مشاوره ازدواج, مشاوره تحصیلی, مشاوره تلفنی, مشاوره خانواده, مشاوره شغلی, مشاوره فردی و روان درمانی, مشاوره کودک, مشاوره نوجوان

مرکز مشاوره در میدان دهکده المپیک تهران

مرکز مشاوره در میدان دهکده المپیک تهران

در اینجا فراز مشاور به معرفی مرکز مشاوره در میدان دهکده المپیک تهران خواهد پرداخت. سپس کمی از ویژگیهای مرکز مشاوره فراز مشاور خواهیم گفت و در آخر مواردی که یک روانشناس خوب در میدان دهکده المپیک باید دارای آن باشد را خدمتتان ارائه می دهیم. پس تا انتها با فراز مشاور همراه باشید همچنین در صورت نیاز به گرفتن وقت فوری همین حالا می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی با مرکز مشاوره فراز مشاور ارتباط حاصل کنید.

مرکز مشاوره در خیابان دهکده المپیک| فراز مشاور

مرکز مشاوره فراز مشاور با داشتن چندین روانشناس خوب در خیابان دهکده المپیک و باسابقه و مجرب در زمینه های مشاوره ای آماده انجام خدمات گوناگون روانشناسی برای همشهریان محترم می باشد. در سایت فراز مشاور می توانید فعالیت های مختلف مجموعه فراز مشاور را مشاهده فرمایید.

دسترسی راحت به مرکز مشاوره فراز مشاور برای ساکنین میدان دهکده المپیک  تهران
1. مترو

با توجه به اینکه مرکز مشاوره فراز مشاور جنب مترو قلهک می باشد، مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک آزار دهنده شهر تهران استفاده کنند.

2. تاکسی

با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده خیابان شریعتی، شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز فراز مشاور مراجعه نمایید.

3. پارکینگ

افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مشاوره فراز مشاور را دارند، می توانند ماشین خود را در پارکینگ های اطراف پارک کنند.

راهکارهایی برای خسته نشدن از کار

از زمانی که کسب و کار خانگی خود را شروع کرده اید، بارها به سرکار خود رفته اید. به طور متوسط شما احتمالا مملو از ترس از خواب بیدار شده اید و احساس کرده اید که ترجیح می دهید زیر پتو بمانید تا اینکه حداقل سه روز در هفته خسته شوید. بعضی روزها شما فقط می خواهید در خانه بمانید. از سوی دیگر بقیه اوقات فرصت ها و چالش های داشتن کسب و کار خانگی خود، شما را به همان اندازه روز اول شروع به کار در سازمان هیجان زده می کند.

ممکن است کمی اغراق به نظر برسد. اما بسیاری از صاحبان کسب و کارها پس از شروع کسب و کار خانگی خود و دستیابی به درجات موفقیت بالا با ناامیدی روبرو می شوند. بسیاری مانده اند که از این به بعد چه کاری باید انجام دهند و احساس می کنند همه کارها را قبلا انجام داده اند.

مرکز مشاوره در میدان دهکده المپیک تهران طرف قرار داد با سازمان ها

مرکز مشاوره  فراز مشاور طرف قرار داد با بانک مرکزی
مرکز مشاوره فراز مشاور طرف قرار داد با بانک تجارت
مرکز مشاوره فراز مشاور طرف قرار داد با بانک سپه
مرکز مشاوره فراز مشاور طرف قرار داد با بانک صادرات
مرکز مشاوره فراز مشاور طرف قرار داد با بانک صنعت و معدن
مرکز مشاوره  فراز مشاور طرف قرار داد با بانک کشاورزی

روانشناس خوب چه کسی است؟

مرکز مشاوره در میدان دهکده المپیک و روانشناس خوب در میدان دهکده المپیک کسی است که بتواند درمان خوبی بر روی مراجع خود داشته باشد. در واقع وقتی صحبت از یک روانشناس خوب در میان است، گاهی نحوه برخورد و گرایش درمانی او نیز بررسی می شود اما یک روانشناس خوب در میدان دهکده المپیک کسی است که بتواند روش درمانی مناسبی را برای هر کدام از مراجعین خود داشته باشد.

روانشناس میدان دهکده المپیک | مرکز مشاوره در میدان دهکده المپیک

مسئله مهم در درمان های روانشناسی، به نوع بینش و آگاهی یک روانشناس زبده بازمی گردد. همانطور که یونگ بیان کرده: «هر مراجعی یک روش درمانی مخصوص به خود را دارد»، یک روانشناس خوب و با مهارت نیز می تواند به این قدرت در درمان های خود دست پیدا کند که هر مراجعی نیازمند نوع درمان خاص خود است.

دلیل این نیازمندی، روان پیچیده هر انسان است که از اشخاص دیگر متفاوت است. بنابراین در یک گرایش درمانی مشخص، مشاور می تواند روش های متفاوتی از درمان را بکار بندد که مراجع بتواند مراحل درمان را بهتر و مؤثر تر پشت سر بگذارد.

چگونه یک روانشناس خوب را تشخیص بدهیم؟

تشخیص یک مشاور روانشناس خوب برای هر فردی متفاوت از فرد دیگر است. زیرا ممکن است یک مراجع در برخورد اولیه با یک درمانگری، با او احساس صمیمتی را داشته باشد که مراجع دیگر تا چندین جلسه و یا حتی تا آخرین روز درمان این احساس صمیمت را نداشته باشد.

از این رو درمان هایی که با برخورد اولیه و ایجاد احساس صمیمیت آغاز نشود، مراجع را به سمت مقاومت در درمان سوق میدهد و درمان دچار اختلال میشود.

بنابراین اگر فردی به دنبال درمان خود با یک روانشناس خوب در میدان دهکده المپیک است، بهتر است با راهنمایی از کسانی که مشاور روانشناس خوبی را میشناسند و با این سطح از آگاهی، مشاوری را انتخاب کند و به احساس خود در اتاق درمان اکتفا کند که به چه میزان میتواند صمیمیت و شفافیت را با درمانگر خود تجربه کند.

در پیدا کردن یک روانشناس خوب، گرفتن اطلاعات از افرادی که با یک درمانگر به بهبود دست پیدا کرده اند، بسیار مؤثر است؛ زیرا شرایط اقتصادی و زمان هیچ کسی به او این امکان را نمی دهد که مدت های طولانی به دنبال درمانگری باشد که نمیشناسد. بنابراین شناخت اطرافیان و مخصوصاً کسانی که در درمان خود بهبود یافته اند، راه مناسبی برای پیدا کردن یک مشاور خوب است.

مشاوران خوب در مراکز درمانی خوب هستند

قطعاً باید بدانیم یک مرکز درمانی روانشناسی که عملکرد خوبی داشته است، مشاوران روانشناس با مهارت و زبده ایی را نیز گرد می آورد. ریسک گردآوری مشاوران روانشناسی که درمان های مناسبی ندارند، در مراکز درمانی که مدت ها مشغول به فعالیت هستند و مراجعین آنها سلامت و بهبود را در آن مراکز تجربه کرده اند، بسیار کم است.

همدلی چیست؟

همدلی یکی از ویژگی هایی است که یک روانشناس خوب باید داشته باشد. همدلی یعنی توانایی اینکه بتوانیم دنیا را از دریچه نگاه دیگران ببینیم و درک کنیم که چرا فرد احساس خاصی را دارد یا رفتار خاصی را از خود بروز داده است. روانشناس میدان دهکده المپیک از توانایی همدلی برخوردار است و می تواند مشکلات مراجع را به درستی درک کند. همدلی با همدردی تفاوت دارد. همدردی به این معناست که خودمان را در مشکلات دیگری شریک کنیم و در غصه های او سهیم شویم. روانشناس به جای همدردی به همدلی می پردازد.

مشاور روانشناس خوب با انواع گرایش ها

در واقع برای پیدا کردن یک مشاور روانشناس خوب که بتواند درمان مناسبی را برای یک مراجع داشته باشد و همچنین به هیچ وجه در خود سوگیری، غرض ورزی و خشم نداشته باشد، مهم گرایش درمانی روانشناس نیست.

گرایش های درمانی، راهکارهای درمانی متفاوتی هستند که در انتهای هر درمان صرفاً هدفشان بهبود مراجع است؛ بنابراین اگر روانشناسی که با او در جلسات درمانی قرار گرفته ایم با هر گرایش درمانی (روانکاو، رفتار درمانگر، شناختی) باشد، بهتر است به عنوان مراجع تنها متوجه این امر باشیم که آیا پس از چندین جلسه بهبود را در خود احساس میکنیم یا خیر.

صبور بودن در درمان در مرکز مشاوره در میدان دهکده المپیک تهران

درمان های روانشناسی نیاز به صبوری و مبادرت و همکاری در درمان دارد. همانطور که مشکلات، رنج ها، اضطراب ها و ترس ها به مرور از سال های کودکی تا بزرگسالی در هر فردی اثرات مخرب خود را میگذارد، تا فردی عمیقاً احساس ناراحتی و دلشوره و حتی اختلالات شخصیتی را پیدا کند، به همان میزان درمان های روانشناسی نیازمند صبر، تحمل و بردباری مراجع است.

صبر و شکیبایی در مرکز مشاوره در میدان دهکده المپیک تهران

مراجعی که نتواند اتاق درمان را تحمل کند و به قدری از مشکلات خود به عجز نرسیده باشد که به دنبال درمان روانشناسی خود باشد، قطعاً نمیتواند بهبود و درمان را تجربه کند. بنابراین باید در درمان های روانشناسی تحمل رنج آگاهی و گذر زمان و همچنین هزینه های مالی درمان را قبول کنیم و به دنبال دستاورد مهم و مفیدی برای خود باشیم.

رشد در درمان های روانشناسی

زمانی که یک مراجع برای درمان خود به مشاوره میپردازد، با سطحی از بینش و آگاهی مواجه میشود که در طول درمان برای او اتفاق میافتد. صراحتاً باید بیان شود که مراجعینی که مراحل درمانی خود را میگذرانند، به مراحل رشدی وجودی خود نیز پرداخته اند و پس از دوره های درمانی قطعاً آن فرد قبلی نیستند و نگاهشان به اطراف و دنیای پیرامونشان بسیار متفاوت از گذشته است. سرگردانی، بلاتکلیفی، گیجی و ندانستن ها، همه و همه ریشه در ناآگاهی از خود و ناشناخته بودن هر فرد برای خود دارد.

خودآگاهی در درمان

یکی از قدم های مهم در درمان های روانشناسی، شناخت خود و دستیابی به نقاطی از ناخود آگاه است. یک روانشناس و یا روانکاو خوب میتواند با پیدا کردن مسئله اصلی مراجع که باعث شده او را به اتاق درمان بکشاند، مراجع را برای خود آنالیز و تحلیل کند.

روانشناس خوب در مرکز مشاوره در میدان دهکده المپیک تهران

قطعاً امروزه در هر شهری میتوان روانشناس با مهارت و زبده ایی را پیدا کرد که به درمان مراجعین خود مشغول است. اگر این امکان برای برخی فراهم نشود، افراد میتوانند با مشاوره های آنلاین و تلفنی با مراکز درمانی مشاوره روانشناسی ارتباط برقرار کنند و درمان خود را آغاز کنند. از این رو مراکز درمانی که امکان مشاوره های آنلاین را ایجاد میکنند، مشاوران روانشناس خوب و با مهارت خود را در ساعاتی از شبانه روز به صورت آنلاین و تلفنی در برقراری ارتباط با مراجعین اینترنتی خود قرار میدهند تا بتوان همان خدمات مشاوره حضوری را بصورت آنلاین و یا تلفنی برای مراجعین فراهم نمود.

تیم فراز مشاور اماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. برای دربافت خدمات روانشناختی زیر نظر مجربترین متخصصین روانشناسی و زیر نظر یک تیم تخصصی، با کارشناسان گروه روانشناسی فراز مشاور در تماس باشید. مرکز روانشناسی فراز مشاور واقع در خیابان شریعتی- ابتدای خیابان ظفر(دستگردی) – پلاک ۲۶ -طبقه چهارم – واحد ۵ می باشد.

همچنین مقالات زیر می تواندبه شما کمک کند.

مرکز مشاوره نزدیک مترو میرداماد

مرکز مشاوره در قیطریه

مرکز مشاوره در خیابان دولت

مرکز مشاوره نزدیک دانشگاه علامه طباطبایی

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *