایی که مشاوره ازدواج را امتحان می کنند، احساس می کنند که سلامت عاطفی آن ها بهبود می یابد .دو سوم از آنها بهبود در سلامت جسمانی خود را گزارش می دهند. شاید تاثیرگذارترین آمار از همه این باشد که سه چهارم زوج ها بعد از مشاوره ازدواج شاهد بهبود در روابط خود هستند. مطمئن باشید که مشاوره ازدواج روشی موثر برای تقویت روابط ثابت شده است.

مرکز مشاوره فراز، ارائه دهنده خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

توصیه های دوستان و سایر افرادی که به آن ها اعتماد دارید می تواند نقطه شروع خوبی برای یافتن یک مشاور باشد. مشاوران ازدواج هر کدام رویکرد خاص خود را در رابطه با ازدواج دارند. شما نیازی به توافق با مشاور خود در مورد همه چیز ندارید. اما به مشاوری نیاز دارید که ارزش های اصلی شما را به اشتراک بگذارد. در درمان، بسیاری از افراد بدون نیاز به تغییر در شیوه زندگی، به دنبال نتایج هستند.

اگر مشاور شما را در مورد رفتارهای مشکل ساز راهنمایی نکند یا پیشنهاداتی در مورد کار هایی که می توانید در خانه انجام دهید در بین جلسات درمانی ارائه نکند. ممکن است به اندازه کافی فعال نباشد تا به شما در عبور از مشکلات زندگی و ازدواج کمک کند. شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاوره قبل از ازدواج چه کمکی به ما می کند؟

اگر شما و همسرتان قبل از اردواج به مشاور مراجعه کنید می توانید تمام ویژگی های مثبت و منفی خود و طرف مقابلتان را بشناسید و بهتر برای ازدواج تصمیم گیری کنید.

چه مشکلاتی ممکن است در ازدواج به وجود بیاید؟

مشکلاتی از قبیل، طلاق، خیات، مشکلات مالی و عاطفی می توانند از دلایلی باشند که شما نیاز به مراجعه به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را داشته باشید.

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

به نظر شما بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی را بگیریم یا نه؟ خیلی از دانش آموزان به تنهایی نمی توانند برای خود برنامه ریزی کنند. فکر می کنند که فقط درس های مدرسه را باید بخوانند. ولی نمی دانند که برای درس خواندن و موفقیت در امتحانات باید یک برنامه ریزی درست و اساسی داشته باشند. که با مدیریت زمان بتوانند به طور صحیح مطالعه کنند. برای برنامه ریزی نیاز به فردی دارند که مهارت کافی را داشته باشد. می توانید اهمیت داشتن مشاور تحصیلی را متوجه شوید.

منظور از مشاوره تحصیلی چیست؟

معلومات دادن به دانش آموزان برای افزایش موفقیت و ترقی آن ها را در درس مشاوره تحصیلی گویند.

در کل مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که مدرسه می روند. و دانشجویانی که در دانشگاه هستند سودمند می باشد. مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که می خواهند برای کنکور درس بخوانند بسیار ضروری می باشد. هر دانش آموزی در سال آخر مدرسه برای برنامه ریزی درسی. چگونگی درس خواندن و چقدر وقت گذاشتن و… به یک مشاور تحصیلی نیاز دارد.

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی چه کمکی به دانش آموزان می کند؟

همانطور که می دانید. هر شخصی نیاز به مشاوره و راهنمایی از افراد کار بلد را دارد. به عنوان مثال موضوع بسیار مهمی مانند درس خواندن. که دانش آموزان نیاز به کمک یک فرد ماهر برای برنامه ریزی، مدیریت زمان و انگیزه برای درس هایشان دارند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی همان متخصصی است که به ما در این راه کمک می کند. این جاست که می توانید به اهمیت داشتن مشاور تحصیلی پی ببرید.

اهمیت مشاور تحصیلی برای دانش آموزان

یک برنامه اگر که اساسی نباشد. پیگیری مرتب و منظمی را در پی خود نداشته باشد. فقط باعث از بین رفتن انرژی و زمان با ارزش شما شود. این مسئه سستی در شما نیست. بلکه مسئله آن است که شما در این زمینه علم و دانش کافی برای برنامه ریزی را ندارید. این موضوع طبیعی است. نقش شما به عنوان یک دانش آموز درس خواندن به صورت منظم و اجرای تمام برنامه ای است که بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی برای شما تنظیم کرده است که باعث کاهش استرس برای امتحان و درس خواندن می شود.

مشاوره تحصیلی در کنکور چه نقشی دارد؟

ممکن است به شما هم گفته باشند که خیلی از مواقع خودتان باید به تنهایی فکر کنید و تصمیم بگیرید و همین باعث شده که هیچ وقت احساس رضایتمندی 100 درصدی از کارهایی که انجام دادید را نداشته باشید. نقش مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان مانند مربی است. که با مدیریت زمان و برنامه ریزی برای کنکور باعث رتبه برتر شدن در کنکور می شوند.

ویژگی های یک مشاوره تحصیلی خوب

به یک مربی خبره و با انگیزه مشاور تحصیلی گویند. که در هر مقطع تحصیلی که باشید شما را راهنمایی می کند. غیر از معلم و مدیر و… این مشاور تحصیلی است. که می تواند مهم ترین درس های زندگی را به شما بدهد. آن فرد کسی است که شناخت شما را در مورد خودتان بیشتر و کامل تر می کند؛ و شما می فهمید که چه اندازه قدرت دارید. برای انجام کارهایی که دوست دارید. مشاور چگونگی انجام کارها و افزایش تمرکز هنگام درس خواندن را به شما یاد می دهد. تا شما با سختی آن راحت تر کنار بیاید. در عین سخت گیری هایی که می کند. بی اندازه دلسوز و مهربان است. هدفش در آخر هدف شما است. و شما اهمیت داشتن یک مشاور تحصیلی خوب در رسیدن به هدفتان را حس می کنید.

اهداف بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

بطور کلی اهداف مشاوره تحصیلی عبارت است از:

 • هدایت تحصیلی
 • آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری
 • حل مشکل افت تحصیلی
 • استرس و اضطراب امتحانات
 • رفع رفتار های نا به هنجار
 • هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات

از طریق بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی می توان توانایی ها و نیز محدودیت های دانش آموزان را شناسایی کرد. از امکانات موجود حداکثر استفاده را به کار برد.

یک مشاور تحصیلی می تواند با شناسایی دقیق استعداد ها و توانایی های دانش آموزان آنها را به طرف رشته تحصیلی با همکاری معلم. خانواده و مسئولان مدرسه می تواند دانش آموزان را در جهت رفع مشکلات تحصیلی. خانوادگی و تامین ثبات عاطفی یاری دهد.

نقش خانواده در مشاوره تحصیلی

بدون تردید مشاوره بدون توجه به خانواده ی دانش آموز و دانشجو موفقیت چندان زیادی در امر مشاوره دانش آموزان خود کسب نخواهد کرد.

خانواده و والدین نقش بسزایی در پیدایش افت تحصیلی یا پیشرفت تحصیلی و شغلی آن ها دارند. خانواده سرعت دانش آموز را در رسیدن به اهداف تحصیلی تنظیم می کند. خانواده های بدون انگیزه، بدون آگاهی و غیر فعال موجب کاهش سرعت دانش آموزان با استعداد می شوند.

به همین دلیل در فرآیند مشاوره تحصیلی، لزوم انجام مشاوره با والدین تاثیر خاصی پیدا می کند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی خانواده را از ویژگی ها و استعداد های کمتر دیده شده ی فرزندشان آگاه می سازد. مهارت های لازم برای موفقیت او را به آن ها می آموزد. مشاور همچنین به حل مسائل و مشکلات درون خانوادگی که می تواند باعث بروز افت تحصیلی دانش آموز شود، کمک بزرگی می کند.

جمع بندی

خلاصه امر مشاوره کنکور و تحصیلی باید در کنار امر آموزش باشد. جدا پذیر از امر آموزش و تحصیل نیست. یک مشاور تحصیلی باید از ویژگی های خاصی بهره ببرد. دارای مهارت کافی باشد بهتر است. پروسه مشاوره تحصیلی از مقطع ابتدائی و با یک گروه مشاوره آغاز شود و تداوم یابد. مشاوران باید تسلط کامل روی طرز تفکر دانش آموز و اهداف او داشته باشند. تا او را به صحیح ترین و درست ترین شکل ممکن راهنمایی کنند. به سمت و سوی درست بکشاند.

یک مشاور باید گوشی شنوا داشته باشد. تا به حرف های دانش آموز و والدین خوب گوش کند. سپس بعد از این شنیدن ها راهکاری برای ترغیب کردن والدین به نحوه تحصیل هدفمند داشته باشد.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی را چگونه پیدا کنیم؟

شما در صورت نیاز به خدمات مشاوره تحصیلی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری. تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید.

برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

نکاتی که برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر باید رعایت کرد

اگر در رابطه خود با همسرتان دچار مشکل باشید، احتمالا به این فکر می کنید که مجا می توانید به دنبال کمک باشید. کمک های زیادی در دسترس هستند، اما تشخیص این که کدام نوع از مشاوره ازدواج بیشتر به شما کمک می کند و نحوه دسترسی به مشاوران ازدواج یا روانشناسان که بیشترین تجربه را در مورد مشکلاتی مانند مشکلات شما دارند، می تواند دشوار باشد. حتی اگر وضعیت شما خیلی بد نباشد، مشاور به خوبی می تواند شما را برای داشتن رابطه ای بهتر راهنمایی کند. یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر لازمه دانستن چند نکته می باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

انواع زوج درمانی

رویکردهای مختلفی برای زوج درمانی وجود دارد که می تواند به ویژه برای برخی مسائل مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که نوع درمانگری که می بینید دارای مجوز بوده و آموزش های خاصی در زمینه زوج درمانی دارد. برخی از رویکردهای محبوب تر زوج درمانی عبارتند از:

 • زوج درمانی متمرکز بر احساسات: یک درمان کوتاه مدت که بر بهبود دلبستگی و پیوند در روابط بزرگسالان تمرکز دارد. این به زوج‌ها کمک می‌کند تا با پایان دادن به فاصله عاطفی و تمرکز بر ابراز احساسات واقعی هر یک از طرفین، دعوا را متوقف کنند.
 • روش گاتمن: این روش ارتباط کلامی را بهبود می بخشد، صمیمیت را افزایش می دهد، احترام را افزایش می دهد، حل تعارض را افزایش می دهد و همدلی و شفقت بیشتری را در روابط ایجاد می کند.
 • درمان پیمان: نوعی زوج درمانی که به سرعت مشخص می کند که چه چیزی باعث تعارض و تنش در رابطه شما می شود. جلسات بر روی تغییرات لحظه به لحظه در صورت، بدن و صدای شما تمرکز می کنند و از شما می خواهند که به عنوان یک زوج به این موارد توجه کنید. بهترین مشاور ازدواج در ظفر به شما کمک می‌کند تا در طول جلسه به ‌طور هم ‌زمان مسائل مشکل ‌ساز را حل کنید.

مشاوره ازدواج چگونه انجام می شود؟

هدف از مشاوره زوجین کمک به زوجین است که بیشتر در مورد یکدیگر بیاموزند و مهارت های حل مسئله سالم را به دست آورند. بهترین مشاور ازدواج در ظفر ممکن است در چند جلسه اول با هر دو نفر مشترک یا جداگانه مصاحبه کند. پس از آن، آن ها ممکن است بازخورد خود ا نسبت به جلسات ارائه کنند. زوج ممکن است با راهنمایی مشاور اهداف درمانی را تعیین کنند و برنامه ای برای درمان ایجاد کنند تا هر فرد بداند چه انتظاری از رابطه دارد. در زوج درمانی، نتایج مثبت اغلب به انگیزه و تعهد زوجین به این فرآیند بستگی دارد.

با پیشرفت درمان، هر شخص ممکن است شنونده و ارتباط دهنده بهتری شود. طرفین مقابل نیز اغلب یاد می گیرند که به روش های جدید از یکدیگر حمایت کنند. بروز اختلاف در جلسات مشاوره یک اتفاق معمول است.. یک مشاور حرفه ای در طول مشاوره ازدواج بی طرف خواهد ماند و از جانب داری اجتناب می کند. برخی از مشاوران ازدواج جلسات انفرادی تکمیلی را برای هر یک از طرفین به عنوان بخشی استاندارد از درمان ارائه می کنند. دیگران ممکن است در صورت درخواست جلسات فردی ارائه دهند.

مشاوره روابط عمومی معمولا هفته ای یک بار برگزار می شود. بسته به اهداف زوج و این که آیا هر یک از طرفین در جلسات درمانی فردی یا گروهی نیز شرکت می کنند، برنامه می تواند متفاوت باشد. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در ظفر در محیط های مختلفی از جمله مطب های خصوصی، مراکز مشاوره دانشگاهی و مراکز گروهی ارائه می شود. مشاوره ازدواج اغلب کوتاه مدت است، اگرچه بهبود یک رابطه ممکن است زمان بیشتری ببرد. در نهایت، زوج درمانی تا زمانی که زوجین متعهد به تکمیل برنامه درمانی باشند یا تا زمانی که به نتیجه برسند ادامه خواهد داشت.

نحوه شروع مشاوره ازدواج

در بیشتر موارد، شما و شریک زندگیتان هر دو باید مایل به شروع مشاوره ازدواج باشید تا این فرآیند مؤثر واقع شود. اگر به نظر می رسد که شریک شما تمایلی ندارد، بسیاری از مشاوران ازدواج موافقت می کنند که ابتدا هر یک از طرفین را جداگانه ببینند. به این ترتیب، هر فرد احساس می‌کند که می‌تواند احساسات خود را بدون انتقاد شریک زندگی‌اش بازگو کند. پیشنهاد مشاوره زوجین به همسرتان می تواند ترسناک باشد، به خصوص زمانی که نمی دانید آن ها چگونه واکنش نشان خواهند داد.

مهم ترین نکته این است که با توضیح واضح انگیزه های خود با شریک زندگی خود صادق باشید و ارتباط برقرار کنید. آن ها را سرزنش نکنید، بلکه بیان کنید که فقط می خواهید روی تقویت رابطه کار کنید. بسیاری از مردم فکر می کنند که شما فقط برای رفع مشکلات یک ازدواج شکست خورده به بهترین مشاور ازدواج در ظفر مراجعه می کنید، اما می توانید توضیح دهید که مشاوره ازدواج می تواند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه نیز مورد استفاده قرار گیرد. مشاوره ازدواج ابزارهای ارزشمندی را برای کمک به حفظ ازدواج شما در طولانی مدت ارائه می دهد.

زوج‌درمانی آنلاین و تلفنی راه‌ حلی فوق‌العاده برای زوج‌ هایی است که سبک زندگی لازم برای انجام درمان حضوری را ندارند، هزینه‌ های مرتبط با درمان را بازدارنده می‌دانند، یا تمایلی به انجام درمان سنتی ندارند. زوج‌ هایی که مرتب سفر می‌کنند، ساعت ‌های طولانی کار می‌کنند یا بچه‌های کوچک و گزینه‌ های کمی برای مراقبت از کودک دارند، مشاوره آنلاین و تلفنی ازدواج مفید خواهند بود.

چگونه بهترین مشاور ازدواج در ظفر را پیدا کنم؟

پیدا کردن یک مشاور یا روان درمانگر خوب می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین مجموعه از عوامل ممکن است به پیدا کردن آن کمک کنند. در چند پاراگراف بعدی سعی خواهد شد به طور مختصر به برخی از این مسائل پرداخته شود. هنگام انتخاب یک مشاور از پرسیدن سوابق و تجربه های قبلی او نترسید. اثبات تجربیات مشاور به مشا در انتخاب آن کمک می کند.

با کسی که برای مشاوره یا روان درمانی مراجعه کرده است صحبت کنید.

در بسیاری از موارد، بهترین پیشنهاد ها در مورد این که چه کسی بهترین مشاور ازدواج در ظفر است، از طرف دوستان و خانواده قابل اعتمادی است که خودشان در موقعیتی مشابه تلاش برای یافتن یک مشاور یا درمانگر خوب بوده اند. این افراد می توانند در مورد یک  مشاور حرفه ای و آن چه که باید انتظار داشته باشند، مشاهده دست اول داشته باشند. و آن ها دیدگاه خود را ارائه می دهند که می تواند نکته مهمی باشد.نظرات مشتریان و سایر نشانه هایی که نشان می دهد مشاور ازدواج بالقوه شما مناسب خواهد بود را به صورت آنلاین بررسی کنید.

قبل از اینکه مشاور را ببینید، از طریق تلفن مصاحبه کنید.

این کار هیچ مشکلی ندارد که که قبل از ملاقات حضوری با یک متخصص و پرداخت هزینه ویزیت اولیه، از طریق تلفن با آن ها صحبت کنید. برای متخصصان منصفانه نخواهد بود که مشاوره تلفنی را آغاز کنند، اما پنج تا ده دقیقه بحث قبل از اولین ملاقات ممکن است مفید باشد. قبل از صحبت با آن ها لیستی از سوالات مربوط به نگرانی های خود را تهیه کنید. سوالاتی بپرسید که به شما کمک می‌ کند در هنگام ملاقات راحت‌ تر باشید.

ممکن است مشاوره چند جلسه برای مناسب بودن مشاور طول بکشد

ممکن است یک جلسه  برای تعیین میزان مفید بودن یک مشاوره ازدواج کافی نباشد. اکثر مردم در سومین یا چهارمین بار می فهمند که آیا رابطه سازنده خواهد بود یا خیر. تا حد امکان به طور مستقیم در مورد نیاز ها و احساسات خود در مورد خدمات دریافت شده صحبت کنید تا حداکثر سود را از خدمات دریافت کنید. به یاد داشته باشید که مشکلات شما احتمالاً یک شبه  ایجاد نشده اند و احتمالاً مدتی طول می کشد تا مسائل و نیاز های موقعیت شما به طور کامل درک شود و به آن ها رسیدگی شود.

هزینه ها را مقایسه کنید

یک عامل بزرگ در هر درمان پزشکی ممکن است هزینه های مربوط به مراجعه به پزشک باشد و نوع درمان نیز تفاوتی ندارد. اگر بیمه درمانی دارید، با نماینده ای از شرکت بیمه خود مشورت کنید تا ببینید آیا طرح شما شامل مشاوره می شود یا خیر. شما همچنین باید هزینه تخمینی مشاوره، هم با بیمه  و هم بدون آن را بررسی کنید.هزینه های مشاوره ازدواج بسته به مکان متفاوت است. اگر به دنبال مشاوره ازدواج در منطقه های بزرگ هستید معمولا هزینه ها بیشتر از شهر های کوچک تر است.

موقعیت هایی که مشاوره ازدواج برای آن ها توصیه می شود

از آن جایی که همه زوج ها در مقطعی از رابطه خود تنش یا تعارض را تجربه می کنند، بسیاری از مردم مطمئن نیستند که چه زمانی باید به دنبال مشاوره زوجین باشند. واقعیت این است که زوج ها ممکن است به دلایل مختلف به دنبال مشاوره روابط باشند، از جمله:

 • مسائل ارتباطی
 • سوء مصرف مواد
 • نارضایتی جنسی
 • مسائل مالی
 • کنترل خشم و عبانیت
 • خیانت
 • درگیری مکرر یا سطح استرس بالا
 • ایده های متضاد در مورد تربیت کودک

اکثر مشاوران ازدواج بر این عقیده اند که بهتر است به محض ورود نارضایتی به رابطه، به دنبال مشاوره زوجین باشید. درمان نباید تا زمانی که یک موضوع به یک بحران تبدیل شود به تعویق بیفتد. در بسیاری از روابط، زوج درمانی تا زمانی که مشکلات به طور متوسط ​​به مدت طولانی پا بر جا نمانند زوجین اقدام به درمان نمی کنند. این تاخیر می تواند رفع مشکلات را دشوار تر کند. یک زوج در یک رابطه سالم ممکن است برای افزایش صمیمیت یا یافتن راه‌ های جدیدی برای ارتباط عاطفی با یکدیگر به دنبال بهترین مشاور ازدواج در ظفر باشند. زوج‌ هایی که قبلاً تصمیم به جدایی گرفته‌اند، می‌توانند برای پایان دادن به رابطه ‌شان با شرایط محترمانه، مشاوره ازدواج را امتحان کنند.

شرکت در زوج درمانی مزایای زیادی دارد، اما برخی از موقعیت ها با این رویکرد بهبود نمی یابند. به عنوان مثال، در موارد آزار خانگی که خشونت باعث ترس یکی از طرفین از دیگری می شود، زوج درمانی ممکن است کافی نباشد. در برخی موارد، در صورتی که در رابطه با شریک بیمار باقی بماند، ممکن است امنیت یا جان آن ها به خطر بیفتد.

بهترین مشاور ازدواج در ظفر را در مرکز مشاوره فراز پیدا کنید

امروزه مشاوره زوجین برای افراد متاهل یا مجرد در انواع روابط موجود است. مشاوره معمولاً شامل هر دو طرف می شود، اما مواردی وجود دارد که یک مشاور ازدواج ممکن است تنها با یک نفر در یک رابطه کار کند. مشاوره برای افراد در یک رابطه ممکن است بر رفتارهای شخصی، واکنش‌ها و یا فرصت‌های رشد متمرکز باشد. روابط نیاز به کار و نگهداری دارد، و برای بسیاری از زوج ها، مشاوره ازدواج تنها چیزی است که به آن ها کمک می کند تا در دوره های دشوار زندگی پیش بروند. شاید مسائلی وجود داشته باشد که قادر به حل آن ها به تنهایی نباشید یا بخواهید قبل از ازدواج بیشتر در مورد شریک زندگی خود بدانید. بدون توجه به چالش، شروع جستجوی بهترین مشاور در محل زندگی می تواند اولین قدم برای نزدیک کردن شما دو نفر باشد.

شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در ظفر می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاور ازدواج باید چه فاکتور هایی را داشته باشد؟

یک مشاور ازدواج حرفه ای باید ویژگی های هر زوج را جداگانه درک کند و بداند که مشکل هر زوج مختص به آن ها است و باید طبق آن ها مشاوره را انجام دهد.

آیا مشاوره آنلاین نیز مانند مشاوره حضوری پاسخگو است؟

بله، اگر شما دچار مشغله های مختلفی هستید، می توانید برای این که وقت خود را ازدست ندهید از مشاوره های آنلاین استفاده کنید. آن ها هم مانند مشاوره حضوری از جلسات مختلفی تشکیل شده اند.

XTEMOS ELEMENT

BLOG CHESS

چگونه بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را پیدا کنیم؟

مشاوره ازدواج یا زوج درمانی، نوعی درمان است که به طور خاص بر تقویت ازدواج و روابط متمرکز است. شاید شما و شریک زندگیتان با مسائلی دست و پنجه نرم کنید که به تنهایی قادر به حل آن ها نیستید. یا به سادگی سعی می کنید راهی برای یادگیری بیشتر در مورد یکدیگر قبل از ازدواج پیدا کنید. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به همه نوع روابط کمک می کند تا تعارضات را شناسایی و حل کنند و پیوند خود را بهبود بخشند. از جمله راه هایی برای تصمیم گیری متفکرانه در مورد بازسازی و تحکیم رابطه می باشند. با وجود یک مشاور مناسب، مشاوره ازدواج می تواند یک ابزار حمایتی در دسترس و مقرون به صرفه باشد.

استفاده از  خدمات مشاوره می تواند شما را از طلاق نجات دهد. به شما کمک کند تا ارتباط موثرتری داشته باشید، و شما را در مسیر درست قرار دهد. اما وقتی مشاوره ازدواج جواب نمی دهد، مانند دور انداختن پول است. این کار می تواند مشکلات ازدواج را حتی بدتر کند. مطالعات نشان می‌ دهد که بسیاری از زوج‌ ها اغلب بر سر پول با هم دعوا می‌کنند. امید کاذب ناشی از مشاوره ازدواج بد می‌تواند منجر به ناامیدی و افزایش تعارض شود.

اگر در رابطه خود به کمک نیاز دارید، معمولاً انتخاب اولین درمانی که آنلاین یا در طرح بیمه خود پیدا می کنید کافی نیست. هر مشاور ازدواج برای هر زوجی مناسب نیست . زوج هایی که به دنبال کمک هستند باید فردی را پیدا کنند که برای موقعیت خاص آن ها مناسب باشد. در این مقاله به شما کمک می شود تا بتوانید بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را بیابید.

مشکلات رایجی که زوج ها با آن ها روبرو می شوند

مسائل رایجی  وجود دارد که زوجین در مشاوره ازدواج در مورد آن ها بحث می کنند. در ادامه به برخی از این مشکلات اشاره خواهد شد.

مسائل عاطفی

یکی از زوجین ممکن است مشکلات عاطفی مرتبط با سلامت روان داشته باشد یا به دلیل دیگری که بیان نشده است نیاز به حمایت عاطفی داشته باشد. بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند به زوج ها کمک کند تا مسائلی را که ممکن است ندیده اند یا خودشان ندیده باشند، شناسایی کنند.

تربیت فرزندان

وجود اختلاف در تربیت فرزندان و خانواده های آشفته اغلب از موضوعات داغ بحث در جلسات مشاوره ازدواج می باشد. وقتی زوج‌ها به مشاور مراجعه می‌کنند، باید یاد بگیرند به جای این که در مورد تربیت بچه ‌ها علیه یکدیگر باشند با هم همکاری داشته باشند.

مسائل مالی

زوج هایی که در مسائل مالی مشکل دارند ممکن است به دنبال مشاوره باشند. این امر به ویژه زمانی صادق است که یکی از زوجین بدهی  یا موضوع مرتبطی داشته باشد که باعث آسیب مالی خانواده شود، مانند صورت حساب های پرداخت نشده و اخراج از محیط کار.

شغل

مسائلی مانند پیشنهاد های شغلی جدید یا تغییرات شغلی همیشه زمانی که کل خانواده را تحت تأثیر قرار می دهند به خوبی پیش نمی روند. بسیاری از زوج ها زمانی که تغییرات شغلی غیرمنتظره مانند جابجایی شغل، اخراج یا شروع یک شغل جدید شروع به آسیب رساندن به ازدواج می کند، دچار آشفتگی می شوند.

توجه به این نکته مهم است که تمام مسائل فوق بخشی عادی از زندگی است که خانواده ها را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر احساس می کردید که شما و خانواده تان تنها کسانی هستید که این نوع چالش ها را دارید می توان گفت که شما تنها نیستید. کمک در قالب مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نسبت به پایان فرآیند مشاوره مصمم باشید سپس جلسات را شروع کنید.

پیدا کردن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

اگر به این نتیجه رسیدید زمان آن رسیده است که با مشاوره ازدواج روند درمان خود را شروع کنید، گام بعدی پاسخ به این سوال است که “از کجا می توانم مشاوره ازدواج در نزدیکی خود پیدا کنم؟” مهم نیست کجا زندگی می کنید، پاسخ برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند یکسان باشد. شما می توانید یک مشاور ازدواج یا متخصص بهداشت روان را به صورت آنلاین، صرف نظر از جایی که زندگی می کنید، پیدا کنید. با این حال، در بسیاری از مناطق می توانید یک مشاور ازدواج را برای ملاقات حضوری و در جامعه محلی خود پیدا کنید.

در واقع، چه حضوری مشاوره بگیرید و چه آنلاین، اگر اولین مشاوری که می بینید نیازهای شما را برآورده نمی کند، باید از مشاور دیگری  کمک بخواهید. یکی از مزایای مشاوره آنلاین ازدواج این است که فرآیند ایجاد تغییر سریع، آسان و بدون استرس است. لازم نیست نگران باشید که با مشاوری که رد کرده اید برخورد کنید و ندانید که چگونه به او واکنش نشان دهید. شما می توانید بدون احساس گناه و دردسر به سراغ مشاور جدید خود بروید.

در بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به دنبال چه چیزی باشیم؟

گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است مشاور ازدواجی را انتخاب کند که برای او آشنا باشد، زیرا معتقد است که مشاور ازدواج در کل روند مشاوره در کنار آن ها خواهد بودیافتن مشاور به این طریق روش درستی نیست. یک مشاور ازدواج حرفه ای هرگز نباید جانب داری کند و همیشه باید بی طرف در روند مشاوره باشد. حتی اگر مشاور ازدواج یکی از زوجین یا هر دوی آن ها را بشناسد. هنگام انتخاب یک مشاور ازدواج، مهم است که هم شما و هم همسرتان با مشاور ازدواج منتخب موافقت کنید و قبل از پیگیری آن مشاور، هر گونه آشنایی قبلی باید گفت و گو شود و در مورد آن صحبت شود.

سوالات خود را در حین یا قبل از مشاوره بپرسید

برای درک بهتر تکنیک ها و اعتبار یک مشاور ازدواج، درباره سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده و آن چه که باید انتظار داشته باشید در روند مشاوره اتفاق بیفتد، مستقیماً سؤال کنید. به یاد داشته باشید که شما برای مسائل مهمی به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مراجعه کرده اید. پس مشکلی ندارد که در باره نحوه کار مشاور در زمینه مشاوره ازدواج یا روش های درمانی سوال کنید. این امر به ویژه در مواقعی مهم است که مشاور به طور مستقیم نشود یا از طریق جستجوی آنلاین پیدا شود.

همچنین درک این نکته مهم است که هیچ مشاوری نمی تواند پیش بینی کند که مشاوره و درمان شما چه مدت طول خواهد کشید تا زمانی که بتواند ارزیابی کاملی از شرایط و موقعیت شما انجام دهد. انتظار داشته باشید که حداقل چهار تا شش ماه و احتمالاً تا یک سال در فرآیند مشاوره حضور داشته باشید. بسته به جدیت مشکلات و مدت زمانی که از آن رنج می برید می تواند طولانی شود. قبل از این روند درمان و مشاوره را آغاز کنید می توانید این سوالات را بپرسید:

 • مدت زمان یک جلسه چقدر است؟
 • چه انتظاری از مشاوره باید داشته باشیم؟
 • چه مدت زمانی است که خدمات مشاوره ازدواج را ارائه می دهید؟

ممکن است با مشاوری که ازدواج کرده و دارای فرزند است راحت‌ تر صحبت کنید تا مشاوری که هرگز ازدواج نکرده است.

مشاوره ازدواج آنلاین چگونه انجام می شود؟

اگر جستجوی شما برای یافتن مشاور ازدواج در نزدیکی محل زندگی خود با شکست مواجه می شود، یا این که وقت کافی برای مراجعه به جلسات را ندارید، مشاوره آنلاین یا تلفنی ممکن است گزینه بهتری برای شما و همسرتان باشد. مراکز مشاوره گزینه های مشاوره ازدواج را به زوج ها ارائه می دهند که متناسب با برنامه آن ها در یک محیط امن باشد. با مشاوره آنلاین زوجین، شما و شریک زندگیتان با یک مشاور مجاز مطابقت داده می ‌شوید و از تلفن یا مرورگر وب خود برای دسترسی به کانال ‌های ارتباطی خصوصی، متنی یا ویدیوی زنده برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و حل چالش ‌های رابطه استفاده می‌ کنید.

مهم ترین مزیت مشاوره ازدواج آنلاین این است که شما و همسرتان می توانید با یک مشاور حرفه ای در یک محیط خصوصی و خانگی صحبت کنید. شرکت در جلسات مشاوره آنلاین همچنین نیاز به هماهنگی برنامه های شلوغ یا رفت و آمد به مطب بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاور را از بین می برد. مشاوره ازدواج آنلاین یک گزینه مفید برای کسانی است که به دلیل مشکلات مربوط به مراقبت از کودک، کمبود وسایل حمل و نقل یا زندگی در محیط های روستایی در ملاقات های منظم در مطب مشکل دارند.

متخصصان سلامت روان آنلاین، مانند مشاوران ازدواج حرفه ‌ای و مشاور ها، می ‌توانند همان نوع تمرین‌ های ازدواج را به شما بدهند که در مطب یک مشاور انجام می‌دهید. این مشاوران  و متخصصان سلامت روان می توانند سؤالاتی بپرسند که به شما کمک می کند تا علل مشکلات خود را کشف کنید. همچنین راه هایی را برای حل آن ها به شما پیشنهاد دهند.

بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاوره های ازدواج را چگونه پیش می برد؟

در یک جلسه مشاوره ازدواج، مشاور شما محیط امنی را برای شما و همسرتان ایجاد می کند. شما هم زمان و توجه خود را به رابطه خود اختصاص می دهید . هم در مورد آن چه که شما را ناراحت می کند و آن چه واقعا در ذهن شما وجود دارد صحبت می کنید. مشاوره زوجین اغلب کوتاه مدت است. معمولاً شامل هر دو طرف است که با یک مشلور با هم کار می کنند (گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است برای مدتی به تنهایی با یک مشاور کار کند). در حالی که برنامه درمانی خاص به موقعیت و اهداف شما بستگی دارد. به طور کلی، شما مهارت ها و استراتژی هایی را برای کمک به تقویت رابطه خود خواهید آموخت از جمله:

 • باز کردن کانال های ارتباطی
 • حل مسئله
 • چگونه اختلافات را آرام و منطقی مورد بحث قرار دهید

قبل از جستجوی خود برای “بهترین مشاور ازدواج در شریعتی“، ممکن است از خود بپرسید: آیا مشاوره ازدواج موثر است؟ بر اساس تحقیقات 90 درصد از زوج هایی که مشاوره ازدواج را امتحان می کنند، احساس می کنند که سلامت عاطفی آن ها بهبود می یابد .دو سوم از آنها بهبود در سلامت جسمانی خود را گزارش می دهند. شاید تاثیرگذارترین آمار از همه این باشد که سه چهارم زوج ها بعد از مشاوره ازدواج شاهد بهبود در روابط خود هستند. مطمئن باشید که مشاوره ازدواج روشی موثر برای تقویت روابط ثابت شده است.

مرکز مشاوره فراز، ارائه دهنده خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

توصیه های دوستان و سایر افرادی که به آن ها اعتماد دارید می تواند نقطه شروع خوبی برای یافتن یک مشاور باشد. مشاوران ازدواج هر کدام رویکرد خاص خود را در رابطه با ازدواج دارند. شما نیازی به توافق با مشاور خود در مورد همه چیز ندارید. اما به مشاوری نیاز دارید که ارزش های اصلی شما را به اشتراک بگذارد. در درمان، بسیاری از افراد بدون نیاز به تغییر در شیوه زندگی، به دنبال نتایج هستند.

اگر مشاور شما را در مورد رفتارهای مشکل ساز راهنمایی نکند یا پیشنهاداتی در مورد کار هایی که می توانید در خانه انجام دهید در بین جلسات درمانی ارائه نکند. ممکن است به اندازه کافی فعال نباشد تا به شما در عبور از مشکلات زندگی و ازدواج کمک کند. شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاوره قبل از ازدواج چه کمکی به ما می کند؟

اگر شما و همسرتان قبل از اردواج به مشاور مراجعه کنید می توانید تمام ویژگی های مثبت و منفی خود و طرف مقابلتان را بشناسید و بهتر برای ازدواج تصمیم گیری کنید.

چه مشکلاتی ممکن است در ازدواج به وجود بیاید؟

مشکلاتی از قبیل، طلاق، خیات، مشکلات مالی و عاطفی می توانند از دلایلی باشند که شما نیاز به مراجعه به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را داشته باشید.

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

به نظر شما بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی را بگیریم یا نه؟ خیلی از دانش آموزان به تنهایی نمی توانند برای خود برنامه ریزی کنند. فکر می کنند که فقط درس های مدرسه را باید بخوانند. ولی نمی دانند که برای درس خواندن و موفقیت در امتحانات باید یک برنامه ریزی درست و اساسی داشته باشند. که با مدیریت زمان بتوانند به طور صحیح مطالعه کنند. برای برنامه ریزی نیاز به فردی دارند که مهارت کافی را داشته باشد. می توانید اهمیت داشتن مشاور تحصیلی را متوجه شوید.

منظور از مشاوره تحصیلی چیست؟

معلومات دادن به دانش آموزان برای افزایش موفقیت و ترقی آن ها را در درس مشاوره تحصیلی گویند.

در کل مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که مدرسه می روند. و دانشجویانی که در دانشگاه هستند سودمند می باشد. مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که می خواهند برای کنکور درس بخوانند بسیار ضروری می باشد. هر دانش آموزی در سال آخر مدرسه برای برنامه ریزی درسی. چگونگی درس خواندن و چقدر وقت گذاشتن و… به یک مشاور تحصیلی نیاز دارد.

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی چه کمکی به دانش آموزان می کند؟

همانطور که می دانید. هر شخصی نیاز به مشاوره و راهنمایی از افراد کار بلد را دارد. به عنوان مثال موضوع بسیار مهمی مانند درس خواندن. که دانش آموزان نیاز به کمک یک فرد ماهر برای برنامه ریزی، مدیریت زمان و انگیزه برای درس هایشان دارند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی همان متخصصی است که به ما در این راه کمک می کند. این جاست که می توانید به اهمیت داشتن مشاور تحصیلی پی ببرید.

اهمیت مشاور تحصیلی برای دانش آموزان

یک برنامه اگر که اساسی نباشد. پیگیری مرتب و منظمی را در پی خود نداشته باشد. فقط باعث از بین رفتن انرژی و زمان با ارزش شما شود. این مسئه سستی در شما نیست. بلکه مسئله آن است که شما در این زمینه علم و دانش کافی برای برنامه ریزی را ندارید. این موضوع طبیعی است. نقش شما به عنوان یک دانش آموز درس خواندن به صورت منظم و اجرای تمام برنامه ای است که بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی برای شما تنظیم کرده است که باعث کاهش استرس برای امتحان و درس خواندن می شود.

مشاوره تحصیلی در کنکور چه نقشی دارد؟

ممکن است به شما هم گفته باشند که خیلی از مواقع خودتان باید به تنهایی فکر کنید و تصمیم بگیرید و همین باعث شده که هیچ وقت احساس رضایتمندی 100 درصدی از کارهایی که انجام دادید را نداشته باشید. نقش مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان مانند مربی است. که با مدیریت زمان و برنامه ریزی برای کنکور باعث رتبه برتر شدن در کنکور می شوند.

ویژگی های یک مشاوره تحصیلی خوب

به یک مربی خبره و با انگیزه مشاور تحصیلی گویند. که در هر مقطع تحصیلی که باشید شما را راهنمایی می کند. غیر از معلم و مدیر و… این مشاور تحصیلی است. که می تواند مهم ترین درس های زندگی را به شما بدهد. آن فرد کسی است که شناخت شما را در مورد خودتان بیشتر و کامل تر می کند؛ و شما می فهمید که چه اندازه قدرت دارید. برای انجام کارهایی که دوست دارید. مشاور چگونگی انجام کارها و افزایش تمرکز هنگام درس خواندن را به شما یاد می دهد. تا شما با سختی آن راحت تر کنار بیاید. در عین سخت گیری هایی که می کند. بی اندازه دلسوز و مهربان است. هدفش در آخر هدف شما است. و شما اهمیت داشتن یک مشاور تحصیلی خوب در رسیدن به هدفتان را حس می کنید.

اهداف بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

بطور کلی اهداف مشاوره تحصیلی عبارت است از:

 • هدایت تحصیلی
 • آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری
 • حل مشکل افت تحصیلی
 • استرس و اضطراب امتحانات
 • رفع رفتار های نا به هنجار
 • هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات

از طریق بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی می توان توانایی ها و نیز محدودیت های دانش آموزان را شناسایی کرد. از امکانات موجود حداکثر استفاده را به کار برد.

یک مشاور تحصیلی می تواند با شناسایی دقیق استعداد ها و توانایی های دانش آموزان آنها را به طرف رشته تحصیلی با همکاری معلم. خانواده و مسئولان مدرسه می تواند دانش آموزان را در جهت رفع مشکلات تحصیلی. خانوادگی و تامین ثبات عاطفی یاری دهد.

نقش خانواده در مشاوره تحصیلی

بدون تردید مشاوره بدون توجه به خانواده ی دانش آموز و دانشجو موفقیت چندان زیادی در امر مشاوره دانش آموزان خود کسب نخواهد کرد.

خانواده و والدین نقش بسزایی در پیدایش افت تحصیلی یا پیشرفت تحصیلی و شغلی آن ها دارند. خانواده سرعت دانش آموز را در رسیدن به اهداف تحصیلی تنظیم می کند. خانواده های بدون انگیزه، بدون آگاهی و غیر فعال موجب کاهش سرعت دانش آموزان با استعداد می شوند.

به همین دلیل در فرآیند مشاوره تحصیلی، لزوم انجام مشاوره با والدین تاثیر خاصی پیدا می کند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی خانواده را از ویژگی ها و استعداد های کمتر دیده شده ی فرزندشان آگاه می سازد. مهارت های لازم برای موفقیت او را به آن ها می آموزد. مشاور همچنین به حل مسائل و مشکلات درون خانوادگی که می تواند باعث بروز افت تحصیلی دانش آموز شود، کمک بزرگی می کند.

جمع بندی

خلاصه امر مشاوره کنکور و تحصیلی باید در کنار امر آموزش باشد. جدا پذیر از امر آموزش و تحصیل نیست. یک مشاور تحصیلی باید از ویژگی های خاصی بهره ببرد. دارای مهارت کافی باشد بهتر است. پروسه مشاوره تحصیلی از مقطع ابتدائی و با یک گروه مشاوره آغاز شود و تداوم یابد. مشاوران باید تسلط کامل روی طرز تفکر دانش آموز و اهداف او داشته باشند. تا او را به صحیح ترین و درست ترین شکل ممکن راهنمایی کنند. به سمت و سوی درست بکشاند.

یک مشاور باید گوشی شنوا داشته باشد. تا به حرف های دانش آموز و والدین خوب گوش کند. سپس بعد از این شنیدن ها راهکاری برای ترغیب کردن والدین به نحوه تحصیل هدفمند داشته باشد.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی را چگونه پیدا کنیم؟

شما در صورت نیاز به خدمات مشاوره تحصیلی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری. تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید.

برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

نکاتی که برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر باید رعایت کرد

اگر در رابطه خود با همسرتان دچار مشکل باشید، احتمالا به این فکر می کنید که مجا می توانید به دنبال کمک باشید. کمک های زیادی در دسترس هستند، اما تشخیص این که کدام نوع از مشاوره ازدواج بیشتر به شما کمک می کند و نحوه دسترسی به مشاوران ازدواج یا روانشناسان که بیشترین تجربه را در مورد مشکلاتی مانند مشکلات شما دارند، می تواند دشوار باشد. حتی اگر وضعیت شما خیلی بد نباشد، مشاور به خوبی می تواند شما را برای داشتن رابطه ای بهتر راهنمایی کند. یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر لازمه دانستن چند نکته می باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

انواع زوج درمانی

رویکردهای مختلفی برای زوج درمانی وجود دارد که می تواند به ویژه برای برخی مسائل مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که نوع درمانگری که می بینید دارای مجوز بوده و آموزش های خاصی در زمینه زوج درمانی دارد. برخی از رویکردهای محبوب تر زوج درمانی عبارتند از:

 • زوج درمانی متمرکز بر احساسات: یک درمان کوتاه مدت که بر بهبود دلبستگی و پیوند در روابط بزرگسالان تمرکز دارد. این به زوج‌ها کمک می‌کند تا با پایان دادن به فاصله عاطفی و تمرکز بر ابراز احساسات واقعی هر یک از طرفین، دعوا را متوقف کنند.
 • روش گاتمن: این روش ارتباط کلامی را بهبود می بخشد، صمیمیت را افزایش می دهد، احترام را افزایش می دهد، حل تعارض را افزایش می دهد و همدلی و شفقت بیشتری را در روابط ایجاد می کند.
 • درمان پیمان: نوعی زوج درمانی که به سرعت مشخص می کند که چه چیزی باعث تعارض و تنش در رابطه شما می شود. جلسات بر روی تغییرات لحظه به لحظه در صورت، بدن و صدای شما تمرکز می کنند و از شما می خواهند که به عنوان یک زوج به این موارد توجه کنید. بهترین مشاور ازدواج در ظفر به شما کمک می‌کند تا در طول جلسه به ‌طور هم ‌زمان مسائل مشکل ‌ساز را حل کنید.

مشاوره ازدواج چگونه انجام می شود؟

هدف از مشاوره زوجین کمک به زوجین است که بیشتر در مورد یکدیگر بیاموزند و مهارت های حل مسئله سالم را به دست آورند. بهترین مشاور ازدواج در ظفر ممکن است در چند جلسه اول با هر دو نفر مشترک یا جداگانه مصاحبه کند. پس از آن، آن ها ممکن است بازخورد خود ا نسبت به جلسات ارائه کنند. زوج ممکن است با راهنمایی مشاور اهداف درمانی را تعیین کنند و برنامه ای برای درمان ایجاد کنند تا هر فرد بداند چه انتظاری از رابطه دارد. در زوج درمانی، نتایج مثبت اغلب به انگیزه و تعهد زوجین به این فرآیند بستگی دارد.

با پیشرفت درمان، هر شخص ممکن است شنونده و ارتباط دهنده بهتری شود. طرفین مقابل نیز اغلب یاد می گیرند که به روش های جدید از یکدیگر حمایت کنند. بروز اختلاف در جلسات مشاوره یک اتفاق معمول است.. یک مشاور حرفه ای در طول مشاوره ازدواج بی طرف خواهد ماند و از جانب داری اجتناب می کند. برخی از مشاوران ازدواج جلسات انفرادی تکمیلی را برای هر یک از طرفین به عنوان بخشی استاندارد از درمان ارائه می کنند. دیگران ممکن است در صورت درخواست جلسات فردی ارائه دهند.

مشاوره روابط عمومی معمولا هفته ای یک بار برگزار می شود. بسته به اهداف زوج و این که آیا هر یک از طرفین در جلسات درمانی فردی یا گروهی نیز شرکت می کنند، برنامه می تواند متفاوت باشد. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در ظفر در محیط های مختلفی از جمله مطب های خصوصی، مراکز مشاوره دانشگاهی و مراکز گروهی ارائه می شود. مشاوره ازدواج اغلب کوتاه مدت است، اگرچه بهبود یک رابطه ممکن است زمان بیشتری ببرد. در نهایت، زوج درمانی تا زمانی که زوجین متعهد به تکمیل برنامه درمانی باشند یا تا زمانی که به نتیجه برسند ادامه خواهد داشت.

نحوه شروع مشاوره ازدواج

در بیشتر موارد، شما و شریک زندگیتان هر دو باید مایل به شروع مشاوره ازدواج باشید تا این فرآیند مؤثر واقع شود. اگر به نظر می رسد که شریک شما تمایلی ندارد، بسیاری از مشاوران ازدواج موافقت می کنند که ابتدا هر یک از طرفین را جداگانه ببینند. به این ترتیب، هر فرد احساس می‌کند که می‌تواند احساسات خود را بدون انتقاد شریک زندگی‌اش بازگو کند. پیشنهاد مشاوره زوجین به همسرتان می تواند ترسناک باشد، به خصوص زمانی که نمی دانید آن ها چگونه واکنش نشان خواهند داد.

مهم ترین نکته این است که با توضیح واضح انگیزه های خود با شریک زندگی خود صادق باشید و ارتباط برقرار کنید. آن ها را سرزنش نکنید، بلکه بیان کنید که فقط می خواهید روی تقویت رابطه کار کنید. بسیاری از مردم فکر می کنند که شما فقط برای رفع مشکلات یک ازدواج شکست خورده به بهترین مشاور ازدواج در ظفر مراجعه می کنید، اما می توانید توضیح دهید که مشاوره ازدواج می تواند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه نیز مورد استفاده قرار گیرد. مشاوره ازدواج ابزارهای ارزشمندی را برای کمک به حفظ ازدواج شما در طولانی مدت ارائه می دهد.

زوج‌درمانی آنلاین و تلفنی راه‌ حلی فوق‌العاده برای زوج‌ هایی است که سبک زندگی لازم برای انجام درمان حضوری را ندارند، هزینه‌ های مرتبط با درمان را بازدارنده می‌دانند، یا تمایلی به انجام درمان سنتی ندارند. زوج‌ هایی که مرتب سفر می‌کنند، ساعت ‌های طولانی کار می‌کنند یا بچه‌های کوچک و گزینه‌ های کمی برای مراقبت از کودک دارند، مشاوره آنلاین و تلفنی ازدواج مفید خواهند بود.

چگونه بهترین مشاور ازدواج در ظفر را پیدا کنم؟

پیدا کردن یک مشاور یا روان درمانگر خوب می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین مجموعه از عوامل ممکن است به پیدا کردن آن کمک کنند. در چند پاراگراف بعدی سعی خواهد شد به طور مختصر به برخی از این مسائل پرداخته شود. هنگام انتخاب یک مشاور از پرسیدن سوابق و تجربه های قبلی او نترسید. اثبات تجربیات مشاور به مشا در انتخاب آن کمک می کند.

با کسی که برای مشاوره یا روان درمانی مراجعه کرده است صحبت کنید.

در بسیاری از موارد، بهترین پیشنهاد ها در مورد این که چه کسی بهترین مشاور ازدواج در ظفر است، از طرف دوستان و خانواده قابل اعتمادی است که خودشان در موقعیتی مشابه تلاش برای یافتن یک مشاور یا درمانگر خوب بوده اند. این افراد می توانند در مورد یک  مشاور حرفه ای و آن چه که باید انتظار داشته باشند، مشاهده دست اول داشته باشند. و آن ها دیدگاه خود را ارائه می دهند که می تواند نکته مهمی باشد.نظرات مشتریان و سایر نشانه هایی که نشان می دهد مشاور ازدواج بالقوه شما مناسب خواهد بود را به صورت آنلاین بررسی کنید.

قبل از اینکه مشاور را ببینید، از طریق تلفن مصاحبه کنید.

این کار هیچ مشکلی ندارد که که قبل از ملاقات حضوری با یک متخصص و پرداخت هزینه ویزیت اولیه، از طریق تلفن با آن ها صحبت کنید. برای متخصصان منصفانه نخواهد بود که مشاوره تلفنی را آغاز کنند، اما پنج تا ده دقیقه بحث قبل از اولین ملاقات ممکن است مفید باشد. قبل از صحبت با آن ها لیستی از سوالات مربوط به نگرانی های خود را تهیه کنید. سوالاتی بپرسید که به شما کمک می‌ کند در هنگام ملاقات راحت‌ تر باشید.

ممکن است مشاوره چند جلسه برای مناسب بودن مشاور طول بکشد

ممکن است یک جلسه  برای تعیین میزان مفید بودن یک مشاوره ازدواج کافی نباشد. اکثر مردم در سومین یا چهارمین بار می فهمند که آیا رابطه سازنده خواهد بود یا خیر. تا حد امکان به طور مستقیم در مورد نیاز ها و احساسات خود در مورد خدمات دریافت شده صحبت کنید تا حداکثر سود را از خدمات دریافت کنید. به یاد داشته باشید که مشکلات شما احتمالاً یک شبه  ایجاد نشده اند و احتمالاً مدتی طول می کشد تا مسائل و نیاز های موقعیت شما به طور کامل درک شود و به آن ها رسیدگی شود.

هزینه ها را مقایسه کنید

یک عامل بزرگ در هر درمان پزشکی ممکن است هزینه های مربوط به مراجعه به پزشک باشد و نوع درمان نیز تفاوتی ندارد. اگر بیمه درمانی دارید، با نماینده ای از شرکت بیمه خود مشورت کنید تا ببینید آیا طرح شما شامل مشاوره می شود یا خیر. شما همچنین باید هزینه تخمینی مشاوره، هم با بیمه  و هم بدون آن را بررسی کنید.هزینه های مشاوره ازدواج بسته به مکان متفاوت است. اگر به دنبال مشاوره ازدواج در منطقه های بزرگ هستید معمولا هزینه ها بیشتر از شهر های کوچک تر است.

موقعیت هایی که مشاوره ازدواج برای آن ها توصیه می شود

از آن جایی که همه زوج ها در مقطعی از رابطه خود تنش یا تعارض را تجربه می کنند، بسیاری از مردم مطمئن نیستند که چه زمانی باید به دنبال مشاوره زوجین باشند. واقعیت این است که زوج ها ممکن است به دلایل مختلف به دنبال مشاوره روابط باشند، از جمله:

 • مسائل ارتباطی
 • سوء مصرف مواد
 • نارضایتی جنسی
 • مسائل مالی
 • کنترل خشم و عبانیت
 • خیانت
 • درگیری مکرر یا سطح استرس بالا
 • ایده های متضاد در مورد تربیت کودک

اکثر مشاوران ازدواج بر این عقیده اند که بهتر است به محض ورود نارضایتی به رابطه، به دنبال مشاوره زوجین باشید. درمان نباید تا زمانی که یک موضوع به یک بحران تبدیل شود به تعویق بیفتد. در بسیاری از روابط، زوج درمانی تا زمانی که مشکلات به طور متوسط ​​به مدت طولانی پا بر جا نمانند زوجین اقدام به درمان نمی کنند. این تاخیر می تواند رفع مشکلات را دشوار تر کند. یک زوج در یک رابطه سالم ممکن است برای افزایش صمیمیت یا یافتن راه‌ های جدیدی برای ارتباط عاطفی با یکدیگر به دنبال بهترین مشاور ازدواج در ظفر باشند. زوج‌ هایی که قبلاً تصمیم به جدایی گرفته‌اند، می‌توانند برای پایان دادن به رابطه ‌شان با شرایط محترمانه، مشاوره ازدواج را امتحان کنند.

شرکت در زوج درمانی مزایای زیادی دارد، اما برخی از موقعیت ها با این رویکرد بهبود نمی یابند. به عنوان مثال، در موارد آزار خانگی که خشونت باعث ترس یکی از طرفین از دیگری می شود، زوج درمانی ممکن است کافی نباشد. در برخی موارد، در صورتی که در رابطه با شریک بیمار باقی بماند، ممکن است امنیت یا جان آن ها به خطر بیفتد.

بهترین مشاور ازدواج در ظفر را در مرکز مشاوره فراز پیدا کنید

امروزه مشاوره زوجین برای افراد متاهل یا مجرد در انواع روابط موجود است. مشاوره معمولاً شامل هر دو طرف می شود، اما مواردی وجود دارد که یک مشاور ازدواج ممکن است تنها با یک نفر در یک رابطه کار کند. مشاوره برای افراد در یک رابطه ممکن است بر رفتارهای شخصی، واکنش‌ها و یا فرصت‌های رشد متمرکز باشد. روابط نیاز به کار و نگهداری دارد، و برای بسیاری از زوج ها، مشاوره ازدواج تنها چیزی است که به آن ها کمک می کند تا در دوره های دشوار زندگی پیش بروند. شاید مسائلی وجود داشته باشد که قادر به حل آن ها به تنهایی نباشید یا بخواهید قبل از ازدواج بیشتر در مورد شریک زندگی خود بدانید. بدون توجه به چالش، شروع جستجوی بهترین مشاور در محل زندگی می تواند اولین قدم برای نزدیک کردن شما دو نفر باشد.

شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در ظفر می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاور ازدواج باید چه فاکتور هایی را داشته باشد؟

یک مشاور ازدواج حرفه ای باید ویژگی های هر زوج را جداگانه درک کند و بداند که مشکل هر زوج مختص به آن ها است و باید طبق آن ها مشاوره را انجام دهد.

آیا مشاوره آنلاین نیز مانند مشاوره حضوری پاسخگو است؟

بله، اگر شما دچار مشغله های مختلفی هستید، می توانید برای این که وقت خود را ازدست ندهید از مشاوره های آنلاین استفاده کنید. آن ها هم مانند مشاوره حضوری از جلسات مختلفی تشکیل شده اند.

بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران

بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران اصول کلی خود را دارد. مشاوره کنکور عمدتا به ارائه کمک و راهنمایی به دانش آموزان در انتخاب صحیح در تحصیل اعم از برنامه های تحصیلی. آرزو های شغلی. انتخاب رشته و تخصص و همچنین انتخاب دانشگاه بر اساس علایقشان اشاره دارد.

بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران چه کسی است؟

یک مشاور کنکور عمدتا با دانش آموزان مدرسه در محیط های مدرسه کار می کند. بسیاری از مدرسه ها مشاوران آموزشی خود را دارند. به دانش آموزان در یافتن شغل مناسب و انتخاب آگاهانه در تحصیل به ویژه بچه هایی با نیازهای خاص کمک کنند. مشاوران آموزشی نیز به دانش آموزان در برخورد با مسائل شخصی موثر بر سفر تحصیلی آن ها کمک می کنند. برای حل چنین مسائلی. مشاور آموزشی نیز با والدین با سرپرست یا معلمان دانش آموز در تعامل است. تا به آن ها در یافتن بهترین راه حل برای مشکلات دانش آموز کمک کند.

اهمیت استفاده از مشاور کنکور

ممکن است این سوال مهم از ذهن شما هم عبور کند. دریافت مشاوره کنکور از مشاور خصوصی یا ده مشاور برتر کنکور برای داوطلبان آزمون سراسری چه تاثیری دارد. چرا باید از این مشاوره کنکور استفاده کنند. زمانی که داوطلبی عزم شرکت در آزمون سراسری را دارد. حتما باید با موارد و نکات مهمی نیز آشنایی لازم را پیدا کند. به عنوان مثال باید بداند که چه منابعی را باید برای مطالعه انتخاب کند و کدام یک بهترین هستند.

همچنین، با توجه به کمبود زمان برای درس خواندن باید بداند که کدام یک از روش های مطالعه برای او تاثیر گذار هستند. حتی در رابطه با انواع روش های تند خوانی نیز اطلاعاتی را بدست آورد. اینجاست که نقش بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران و دریافت مشاوره از ده مشاور برتر کنکور آن هم با مناسب ترین هزینه تاثیر بسیار زیادی برای هر یک از داوطلبان خواهان به شرکت در انواع گروه های آزمایشی پیدا می کند.

بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران به صورت آنلاین

در این بخش بهتر است به نکته ای اشاره کنیم که از که از تاثیر بسیار مهمی برخوردار است. این موضوع بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران به صورت آنلاین است. که به کمک استفاده از آن می توانید به جواب همه ی سوالات خود دست یابید. یکی از مشکلاتی که داوطلبان به هنگام نزدیک شدن به کنکور دارند به موضوع عدم یادآوری مطالب برمی گردد. به این معنا که داوطلبان در مواقعی خاص احساس می کنند که هیچگونه تسلطی بر روی مطالب ندارند. هیچ یک از مطالبی را که مطالعه نموده اند را به خاطر نمی آورند.

در این زمان مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به آن ها کمک می کنند. تا علت آن را شناسایی کنند. خوبی مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور در این است. که هر یک از داوطلبان در هر زمان می توانند به راحتی از خدمات مشاوره بهره مند شوند. روش صرفه جویی در زمان برای دانش آموزان مشغول به تحصیل که در حال حاضر در پایه دوازدهم هستند، از جمله موارد بسیار مهم است. که متخصصین ما برای دست یلفتن آن به داوطلبان کمک می نمایند.

فعالیت های مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

از آنجایی که می دانید کنکور سراسری پیچیدگی های خاص خود را دارد. با همه ی امتحانات دانش آموزان در طول دوران تحصیلی متفاوت است. به همین دلیل، در هر رشته تحصیلی با توجه به تغییر سطح سوالات و همچنین رقابت زیاد داوطلبان. استفاده از بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران بسیار الزامی به نظر می رسد. یک مشاور کنکور همانند یک دوست مهربان در کنار شما خواهد بود تا تمامی مراحل را بتوانید با موفقیت پشت سر بگذارنید.

در ادامه بهتر است بدانید زمان و شرایط هر یک از داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری متفاوت است. به همین دلیل در مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به بررسی تمامی این شرایط درمرحله ی اول برای شناخت دقیق تر داوطلب می پردازیم.

مهم ترین درس هایی که برای رتبه برتر شدن در کنکور نیاز است؟

با توجه به اینکه گروه های آزمایشی مختلفی در هر رشته وجود دارد، بنابراین زیر گروه های مختلفی نیز هستند که داوطلبان باید با توجه به رشته انتخابی خود به افزایش مهارت در زیر گروه مورد نظر بپردازند. اما برای رتبه کنکور در رشته ریاضی فیزیک مطالعه و افزایش درصد ریاضی از تاثیرات فوق العاده ای برخوردار است. اما برای کنکور تجربی زیست شناسی و برای کنکور انسانی دروس اقتصاد، ریاضی و تاریخ بسیار می تواند در کسب رتبه خوب به شما کمک کند.

وظایف یک مشاور تحصیلی کنکور

پیگیری و پشتیبانی: یکی از فواید مشاوره درسی در سال کنکور این است که داوطلب پیگیری می شود. یعنی روند درسی او تحت نظر مشاور خواخد بود. همچنین با پیگیری مشاور می توان متوجه شد که دانش آموز در کدام بخش از مطالعه دچار مشکل شده است. تا بتوان به او راهکار داد و مشکلات او را برطرف کرد.

انگیزه بخشی: مهم ترین کار مشاوره تحصیلی کنکور در این است که به دانش آموز امید و انگیزه دهد. قطعا دور شدن از مسیر، خستگی و… برای هر دانش آموزی اتفاق می افتد. اما اینکه بتوان سر بلند از مسائل سر بیرون آورد کار راحتی نیست. که مسلما مشاور تحصیلی با تجربه می تواند به دانش آموز در این زمینه بسیار کمک کند.

ایجاد تاکتیک برای رسیدن به هدف: هر دانش آموز کنکوری هدف مخصوص به خودش را دارد. به همین دلیل برای رسیدن به هر هدفی مسیر مشخصی وجود دارد. نمی توان همه دانش آموزان را با یک روش پیش برد. مشاور کنکور با تجربه و خوب باید در ابتدا هدف دانش آموز را بررسی کند. اگر دانش آموزی هدف ندارد در جلسات هدف گذاری یک هدف مشخص برای داوطلب پیدا کند که بهترینبگیرد.

در برنامه ریزی هدفمند باید درس های شاخص مشخص شود. در اولویت برنامه ریزی قرار بگیرد. از همه مهم تر باید در هر مقطع زمانی جمع بندی درس ها مشخص شود. نمی توان با یک برنامه ریزی ساده امیدی به رتبه خوب داشت. بلکه باید برنامه ریزی هدفمند و دارای استراتژی باشد.

روش های برقرای ارتباط با مراکز مشاوره

مرکز مشاوره فراز، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در سراسر کشور عزیزمان برای موفقیت و دریافت نتیجه دلخواه کمک می نماید. به همین دلیل فرقی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور استفاده نمایید.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی را چگونه پیدا کنیم؟

شما در صورت نیاز به خدمات مشاوره تحصیلی کنکور می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید.

برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

 

XTEMOS ELEMENT

BLOG ALTERNATIVE

مشاوره ازدواج

چگونه بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را پیدا کنیم؟

مشاوره ازدواج یا زوج درمانی، نوعی درمان است که به طور خاص بر تقویت ازدواج و روابط متمرکز است. شاید شما و شریک زندگیتان با مسائلی دست و پنجه نرم کنید که به تنهایی قادر به حل آن ها نیستید. یا به سادگی سعی می کنید راهی برای یادگیری بیشتر در مورد یکدیگر قبل از ازدواج پیدا کنید. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به همه نوع روابط کمک می کند تا تعارضات را شناسایی و حل کنند و پیوند خود را بهبود بخشند. از جمله راه هایی برای تصمیم گیری متفکرانه در مورد بازسازی و تحکیم رابطه می باشند. با وجود یک مشاور مناسب، مشاوره ازدواج می تواند یک ابزار حمایتی در دسترس و مقرون به صرفه باشد.

استفاده از  خدمات مشاوره می تواند شما را از طلاق نجات دهد. به شما کمک کند تا ارتباط موثرتری داشته باشید، و شما را در مسیر درست قرار دهد. اما وقتی مشاوره ازدواج جواب نمی دهد، مانند دور انداختن پول است. این کار می تواند مشکلات ازدواج را حتی بدتر کند. مطالعات نشان می‌ دهد که بسیاری از زوج‌ ها اغلب بر سر پول با هم دعوا می‌کنند. امید کاذب ناشی از مشاوره ازدواج بد می‌تواند منجر به ناامیدی و افزایش تعارض شود.

اگر در رابطه خود به کمک نیاز دارید، معمولاً انتخاب اولین درمانی که آنلاین یا در طرح بیمه خود پیدا می کنید کافی نیست. هر مشاور ازدواج برای هر زوجی مناسب نیست . زوج هایی که به دنبال کمک هستند باید فردی را پیدا کنند که برای موقعیت خاص آن ها مناسب باشد. در این مقاله به شما کمک می شود تا بتوانید بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را بیابید.

مشکلات رایجی که زوج ها با آن ها روبرو می شوند

مسائل رایجی  وجود دارد که زوجین در مشاوره ازدواج در مورد آن ها بحث می کنند. در ادامه به برخی از این مشکلات اشاره خواهد شد.

مسائل عاطفی

یکی از زوجین ممکن است مشکلات عاطفی مرتبط با سلامت روان داشته باشد یا به دلیل دیگری که بیان نشده است نیاز به حمایت عاطفی داشته باشد. بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند به زوج ها کمک کند تا مسائلی را که ممکن است ندیده اند یا خودشان ندیده باشند، شناسایی کنند.

تربیت فرزندان

وجود اختلاف در تربیت فرزندان و خانواده های آشفته اغلب از موضوعات داغ بحث در جلسات مشاوره ازدواج می باشد. وقتی زوج‌ها به مشاور مراجعه می‌کنند، باید یاد بگیرند به جای این که در مورد تربیت بچه ‌ها علیه یکدیگر باشند با هم همکاری داشته باشند.

مسائل مالی

زوج هایی که در مسائل مالی مشکل دارند ممکن است به دنبال مشاوره باشند. این امر به ویژه زمانی صادق است که یکی از زوجین بدهی  یا موضوع مرتبطی داشته باشد که باعث آسیب مالی خانواده شود، مانند صورت حساب های پرداخت نشده و اخراج از محیط کار.

شغل

مسائلی مانند پیشنهاد های شغلی جدید یا تغییرات شغلی همیشه زمانی که کل خانواده را تحت تأثیر قرار می دهند به خوبی پیش نمی روند. بسیاری از زوج ها زمانی که تغییرات شغلی غیرمنتظره مانند جابجایی شغل، اخراج یا شروع یک شغل جدید شروع به آسیب رساندن به ازدواج می کند، دچار آشفتگی می شوند.

توجه به این نکته مهم است که تمام مسائل فوق بخشی عادی از زندگی است که خانواده ها را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر احساس می کردید که شما و خانواده تان تنها کسانی هستید که این نوع چالش ها را دارید می توان گفت که شما تنها نیستید. کمک در قالب مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نسبت به پایان فرآیند مشاوره مصمم باشید سپس جلسات را شروع کنید.

پیدا کردن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

اگر به این نتیجه رسیدید زمان آن رسیده است که با مشاوره ازدواج روند درمان خود را شروع کنید، گام بعدی پاسخ به این سوال است که “از کجا می توانم مشاوره ازدواج در نزدیکی خود پیدا کنم؟” مهم نیست کجا زندگی می کنید، پاسخ برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می تواند یکسان باشد. شما می توانید یک مشاور ازدواج یا متخصص بهداشت روان را به صورت آنلاین، صرف نظر از جایی که زندگی می کنید، پیدا کنید. با این حال، در بسیاری از مناطق می توانید یک مشاور ازدواج را برای ملاقات حضوری و در جامعه محلی خود پیدا کنید.

در واقع، چه حضوری مشاوره بگیرید و چه آنلاین، اگر اولین مشاوری که می بینید نیازهای شما را برآورده نمی کند، باید از مشاور دیگری  کمک بخواهید. یکی از مزایای مشاوره آنلاین ازدواج این است که فرآیند ایجاد تغییر سریع، آسان و بدون استرس است. لازم نیست نگران باشید که با مشاوری که رد کرده اید برخورد کنید و ندانید که چگونه به او واکنش نشان دهید. شما می توانید بدون احساس گناه و دردسر به سراغ مشاور جدید خود بروید.

در بهترین مشاور ازدواج در شریعتی به دنبال چه چیزی باشیم؟

گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است مشاور ازدواجی را انتخاب کند که برای او آشنا باشد، زیرا معتقد است که مشاور ازدواج در کل روند مشاوره در کنار آن ها خواهد بودیافتن مشاور به این طریق روش درستی نیست. یک مشاور ازدواج حرفه ای هرگز نباید جانب داری کند و همیشه باید بی طرف در روند مشاوره باشد. حتی اگر مشاور ازدواج یکی از زوجین یا هر دوی آن ها را بشناسد. هنگام انتخاب یک مشاور ازدواج، مهم است که هم شما و هم همسرتان با مشاور ازدواج منتخب موافقت کنید و قبل از پیگیری آن مشاور، هر گونه آشنایی قبلی باید گفت و گو شود و در مورد آن صحبت شود.

سوالات خود را در حین یا قبل از مشاوره بپرسید

برای درک بهتر تکنیک ها و اعتبار یک مشاور ازدواج، درباره سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده و آن چه که باید انتظار داشته باشید در روند مشاوره اتفاق بیفتد، مستقیماً سؤال کنید. به یاد داشته باشید که شما برای مسائل مهمی به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مراجعه کرده اید. پس مشکلی ندارد که در باره نحوه کار مشاور در زمینه مشاوره ازدواج یا روش های درمانی سوال کنید. این امر به ویژه در مواقعی مهم است که مشاور به طور مستقیم نشود یا از طریق جستجوی آنلاین پیدا شود.

همچنین درک این نکته مهم است که هیچ مشاوری نمی تواند پیش بینی کند که مشاوره و درمان شما چه مدت طول خواهد کشید تا زمانی که بتواند ارزیابی کاملی از شرایط و موقعیت شما انجام دهد. انتظار داشته باشید که حداقل چهار تا شش ماه و احتمالاً تا یک سال در فرآیند مشاوره حضور داشته باشید. بسته به جدیت مشکلات و مدت زمانی که از آن رنج می برید می تواند طولانی شود. قبل از این روند درمان و مشاوره را آغاز کنید می توانید این سوالات را بپرسید:

 • مدت زمان یک جلسه چقدر است؟
 • چه انتظاری از مشاوره باید داشته باشیم؟
 • چه مدت زمانی است که خدمات مشاوره ازدواج را ارائه می دهید؟

ممکن است با مشاوری که ازدواج کرده و دارای فرزند است راحت‌ تر صحبت کنید تا مشاوری که هرگز ازدواج نکرده است.

مشاوره ازدواج آنلاین چگونه انجام می شود؟

اگر جستجوی شما برای یافتن مشاور ازدواج در نزدیکی محل زندگی خود با شکست مواجه می شود، یا این که وقت کافی برای مراجعه به جلسات را ندارید، مشاوره آنلاین یا تلفنی ممکن است گزینه بهتری برای شما و همسرتان باشد. مراکز مشاوره گزینه های مشاوره ازدواج را به زوج ها ارائه می دهند که متناسب با برنامه آن ها در یک محیط امن باشد. با مشاوره آنلاین زوجین، شما و شریک زندگیتان با یک مشاور مجاز مطابقت داده می ‌شوید و از تلفن یا مرورگر وب خود برای دسترسی به کانال ‌های ارتباطی خصوصی، متنی یا ویدیوی زنده برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و حل چالش ‌های رابطه استفاده می‌ کنید.

مهم ترین مزیت مشاوره ازدواج آنلاین این است که شما و همسرتان می توانید با یک مشاور حرفه ای در یک محیط خصوصی و خانگی صحبت کنید. شرکت در جلسات مشاوره آنلاین همچنین نیاز به هماهنگی برنامه های شلوغ یا رفت و آمد به مطب بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاور را از بین می برد. مشاوره ازدواج آنلاین یک گزینه مفید برای کسانی است که به دلیل مشکلات مربوط به مراقبت از کودک، کمبود وسایل حمل و نقل یا زندگی در محیط های روستایی در ملاقات های منظم در مطب مشکل دارند.

متخصصان سلامت روان آنلاین، مانند مشاوران ازدواج حرفه ‌ای و مشاور ها، می ‌توانند همان نوع تمرین‌ های ازدواج را به شما بدهند که در مطب یک مشاور انجام می‌دهید. این مشاوران  و متخصصان سلامت روان می توانند سؤالاتی بپرسند که به شما کمک می کند تا علل مشکلات خود را کشف کنید. همچنین راه هایی را برای حل آن ها به شما پیشنهاد دهند.

بهترین مشاور ازدواج در شریعتی مشاوره های ازدواج را چگونه پیش می برد؟

در یک جلسه مشاوره ازدواج، مشاور شما محیط امنی را برای شما و همسرتان ایجاد می کند. شما هم زمان و توجه خود را به رابطه خود اختصاص می دهید . هم در مورد آن چه که شما را ناراحت می کند و آن چه واقعا در ذهن شما وجود دارد صحبت می کنید. مشاوره زوجین اغلب کوتاه مدت است. معمولاً شامل هر دو طرف است که با یک مشلور با هم کار می کنند (گاهی اوقات یکی از زوجین ممکن است برای مدتی به تنهایی با یک مشاور کار کند). در حالی که برنامه درمانی خاص به موقعیت و اهداف شما بستگی دارد. به طور کلی، شما مهارت ها و استراتژی هایی را برای کمک به تقویت رابطه خود خواهید آموخت از جمله:

 • باز کردن کانال های ارتباطی
 • حل مسئله
 • چگونه اختلافات را آرام و منطقی مورد بحث قرار دهید

قبل از جستجوی خود برای “بهترین مشاور ازدواج در شریعتی“، ممکن است از خود بپرسید: آیا مشاوره ازدواج موثر است؟ بر اساس تحقیقات 90 درصد از زوج هایی که مشاوره ازدواج را امتحان می کنند، احساس می کنند که سلامت عاطفی آن ها بهبود می یابد .دو سوم از آنها بهبود در سلامت جسمانی خود را گزارش می دهند. شاید تاثیرگذارترین آمار از همه این باشد که سه چهارم زوج ها بعد از مشاوره ازدواج شاهد بهبود در روابط خود هستند. مطمئن باشید که مشاوره ازدواج روشی موثر برای تقویت روابط ثابت شده است.

مرکز مشاوره فراز، ارائه دهنده خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی

توصیه های دوستان و سایر افرادی که به آن ها اعتماد دارید می تواند نقطه شروع خوبی برای یافتن یک مشاور باشد. مشاوران ازدواج هر کدام رویکرد خاص خود را در رابطه با ازدواج دارند. شما نیازی به توافق با مشاور خود در مورد همه چیز ندارید. اما به مشاوری نیاز دارید که ارزش های اصلی شما را به اشتراک بگذارد. در درمان، بسیاری از افراد بدون نیاز به تغییر در شیوه زندگی، به دنبال نتایج هستند.

اگر مشاور شما را در مورد رفتارهای مشکل ساز راهنمایی نکند یا پیشنهاداتی در مورد کار هایی که می توانید در خانه انجام دهید در بین جلسات درمانی ارائه نکند. ممکن است به اندازه کافی فعال نباشد تا به شما در عبور از مشکلات زندگی و ازدواج کمک کند. شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در شریعتی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاوره قبل از ازدواج چه کمکی به ما می کند؟

اگر شما و همسرتان قبل از اردواج به مشاور مراجعه کنید می توانید تمام ویژگی های مثبت و منفی خود و طرف مقابلتان را بشناسید و بهتر برای ازدواج تصمیم گیری کنید.

چه مشکلاتی ممکن است در ازدواج به وجود بیاید؟

مشکلاتی از قبیل، طلاق، خیات، مشکلات مالی و عاطفی می توانند از دلایلی باشند که شما نیاز به مراجعه به بهترین مشاور ازدواج در شریعتی را داشته باشید.

مشاوره تحصیلی

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

به نظر شما بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی را بگیریم یا نه؟ خیلی از دانش آموزان به تنهایی نمی توانند برای خود برنامه ریزی کنند. فکر می کنند که فقط درس های مدرسه را باید بخوانند. ولی نمی دانند که برای درس خواندن و موفقیت در امتحانات باید یک برنامه ریزی درست و اساسی داشته باشند. که با مدیریت زمان بتوانند به طور صحیح مطالعه کنند. برای برنامه ریزی نیاز به فردی دارند که مهارت کافی را داشته باشد. می توانید اهمیت داشتن مشاور تحصیلی را متوجه شوید.

منظور از مشاوره تحصیلی چیست؟

معلومات دادن به دانش آموزان برای افزایش موفقیت و ترقی آن ها را در درس مشاوره تحصیلی گویند.

در کل مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که مدرسه می روند. و دانشجویانی که در دانشگاه هستند سودمند می باشد. مشاوره تحصیلی برای دانش آموزانی که می خواهند برای کنکور درس بخوانند بسیار ضروری می باشد. هر دانش آموزی در سال آخر مدرسه برای برنامه ریزی درسی. چگونگی درس خواندن و چقدر وقت گذاشتن و… به یک مشاور تحصیلی نیاز دارد.

بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی چه کمکی به دانش آموزان می کند؟

همانطور که می دانید. هر شخصی نیاز به مشاوره و راهنمایی از افراد کار بلد را دارد. به عنوان مثال موضوع بسیار مهمی مانند درس خواندن. که دانش آموزان نیاز به کمک یک فرد ماهر برای برنامه ریزی، مدیریت زمان و انگیزه برای درس هایشان دارند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی همان متخصصی است که به ما در این راه کمک می کند. این جاست که می توانید به اهمیت داشتن مشاور تحصیلی پی ببرید.

اهمیت مشاور تحصیلی برای دانش آموزان

یک برنامه اگر که اساسی نباشد. پیگیری مرتب و منظمی را در پی خود نداشته باشد. فقط باعث از بین رفتن انرژی و زمان با ارزش شما شود. این مسئه سستی در شما نیست. بلکه مسئله آن است که شما در این زمینه علم و دانش کافی برای برنامه ریزی را ندارید. این موضوع طبیعی است. نقش شما به عنوان یک دانش آموز درس خواندن به صورت منظم و اجرای تمام برنامه ای است که بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی برای شما تنظیم کرده است که باعث کاهش استرس برای امتحان و درس خواندن می شود.

مشاوره تحصیلی در کنکور چه نقشی دارد؟

ممکن است به شما هم گفته باشند که خیلی از مواقع خودتان باید به تنهایی فکر کنید و تصمیم بگیرید و همین باعث شده که هیچ وقت احساس رضایتمندی 100 درصدی از کارهایی که انجام دادید را نداشته باشید. نقش مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان مانند مربی است. که با مدیریت زمان و برنامه ریزی برای کنکور باعث رتبه برتر شدن در کنکور می شوند.

ویژگی های یک مشاوره تحصیلی خوب

به یک مربی خبره و با انگیزه مشاور تحصیلی گویند. که در هر مقطع تحصیلی که باشید شما را راهنمایی می کند. غیر از معلم و مدیر و… این مشاور تحصیلی است. که می تواند مهم ترین درس های زندگی را به شما بدهد. آن فرد کسی است که شناخت شما را در مورد خودتان بیشتر و کامل تر می کند؛ و شما می فهمید که چه اندازه قدرت دارید. برای انجام کارهایی که دوست دارید. مشاور چگونگی انجام کارها و افزایش تمرکز هنگام درس خواندن را به شما یاد می دهد. تا شما با سختی آن راحت تر کنار بیاید. در عین سخت گیری هایی که می کند. بی اندازه دلسوز و مهربان است. هدفش در آخر هدف شما است. و شما اهمیت داشتن یک مشاور تحصیلی خوب در رسیدن به هدفتان را حس می کنید.

اهداف بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی

بطور کلی اهداف مشاوره تحصیلی عبارت است از:

 • هدایت تحصیلی
 • آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری
 • حل مشکل افت تحصیلی
 • استرس و اضطراب امتحانات
 • رفع رفتار های نا به هنجار
 • هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات

از طریق بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی می توان توانایی ها و نیز محدودیت های دانش آموزان را شناسایی کرد. از امکانات موجود حداکثر استفاده را به کار برد.

یک مشاور تحصیلی می تواند با شناسایی دقیق استعداد ها و توانایی های دانش آموزان آنها را به طرف رشته تحصیلی با همکاری معلم. خانواده و مسئولان مدرسه می تواند دانش آموزان را در جهت رفع مشکلات تحصیلی. خانوادگی و تامین ثبات عاطفی یاری دهد.

نقش خانواده در مشاوره تحصیلی

بدون تردید مشاوره بدون توجه به خانواده ی دانش آموز و دانشجو موفقیت چندان زیادی در امر مشاوره دانش آموزان خود کسب نخواهد کرد.

خانواده و والدین نقش بسزایی در پیدایش افت تحصیلی یا پیشرفت تحصیلی و شغلی آن ها دارند. خانواده سرعت دانش آموز را در رسیدن به اهداف تحصیلی تنظیم می کند. خانواده های بدون انگیزه، بدون آگاهی و غیر فعال موجب کاهش سرعت دانش آموزان با استعداد می شوند.

به همین دلیل در فرآیند مشاوره تحصیلی، لزوم انجام مشاوره با والدین تاثیر خاصی پیدا می کند. بهترین مشاوره تحصیلی در شریعتی خانواده را از ویژگی ها و استعداد های کمتر دیده شده ی فرزندشان آگاه می سازد. مهارت های لازم برای موفقیت او را به آن ها می آموزد. مشاور همچنین به حل مسائل و مشکلات درون خانوادگی که می تواند باعث بروز افت تحصیلی دانش آموز شود، کمک بزرگی می کند.

جمع بندی

خلاصه امر مشاوره کنکور و تحصیلی باید در کنار امر آموزش باشد. جدا پذیر از امر آموزش و تحصیل نیست. یک مشاور تحصیلی باید از ویژگی های خاصی بهره ببرد. دارای مهارت کافی باشد بهتر است. پروسه مشاوره تحصیلی از مقطع ابتدائی و با یک گروه مشاوره آغاز شود و تداوم یابد. مشاوران باید تسلط کامل روی طرز تفکر دانش آموز و اهداف او داشته باشند. تا او را به صحیح ترین و درست ترین شکل ممکن راهنمایی کنند. به سمت و سوی درست بکشاند.

یک مشاور باید گوشی شنوا داشته باشد. تا به حرف های دانش آموز و والدین خوب گوش کند. سپس بعد از این شنیدن ها راهکاری برای ترغیب کردن والدین به نحوه تحصیل هدفمند داشته باشد.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی را چگونه پیدا کنیم؟

شما در صورت نیاز به خدمات مشاوره تحصیلی می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری. تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید.

برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

مشاوره ازدواج

نکاتی که برای یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر باید رعایت کرد

اگر در رابطه خود با همسرتان دچار مشکل باشید، احتمالا به این فکر می کنید که مجا می توانید به دنبال کمک باشید. کمک های زیادی در دسترس هستند، اما تشخیص این که کدام نوع از مشاوره ازدواج بیشتر به شما کمک می کند و نحوه دسترسی به مشاوران ازدواج یا روانشناسان که بیشترین تجربه را در مورد مشکلاتی مانند مشکلات شما دارند، می تواند دشوار باشد. حتی اگر وضعیت شما خیلی بد نباشد، مشاور به خوبی می تواند شما را برای داشتن رابطه ای بهتر راهنمایی کند. یافتن بهترین مشاور ازدواج در ظفر لازمه دانستن چند نکته می باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

انواع زوج درمانی

رویکردهای مختلفی برای زوج درمانی وجود دارد که می تواند به ویژه برای برخی مسائل مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که نوع درمانگری که می بینید دارای مجوز بوده و آموزش های خاصی در زمینه زوج درمانی دارد. برخی از رویکردهای محبوب تر زوج درمانی عبارتند از:

 • زوج درمانی متمرکز بر احساسات: یک درمان کوتاه مدت که بر بهبود دلبستگی و پیوند در روابط بزرگسالان تمرکز دارد. این به زوج‌ها کمک می‌کند تا با پایان دادن به فاصله عاطفی و تمرکز بر ابراز احساسات واقعی هر یک از طرفین، دعوا را متوقف کنند.
 • روش گاتمن: این روش ارتباط کلامی را بهبود می بخشد، صمیمیت را افزایش می دهد، احترام را افزایش می دهد، حل تعارض را افزایش می دهد و همدلی و شفقت بیشتری را در روابط ایجاد می کند.
 • درمان پیمان: نوعی زوج درمانی که به سرعت مشخص می کند که چه چیزی باعث تعارض و تنش در رابطه شما می شود. جلسات بر روی تغییرات لحظه به لحظه در صورت، بدن و صدای شما تمرکز می کنند و از شما می خواهند که به عنوان یک زوج به این موارد توجه کنید. بهترین مشاور ازدواج در ظفر به شما کمک می‌کند تا در طول جلسه به ‌طور هم ‌زمان مسائل مشکل ‌ساز را حل کنید.

مشاوره ازدواج چگونه انجام می شود؟

هدف از مشاوره زوجین کمک به زوجین است که بیشتر در مورد یکدیگر بیاموزند و مهارت های حل مسئله سالم را به دست آورند. بهترین مشاور ازدواج در ظفر ممکن است در چند جلسه اول با هر دو نفر مشترک یا جداگانه مصاحبه کند. پس از آن، آن ها ممکن است بازخورد خود ا نسبت به جلسات ارائه کنند. زوج ممکن است با راهنمایی مشاور اهداف درمانی را تعیین کنند و برنامه ای برای درمان ایجاد کنند تا هر فرد بداند چه انتظاری از رابطه دارد. در زوج درمانی، نتایج مثبت اغلب به انگیزه و تعهد زوجین به این فرآیند بستگی دارد.

با پیشرفت درمان، هر شخص ممکن است شنونده و ارتباط دهنده بهتری شود. طرفین مقابل نیز اغلب یاد می گیرند که به روش های جدید از یکدیگر حمایت کنند. بروز اختلاف در جلسات مشاوره یک اتفاق معمول است.. یک مشاور حرفه ای در طول مشاوره ازدواج بی طرف خواهد ماند و از جانب داری اجتناب می کند. برخی از مشاوران ازدواج جلسات انفرادی تکمیلی را برای هر یک از طرفین به عنوان بخشی استاندارد از درمان ارائه می کنند. دیگران ممکن است در صورت درخواست جلسات فردی ارائه دهند.

مشاوره روابط عمومی معمولا هفته ای یک بار برگزار می شود. بسته به اهداف زوج و این که آیا هر یک از طرفین در جلسات درمانی فردی یا گروهی نیز شرکت می کنند، برنامه می تواند متفاوت باشد. مشاوره زوجین با بهترین مشاور ازدواج در ظفر در محیط های مختلفی از جمله مطب های خصوصی، مراکز مشاوره دانشگاهی و مراکز گروهی ارائه می شود. مشاوره ازدواج اغلب کوتاه مدت است، اگرچه بهبود یک رابطه ممکن است زمان بیشتری ببرد. در نهایت، زوج درمانی تا زمانی که زوجین متعهد به تکمیل برنامه درمانی باشند یا تا زمانی که به نتیجه برسند ادامه خواهد داشت.

نحوه شروع مشاوره ازدواج

در بیشتر موارد، شما و شریک زندگیتان هر دو باید مایل به شروع مشاوره ازدواج باشید تا این فرآیند مؤثر واقع شود. اگر به نظر می رسد که شریک شما تمایلی ندارد، بسیاری از مشاوران ازدواج موافقت می کنند که ابتدا هر یک از طرفین را جداگانه ببینند. به این ترتیب، هر فرد احساس می‌کند که می‌تواند احساسات خود را بدون انتقاد شریک زندگی‌اش بازگو کند. پیشنهاد مشاوره زوجین به همسرتان می تواند ترسناک باشد، به خصوص زمانی که نمی دانید آن ها چگونه واکنش نشان خواهند داد.

مهم ترین نکته این است که با توضیح واضح انگیزه های خود با شریک زندگی خود صادق باشید و ارتباط برقرار کنید. آن ها را سرزنش نکنید، بلکه بیان کنید که فقط می خواهید روی تقویت رابطه کار کنید. بسیاری از مردم فکر می کنند که شما فقط برای رفع مشکلات یک ازدواج شکست خورده به بهترین مشاور ازدواج در ظفر مراجعه می کنید، اما می توانید توضیح دهید که مشاوره ازدواج می تواند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه نیز مورد استفاده قرار گیرد. مشاوره ازدواج ابزارهای ارزشمندی را برای کمک به حفظ ازدواج شما در طولانی مدت ارائه می دهد.

زوج‌درمانی آنلاین و تلفنی راه‌ حلی فوق‌العاده برای زوج‌ هایی است که سبک زندگی لازم برای انجام درمان حضوری را ندارند، هزینه‌ های مرتبط با درمان را بازدارنده می‌دانند، یا تمایلی به انجام درمان سنتی ندارند. زوج‌ هایی که مرتب سفر می‌کنند، ساعت ‌های طولانی کار می‌کنند یا بچه‌های کوچک و گزینه‌ های کمی برای مراقبت از کودک دارند، مشاوره آنلاین و تلفنی ازدواج مفید خواهند بود.

چگونه بهترین مشاور ازدواج در ظفر را پیدا کنم؟

پیدا کردن یک مشاور یا روان درمانگر خوب می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین مجموعه از عوامل ممکن است به پیدا کردن آن کمک کنند. در چند پاراگراف بعدی سعی خواهد شد به طور مختصر به برخی از این مسائل پرداخته شود. هنگام انتخاب یک مشاور از پرسیدن سوابق و تجربه های قبلی او نترسید. اثبات تجربیات مشاور به مشا در انتخاب آن کمک می کند.

با کسی که برای مشاوره یا روان درمانی مراجعه کرده است صحبت کنید.

در بسیاری از موارد، بهترین پیشنهاد ها در مورد این که چه کسی بهترین مشاور ازدواج در ظفر است، از طرف دوستان و خانواده قابل اعتمادی است که خودشان در موقعیتی مشابه تلاش برای یافتن یک مشاور یا درمانگر خوب بوده اند. این افراد می توانند در مورد یک  مشاور حرفه ای و آن چه که باید انتظار داشته باشند، مشاهده دست اول داشته باشند. و آن ها دیدگاه خود را ارائه می دهند که می تواند نکته مهمی باشد.نظرات مشتریان و سایر نشانه هایی که نشان می دهد مشاور ازدواج بالقوه شما مناسب خواهد بود را به صورت آنلاین بررسی کنید.

قبل از اینکه مشاور را ببینید، از طریق تلفن مصاحبه کنید.

این کار هیچ مشکلی ندارد که که قبل از ملاقات حضوری با یک متخصص و پرداخت هزینه ویزیت اولیه، از طریق تلفن با آن ها صحبت کنید. برای متخصصان منصفانه نخواهد بود که مشاوره تلفنی را آغاز کنند، اما پنج تا ده دقیقه بحث قبل از اولین ملاقات ممکن است مفید باشد. قبل از صحبت با آن ها لیستی از سوالات مربوط به نگرانی های خود را تهیه کنید. سوالاتی بپرسید که به شما کمک می‌ کند در هنگام ملاقات راحت‌ تر باشید.

ممکن است مشاوره چند جلسه برای مناسب بودن مشاور طول بکشد

ممکن است یک جلسه  برای تعیین میزان مفید بودن یک مشاوره ازدواج کافی نباشد. اکثر مردم در سومین یا چهارمین بار می فهمند که آیا رابطه سازنده خواهد بود یا خیر. تا حد امکان به طور مستقیم در مورد نیاز ها و احساسات خود در مورد خدمات دریافت شده صحبت کنید تا حداکثر سود را از خدمات دریافت کنید. به یاد داشته باشید که مشکلات شما احتمالاً یک شبه  ایجاد نشده اند و احتمالاً مدتی طول می کشد تا مسائل و نیاز های موقعیت شما به طور کامل درک شود و به آن ها رسیدگی شود.

هزینه ها را مقایسه کنید

یک عامل بزرگ در هر درمان پزشکی ممکن است هزینه های مربوط به مراجعه به پزشک باشد و نوع درمان نیز تفاوتی ندارد. اگر بیمه درمانی دارید، با نماینده ای از شرکت بیمه خود مشورت کنید تا ببینید آیا طرح شما شامل مشاوره می شود یا خیر. شما همچنین باید هزینه تخمینی مشاوره، هم با بیمه  و هم بدون آن را بررسی کنید.هزینه های مشاوره ازدواج بسته به مکان متفاوت است. اگر به دنبال مشاوره ازدواج در منطقه های بزرگ هستید معمولا هزینه ها بیشتر از شهر های کوچک تر است.

موقعیت هایی که مشاوره ازدواج برای آن ها توصیه می شود

از آن جایی که همه زوج ها در مقطعی از رابطه خود تنش یا تعارض را تجربه می کنند، بسیاری از مردم مطمئن نیستند که چه زمانی باید به دنبال مشاوره زوجین باشند. واقعیت این است که زوج ها ممکن است به دلایل مختلف به دنبال مشاوره روابط باشند، از جمله:

 • مسائل ارتباطی
 • سوء مصرف مواد
 • نارضایتی جنسی
 • مسائل مالی
 • کنترل خشم و عبانیت
 • خیانت
 • درگیری مکرر یا سطح استرس بالا
 • ایده های متضاد در مورد تربیت کودک

اکثر مشاوران ازدواج بر این عقیده اند که بهتر است به محض ورود نارضایتی به رابطه، به دنبال مشاوره زوجین باشید. درمان نباید تا زمانی که یک موضوع به یک بحران تبدیل شود به تعویق بیفتد. در بسیاری از روابط، زوج درمانی تا زمانی که مشکلات به طور متوسط ​​به مدت طولانی پا بر جا نمانند زوجین اقدام به درمان نمی کنند. این تاخیر می تواند رفع مشکلات را دشوار تر کند. یک زوج در یک رابطه سالم ممکن است برای افزایش صمیمیت یا یافتن راه‌ های جدیدی برای ارتباط عاطفی با یکدیگر به دنبال بهترین مشاور ازدواج در ظفر باشند. زوج‌ هایی که قبلاً تصمیم به جدایی گرفته‌اند، می‌توانند برای پایان دادن به رابطه ‌شان با شرایط محترمانه، مشاوره ازدواج را امتحان کنند.

شرکت در زوج درمانی مزایای زیادی دارد، اما برخی از موقعیت ها با این رویکرد بهبود نمی یابند. به عنوان مثال، در موارد آزار خانگی که خشونت باعث ترس یکی از طرفین از دیگری می شود، زوج درمانی ممکن است کافی نباشد. در برخی موارد، در صورتی که در رابطه با شریک بیمار باقی بماند، ممکن است امنیت یا جان آن ها به خطر بیفتد.

بهترین مشاور ازدواج در ظفر را در مرکز مشاوره فراز پیدا کنید

امروزه مشاوره زوجین برای افراد متاهل یا مجرد در انواع روابط موجود است. مشاوره معمولاً شامل هر دو طرف می شود، اما مواردی وجود دارد که یک مشاور ازدواج ممکن است تنها با یک نفر در یک رابطه کار کند. مشاوره برای افراد در یک رابطه ممکن است بر رفتارهای شخصی، واکنش‌ها و یا فرصت‌های رشد متمرکز باشد. روابط نیاز به کار و نگهداری دارد، و برای بسیاری از زوج ها، مشاوره ازدواج تنها چیزی است که به آن ها کمک می کند تا در دوره های دشوار زندگی پیش بروند. شاید مسائلی وجود داشته باشد که قادر به حل آن ها به تنهایی نباشید یا بخواهید قبل از ازدواج بیشتر در مورد شریک زندگی خود بدانید. بدون توجه به چالش، شروع جستجوی بهترین مشاور در محل زندگی می تواند اولین قدم برای نزدیک کردن شما دو نفر باشد.

شما در صورت نیاز به خدمات بهترین مشاور ازدواج در ظفر می توانید از مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره فراز به صورت حضوری، تلفنی و یا تماس تصویری مشاوره دریافت کنید. برای گرفتن وقت و هماهنگی با شماره تلفن همراه 09371178718 و یا شماره تلفن های 02122640332 و 02188672553 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مشاور ازدواج باید چه فاکتور هایی را داشته باشد؟

یک مشاور ازدواج حرفه ای باید ویژگی های هر زوج را جداگانه درک کند و بداند که مشکل هر زوج مختص به آن ها است و باید طبق آن ها مشاوره را انجام دهد.

آیا مشاوره آنلاین نیز مانند مشاوره حضوری پاسخگو است؟

بله، اگر شما دچار مشغله های مختلفی هستید، می توانید برای این که وقت خود را ازدست ندهید از مشاوره های آنلاین استفاده کنید. آن ها هم مانند مشاوره حضوری از جلسات مختلفی تشکیل شده اند.

XTEMOS ELEMENT

CAROUSEL OF POSTS